Lietuvos U22 futbolo rinktinė | lff.lt nuotr.

Eksperimentinės sudėties Lietuvos vaikinų U-22 rinktinė sužaidė paskutines „Dazu Rock Carvings Cup“ turnyro rungtynes Čongčinge. Mūsiškiai rungėsi prieš bendraamžių rinktinę iš Australijos, kuriai nusileido rezultatu 0:1.

Varžovai turėjo didesnę kamuolio kontrolę, tačiau pirmajame kėlinyje neįveikė darniai besigynusios lietuvių rinktinės. Antrajame kėlinyje rungtynių teisėjas du kartus skyrė 11 metrų baudinį į Luko Paukštės gintus vartus. Lietuvių vartininkas atrėmė smūgį, bet antrąsyk turėjo traukti kamuolį iš savų vartų.

Rungtynių pabaigoje lietuviai turėjo gerą progą išlyginti rezultatą, tačiau Sergejus Amirzianas vietoj smūgio į vartus pasirinko perduoti kamuolį Edvinui Baniuliui ir australų gynėjai spėjo neutralizuoti grėsmę.

Lietuvos vaikinų U-22 rinktinės sudėtis: Lukas Paukštė, Dominykas Barauskas, Ričardas Šveikauskas, Lukas Valvonis, Oskaras Lukošiūnas, Arnas Borodinas, Martynas Vasiliauskas, Ronaldas Misiūnas, Dovydas Virkšas, Benas Anisas, Edvinas Baniulis.

Šeš 12-14 Liverpool 14 : 30 Watford
Šeš 12-14 Sheffield United 17 : 00 Aston Villa
Šeš 12-14 Leicester City 17 : 00 Norwich City
Šeš 12-14 Chelsea 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 12-14 Burnley 17 : 00 Newcastle United
Šeš 12-14 Southampton 19 : 30 West Ham United
Sek 12-15 Wolverhampton … 16 : 00 Tottenham Hotspur