0
Atsinaujins po sek
Sepsi Sf. Gheorghe
Lietuvos U22 futbolo rinktinė | lff.lt nuotr.

Eksperimentinės sudėties Lietuvos vaikinų U-22 rinktinė sužaidė paskutines „Dazu Rock Carvings Cup“ turnyro rungtynes Čongčinge. Mūsiškiai rungėsi prieš bendraamžių rinktinę iš Australijos, kuriai nusileido rezultatu 0:1.

Varžovai turėjo didesnę kamuolio kontrolę, tačiau pirmajame kėlinyje neįveikė darniai besigynusios lietuvių rinktinės. Antrajame kėlinyje rungtynių teisėjas du kartus skyrė 11 metrų baudinį į Luko Paukštės gintus vartus. Lietuvių vartininkas atrėmė smūgį, bet antrąsyk turėjo traukti kamuolį iš savų vartų.

Rungtynių pabaigoje lietuviai turėjo gerą progą išlyginti rezultatą, tačiau Sergejus Amirzianas vietoj smūgio į vartus pasirinko perduoti kamuolį Edvinui Baniuliui ir australų gynėjai spėjo neutralizuoti grėsmę.

Lietuvos vaikinų U-22 rinktinės sudėtis: Lukas Paukštė, Dominykas Barauskas, Ričardas Šveikauskas, Lukas Valvonis, Oskaras Lukošiūnas, Arnas Borodinas, Martynas Vasiliauskas, Ronaldas Misiūnas, Dovydas Virkšas, Benas Anisas, Edvinas Baniulis.