Edenas Hazardas | Scanpix nuotr.

Edenas Hazardas | Scanpix nuotr.

Edenas Hazardas tikina, kad Belgijos rinktinė yra stipresnė nei pasaulio čempionate Rusijoje 2018-aisiais, todėl kitąmet vyksiančiame Europos čempionate turėtų būti tarp pretendentų į titulą.

Belgijos rinktinė jau yra užsitikrinusi vietą Europos čempionate, nors atrankos turnyre jiems dar liko vienerios rungtynės. Roberto Martinezo auklėtiniai laimėjo visas devynias žaistas rungtynes, o jų pelnytų ir praleistų įvarčių santykis yra išties įspūdingas – net 34:2.

Šios rinktinės lyderis E.Hazardas teigia, kad dabar belgai yra geresnė komanda, todėl ją mato tarp pretendentų kitais metais triumfuoti.

„Turime dviem metais daugiau patirties nei pasaulio čempionate 2018-aisiais. Taip pat dviem metais ilgiau dirbame su tuo pačiu treneriu. 

Mes geriau vieni kitus pažįstame, taip pat turime ir jaunų futbolininkų. Manau, kad dabar esame stipresni. Išsiugdėme nugalėtojų mentalitetą, kurio neturėjome nei 2016 metų Europos čempionate, nei 2018-aisiais Rusijoje.

Visgi jeigu Europos čempionate finišuosime ketvirti, tuomet nebebūsime tokie stiprūs“, - teigia E.Hazardas.

Šį vakarą belgai sužais paskutines atrankos rungtynes su Kipru ir gali surinkti maksimalų taškų skaičių – 30.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.