Arnoldas Misiūnas | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Arnoldas Misiūnas | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

 Po šeštadienį Vilniaus „Siemens“ arenoje įvykusio „KOK‘80“ kovos menų turnyro jau kurį laiką internautai tik ir kalba apie viešoje erdvėje atsiradusį vaizdo įrašą, kuriame užfiksuotas garsus dainininkas Egidijus Dragūnas kovotojų rūbinėje iškeikiantis ir kitaip žeminantis kovotoją Arnoldą Misiūną.

Nepaisant to, kad kontraversiškasis A.Misiūnas turi ir daugybę gerbėjų, ir yra daug tų, kurie jo labai nemėgsta, o pats kovotojas socialiniuose tinkluose dažnai vartoja keiksmažodžius bei „siuntinėja“ „heiterius“, tačiau dabar daugiausiai gerų žodžių A.Misiūnas susilaukė dėl to, kad nepasidavė E.Dragūno provokacijoms ir nepanaudojo kovotojo jėgos prieš E.Dragūną.

Palaikymą A.Misiūnui išreiškė ir vienas stipriausių ir daugiausiai kovotojų į „KOK“ turnyrus deleguojančių klubų „Sparta Gym“, kuriame sportuoja ir pats A.Misiūnas.

„Yra kovotojų, kurie nemuša silpnesnių už save! Palaikome ir didžiuojamės turėdami tokį sportininką savo klube! #NemuskSilpnesniuUzSave“, – „facebooke“ rašė „Sparta Gym“ atstovai.

Yra kovotojų kurie nemuša silpnesnių už save! Palaikome ir didžiuojames turėdami tokį sportininką savo klube! Arnoldas Misiūnas #NemuskSilpnesniuUzSave

Posted by www.spartagym.lt on Monday, November 18, 2019

Pats A.Misiūnas po pralaimėjimu pasibaigusios kovos prieš ukrainietį Ivaną Cibulskį yra įkėlęs tik vieną įrašą socialiniame tinkle „instagram“ ir nuo platesnių komentarų kol kas susilaiko, o vėliau ir pašalino savo įrašą.

Arnoldo Misiūno pirmasis įrašas po kovos | Instagram.com nuotr

Arnoldo Misiūno pirmasis įrašas po kovos | Instagram.com nuotr

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Kaušas is d r
2020-02-10 10:40:44
KaUšas
Atsakyti
yra taip
2019-11-19 18:27:39
butu ipises selui jo gyvenimas butu sutrumpejes. jei negreitu metu tai ateityje po kazkiek laiko butu uzverstas. kas turi bapkiu tas turi itakos ir gali uzkilint. pabijojo ir patylejo kai selas parode savo reakcija. nereikejo ereliui selo siust nahui nebutu buve tokiu kalbu is selo. abu proto nlb turi ir nelinke patylet. sakot silpnesniu nemusa? butu koks pacanas ar kitas zmogus uzvares butu gaves i liuli. sakau stopodovai bijojo selo nes tas turi saibu ir su tokiu geriau nesipykt o dar jei negeru draugu turi
Atsakyti
As
2019-11-23 02:05:17
Blet rimtas bahuras selas ,cia turbut naujos bahuru mados atejo lyst i kameras
...
2019-11-19 16:35:18
iškur tiek pykčio pas visus :DDD patys krw sėdi namuose nieko nedaro, o kai reikia pastumti ant žmogaus kuris dirba siekia savo tikslo tai visi pirmi, pats sportuojų šitą sportą ir žinau kiek jegų ir energijos tai reikalauja ir dar kai visi tautiečiai negatyvus tai dar sunkiau.!
Atsakyti
Muems
2019-11-19 12:26:52
Neapsiverčia liežuvis Misiuna vadinti sportininku. Toks 14-16m protelio paauglys kuris amžinai įsivelia, sudaro konfliktes situacijas. ~2-3 savaitės atgal La Biroj turėjau unikalią galimybę išvysti taip vadinamą "sportininką" įžūliai lenda prie merginų bando kažką paaiškinti neva aš super. Tik laiko klausimas kada ir kaip greitai bernaitis pateks į įkalino įstaigą nes veiksmai rodo kad greitai. Labiausiai tai gaila dėl Spartos kuri turi gerą vardą reputaciją ima ginti biezdoriu
Atsakyti
Grūdas
2019-11-19 13:12:30
Merginos jautėsi nuskriaustos? Kreipėsi į policiją? Joms buvo sugadintas vakaras?
Matei kaip supuolę vyresni buduliai mušė misiūną? Kokių veiksmų ėmeisi? Ėjai gint? Kvietei policiją?
Ai ką čia pasakoji pasakoriau..laikykis atokiau nuo kovos sporto nes nervus pertempsi, ožiuku pavirsi.
Miliukas
2019-11-19 13:13:17
Merginos jautėsi nuskriaustos? Kreipėsi į policiją? Joms buvo sugadintas vakaras?
Matei kaip supuolę vyresni buduliai mušė misiūną? Kokių veiksmų ėmeisi? Ėjai gint? Kvietei policiją?
Ai ką čia pasakoji pasakoriau..laikykis atokiau nuo kovos sporto nes nervus pertempsi, ožiuku pavirsi.
Rajonas
2019-11-19 13:14:17
Merginos jautėsi nuskriaustos? Kreipėsi į poli.ciją? Joms buvo sugadintas vakaras?
Matei kaip supuolę vyresni budu.liai mušė misiūną? Kokių veiksmų ėmeisi? Ėjai gint? Kvietei policiją?
Ai ką čia pasakoji pasakoriau..laikykis atokiau nuo kovos sporto nes nervus pertempsi, oži-uku pavirsi.
Pyderas
2019-11-19 16:40:53
Asilas tas misiunas lopas kursenu, jo sese bb ciulpe nrml
Xx
2019-11-19 11:42:25
Buvau ir aš geresnės nuomonės apie visą Spartos kolektyvą. Visų pirma buvau apsales kaip pamačiau kad Misiūnas treniruos MMA spartos klube, nežinau ar jis dar treniruoja bet bandė jūs čia rimtai? Žmogu priimate treniruoti su kovinio sporto 3m patirtimi? :)) Jau tada buvo - Spartos gymui. Visų antra jis jau gyvendamas pasportaves metu girtas kabinedavosi prie žmonių, ypač jaunimo, nes nuo vyresnių i savo durna galva gaudavo. Visų trečia kiek mačiau kabinejasi ir Vilniaus naktiniuose klubuose.. dar va bybi savo siūlo internetinėje erdvėje. Tai parodo visą Spartos veida..
Atsakyti
Geriau gerai
2019-11-19 11:38:01
Misiūnas atstovėjo kaip pro. Ir taip emocijos verda pralaimėjus kovą imtynininkui kažkokiam ukrainos o čia dar pudelis amsi atbėgęs kėsinasi apšlapint kojytę (nes daugiau nieko nedugeba) ir dar aštuoniolika žioplių filmuoja atkišę savo smartfounus. Jomajo būčiau tikrai nesusivaldęs jo vietoj bet po to labai galėčiaus kad 2 metus po teismus tasytis su principingu narkomanu reikia.
Smagu kad misiūnas ne vienas karys lauke už jo stovi klubas. Kitą kart kai koks pudelis įbėgs pas Misiūną tegu rūkyt pasiima, nes priguls nuo kokio spartiečio.
Dar būtų smagu pažiūrėt kaip toks pudeliukas įbėga amsėdamas į kauniečių klubo Titanas rūbinę. Tęsinį palieku jūsų vaizduotei.
Atsakyti
camp303
2019-11-19 12:12:14
Titano klubui Sel'as kadaise pakankamai garsų gabalą yra sukūręs, tai turbūt žino kas ir kaip :)
Virgis
2019-11-19 13:13:39
Atstovejo del to kad i kelnes pridejas buvo, o ne del to kad pro, smegenu pas sita veikeja 0. butu kazkas kitas taip palojes o ne selas butu tikrai kepstelejas, o dabar jei ranka pakeltu reiketu atsakyt pries Pakutinska ir kitus rimtus dedes, kuriem kaip ir Egidukas sake tektu dar ir b**bi nuciulpt :)
:D
2019-11-19 02:46:44
KAD TAS MASLABABAJEVAS, SITAS MCBURGERIS PANASAUS ZEMO LYGIO ZMONES, NES IR PATS MASLABABKEBAS BUVO TEISIAMAS UZ ZMONIU SUMUSIMA KARTU SU DRAUGELIAIS PRISIGRRUS BARE.... O JIE TOKIE MUZIKAI AGRESYVUS IR ANT VISU PIKTI TIK TODEL, KAD NEGALI PRASISUKTI ANT DIDELIU PINIGU IS SPORTO. O TARKIME PASAULINIS ELITAS RAMAUS BUDO LIAUDIS, NES JIE KALA BABKES IR MEGAUJASI KOVOS MENAIS. KAD IR MCGREGORAS VAIDYBA... TOTALUS GANGSTERIS NICK DIAZ RAMUS VPS, PASIPIZDAVOJA BET NEPUOLA, NEBENT D.WHITE PAPRASO DĖL SHOW, NES SAKAU, RIMTI BOICAI YRA SU PROTU IR BABKEM NUO TO PROTO, O SITIE INTELEKTO NEPALIESTI LITOVCAI NESAMONES DARO, NES KITAIP NERA KAIP ISSIREIKSTI, NES KOVOSE NIEKO GERO NEPARODO. MASLABOJEVAS SALYSITE GERAS!? NEBEJUOKINKIT! ISVAZIUOJA BENT I RUSKYNA PAKOVOTI ARBA BENT JAPONIJA IR SUSUKTI,PERLAUZTI,SUMINDYTI JUSU LT CEMPIOMAI VISI BUS.
Atsakyti
egis
2019-11-18 20:38:37
Dauguma iš čia komentuojančių teisūs, didžiuotis tokiu kovotoju kuris žemina savo varžovus kalbėdamas apie tas "bankes" varžovam, kad jam nėra "lygių"(ukrainietis parodė, kaip jam nėra "lygių"), suprantama reikia parodyt pasitikėjimą savo jėgom, pasakant, kad betkurio varžovo nebijau ir galiu betkurį įveikt ir žinoma savo pareiškimus įrodant kovose ir dar tokie išsireiškimai, kaip "b..bį uostykit lavonai", jau vien tai parodo kokio "aukšto" intelekto šitas kovotojas ir tikrai daro garbę "Sparta gym" klubui.Na apie tą " dainininkėlį" ir jo "intelektą", bei "supratimą", kaip reikia elgtis viešoj ir nėra ką kalbėt, toks "atlikėjas" daro gėda tiek tam vadinamam šou verslo pasauliui, kuris turėtų juo kuo greičiau atsikratyt, tiek visuomenei, tiek šeimai,ypatingai savo vaikam tokiu elgesiu daro gėdą ir neturėtų iš tokio sutvėrimo priiminėt tos jo labdaros vaikų įstaigos, nes toks elgesys tikrai negali būti pavyzdžiu vaikam, o įteikiant tas dovanėles šitai žemos kultūros būtybei vaikams, jis tampa tarsi jų "favoritu".
Atsakyti
pegis
2019-11-18 23:14:11
Skaityti tavo komentarą yra tas pats, kas skaityti "pravdą"
egis
2019-11-19 00:14:55
Tai ir skaityk tą "pravdą", prie ko čia mano komentarai.
pegis
2019-11-19 00:26:47
Tai ir skaitau, todėl ir sakau kad tavo komentarai patinka
Mes
2019-11-18 19:49:57
Uz moralini palaikyma savo kovotojui Arnoldui Misiunui, PAGARBA "Sparta Gym" klubui. SAUNUOLIAI !!!
Atsakyti
X
2019-11-19 12:32:36
Nuo kada tau jis kovotojas? :D porno žvaigždė jis seniuk
TT
2019-11-18 19:48:53
"Yra kovotojų, kurie nemuša silpnesnių už save! Palaikome ir didžiuojamės turėdami tokį sportininką savo klube!" - čia apie tą patį Misiūną, kuris iš babytės penciją vogė policininku persirengęs? :-) apie tą patį, kuris siūlo savo bybį viešai?? :-) Sparta Gym - jūs čia rimtai?? Didžiuojatės?? :-) Kažkaip maniau, kad Maslobojevas jau pabėgo nuo savo senų laikų, deja :-) vienu gerbėju tapo mažiau, gaila...
Atsakyti
mirka3 > TT
2019-11-18 20:01:52
Buvau labai geros nuomonės apie Maslobojeva, deja klydau, žemas lygis.
Pilietis
2019-11-18 19:22:15
As manau garbes neduoda kaip sunimis isvadina kita sportinka pralaimejus ukreinietis teisus kas cia piosas - suo ir selui neduoda garbes taip elgtis kaip ir po to instrgrame byby uostikit lavonai tai cia vaiku darzelis koks rimtas sportininkas taip elgtusi ir ko cia didziuotis laikas isaugti visiems o gal kokius kursus etiketo palankyti ir pas daktara nzn .
Atsakyti
topirmiausia
2019-11-18 18:45:52
Pirmiausia turbut selo draugelis nes labai agresyvus (ant zodziu aisku) Ir turbut autoritetas su tatuiruotem, kas be ko
Atsakyti
to pirmiausia
2019-11-18 18:38:36
išmokti rašyti kaip tu? :D
Atsakyti
pirmiausia
2019-11-18 18:35:54
rasyt be klaidu ismok,kloune!nematau cia ko didziuotis.pergales skintu,tada kitas reikalas,o dabar triuksmo daug,o finale sudas gaunasi.
Atsakyti
Juokdariai
2019-11-18 18:18:39
Kuo čia didžiuotis, kai pripises mieste kabinejas prie žmoniu. “Ar tu žinai kas aš toks aš busimas pasaulio mma čempionas” su agresija ir nuo alkoholio prarades prota jūsų pasididžiavimas.
Atsakyti
Velnes
2019-11-19 15:17:32
Pasaulio mma cempionas..Krovimo i kelnes tikriausiai cempionas. Juoka sukelia. Kelis metus pasitreniruoja ir galva iskeles auksciau nei reikia. Tikras kovotojas niekada nerodys savo pranasumo ir neahujelins kaip gaidys vistideje..O kad uzstoja avina, tikrai, jog geda.