Michaelis ir Corinna Schumacheriai | Scanpix nuotr.

Michaelis ir Corinna Schumacheriai | Scanpix nuotr.

 Prieš beveik šešerius metus sunkią traumą kalnų slidinėjimo trasoje patyręs legendinis „Formulės 1“ lenktynininkas Michaelis Schumacheris ir toliau yra nuolat prižiūrimas gausios medikų komandos savo namuose.

Apie 50-mečio vokiečio būklę vis dar pateikiama labai mažai informacijos. Ilgą laiką M.Schumacherio agentu dirbęs Willi Weberis pareiškė, jog M.Schumacherio žmona Corinna Schumacher daro viską, kad informacijos apie jos vyro būklę būtų kuo mažiau.

„Norėčiau sužinoti, kaip laikosi Michaelis, ar jo būklė gerėja. Norėčiau jį sutikti ir paspausti jam ranką, bet jo žmona Corinna visa tai draudžia. Ji turbūt bijo, kad aš, pamatęs Michaelį, viską suprasiu ir viešai atskleisiu visą tiesą. Aš tvirtai tikiu, kad Michaelis atsigaus, nes jis yra kovotojas. Jei bus bent menkiausia galimybė, jis ja pasinaudos. Tai negali būti pabaiga. Meldžiuosi dėl jo sveikatos ir esu tikras, kad su juo kada nors pasimatysiu“, - kalbėjo W.Weberis.

Retą interviu davusi C.Schumacher sureagavo į tokias kalbas ir pareiškė, kad tiek mažai informacijos apie Michaelio būklę pateikia dėl jo paties noro.

„Ji prižiūri geriausi gydytojai ir mes darome viską, kad jam padėtume. Supraskite, kad mes pildome Michaelio norą neviešinti informacijos apie jo sveikatą. Tai labai jautri tema, todėl mes prašome privatumo“, - sakė C.Schumacher.

M.Schumacheris su savo bendraamže C.Schumacher kartu gyvena jau ne vieną dešimtmetį. Pora susituokė dar 1995 m.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 12-07 Manchester City 19 : 30 Manchester United
Sek 12-08 Norwich City 16 : 00 Sheffield United
Sek 12-08 Newcastle United 16 : 00 Southampton
Sek 12-08 Aston Villa 16 : 00 Leicester City
Sek 12-08 Brighton & Hov… 18 : 30 Wolverhampton …