KOK turnyro užkulisiai l Manto Stankevičiaus nuotr.

KOK turnyro užkulisiai l Manto Stankevičiaus nuotr.

„Ar žaidi „Candy Crush’ą? – paklausė manęs savo kovos persirengimo kambaryje laukdamas KOK čempionas Henrikas Vikšraitis, neatitraukdamas akių nuo mobiliojo telefono. – Aš kurį laiką jau buvau pamiršęs... Bijojau, kad turiu priklausomybę“.

Visiems gerai žinomą žaidimą H.Vikšraitis prisiminė vykdamas į pasaulio kikbokso čempionatą. „Buvo ilga kelionė. Neturėjau, ką veikti. Vėl prisiminiau. Reikėtų gal padėti telefoną į šalį, ar ne? – pakilęs nuo sofutės ir brukdamas telefoną į kišenę klausė kovotojas. – Pažadu, daugiau šį vakarą su telefonu manęs nematysi“.

H.Vikšraitis prisėdo ir ramiai stebėjo, kaip kovoms rengėsi anksčiau į ringą žengsiantys kovotojai.

O čia veiksmo tikrai netrūko. Netrukus persirengimo kambaryje pasirodė ir senovinis krėslas ant neštuvų. Niekas nieko neklausė – visi suprato, kad Dovydo Rimkaus komanda rengiasi dar vienam įspūdingam išėjimui į ringą.

„Ar galite man kas nors padėti? – ramiai klustelėjo D.Rimkus, stovėdamas vidury kambario su pirštinėmis ir bandydamas užsidėti senovės Romos tuniką. Pagalbininkų netrūko, o paskutinis, svarbiausias, akcentas – trenerio Mato Stebuliausko rankose. Būtent jam teko garbė uždėti imperatoriaus karūną.

KOK turnyro užkulisiai l Manto Stankevičiaus nuotr.

KOK turnyro užkulisiai l Manto Stankevičiaus nuotr.

Su šypsena visą D.Rimkaus pasirengimą žengti į ringą stebėjusi Julija Stoliarenko surimtėjo, kai tik senovės Roma „išsikraustė“ iš persirengimo kambario. Paskendusi muzikoje ji kartojo kovos planą – jis sukosi galvoje, o kūnas neretai reflektyviai kartodavo treniruotėse išgludintus judesius.

Tačiau čia ramybę persirengimo kambaryje tuoj pat sudrumstė paskui pralaimėjimą patyrusį Arnoldą Misiūną atskubėjęs šalies muzikos pasaulio atstovas Egidijus Dragūnas. Išliejęs viską, kas buvo ant širdies ir garsiai pasišvaistęs įvairiausiais ganėtinai intymiais pasiūlymais, atlikėjas pasišalino iš persirengimo kambario.

A.Misiūnas atrodė susikrimtęs. „Antrą kartą iš eilės pralaimėjau... Aš jau tuoj nežinosiu, kaip laimėti, – tyliai kalbėjo A.Misiūnas. – Privalau sugrįžti. Bus dar mano pergalių“.

KOK turnyro užkulisiai l Manto Stankevičiaus nuotr.

KOK turnyro užkulisiai l Manto Stankevičiaus nuotr.

„Eisi į kikboksą, – pro šalį eidamas nukirto pagal MMA taisykles kovojančiam savo auklėtiniui „Sparta Fight Gym“ treneris Andrius Šipaila. – Stovėsenoje dirbi gerai, o su imtynėmis dar reikia palaukti“.

O J.Stoliarenko jau vilkosi kimono.

„Juk mūsų varžovė pasikeitė, – atsiduso J.Stoliarenko treneris Donatas Uktveris. – Vos vakar sužinojome pavardę. Bet planą turime“.

Kovą J.Stoliarenko laimėjo. Teprireikė dvidešimties sekundžių – rankos laužimas ir lietuvės ranka teisėjo pakelta į viršų.

„Juokingiausia, kad šiandien įvykdžiau praeitos kovos planą, – nusijuokė tik grįžusi į persirengimo kambarį J.Stoliarenko, antrą kartą iš eilės KOK ringe savo varžovę įveikusi greičiau negu per pusę minutės.

KOK turnyro užkulisiai l Manto Stankevičiaus nuotr.

KOK turnyro užkulisiai l Manto Stankevičiaus nuotr.

Sulaukusi klausimo, ar po įtemptų metų galės sau leisti pagalvoti bent trumpas atostogas prieš sausį vyksiančias svarbias džiudžitsu varžybas, kovotoja nusijuokė: „Aš nežinau, kas yra atostogos“.

„O, gavau žinutę nuo fizinio parengimo trenerio – pranešė, kad savaitę galėsime pabūti kiek ramiau“, – vėliau, supypsėjus telefonui garsiai pranešė J.Stoliarenko.

Ilgai ringe neužsibuvo ir dėl čempiono diržo kovojęs Ervinas Fokinas, kuris po savo kovos paskendo žiūrovų minioje – nuotraukos, sveikinimai ir draugai jau laukė.

Ilgai truko ir D.Rimkaus sugrįžimas į persirengimo kambarį. „Viskas, laisvė“, – sušuko kiek pailsėti nuo griežto sportinio režimo galėsiantis kovotojas. Nors imperatoriaus kostiumą nusivilko, tačiau imperatoriško mentaliteto D.Rimkus į kišenę nepaslėpė – po turnyro drąsiai pozavo nuotraukoms su krūva pinigų.

KOK turnyro užkulisiai l Manto Stankevičiaus nuotr.

KOK turnyro užkulisiai l Manto Stankevičiaus nuotr.

Kitame persirengimo kambaryje kovai jau rengėsi „Titano“ auklėtinis Mindaugas Narauskas. Netgi tempimo pratimus atlikinėdamas kovotojas skaitė sporto naujienas.

„O, matėt, kažkur kažką išmetė iš ringo, kažkas iškovojo čempiono diržą“, – šypsojosi kovotojas, perskaitęs vykstančio turnyro apžvalgą.

Šalia jo – tą vakarą dėl traumos negalėjęs kovoti Matas Pultaražinskas.

„Nori picos? – klustelėjo „Pultelis“ apšilinėjančio draugo. – Jeigu laimėsi kovą nokautu antrame raunde, pavaišinsiu tave pica“.

KOK turnyro užkulisiai l Manto Stankevičiaus nuotr.

KOK turnyro užkulisiai l Manto Stankevičiaus nuotr.

Bičiuliai sukirto rankomis. Nežinia, ar po turnyro buvo pica, nežinia, kuris kurį vaišino – M.Narauskas, teisėjų sprendimu, iškovojo lygiąsias.

Kiek džiugesnės nuotaikos po kovos buvo boksininkas Evaldas Petrauskas.

„Man jau reikėjo tokios kovos, – grįždamas po kovos teigė boksininkas, kuriam šįkart prireikė visų trijų raundų. – Atrodo, net atsigavau. Buvo puiki patirties. Jau buvau pasiilgęs tokių kovų“.

Netrukus į persirengimo kambarį grįžo ir Igoris Osininas. Sulaukęs sveikinimų jis tuoj pat pradėjo kuistis kišenėse. „Štai, pats svarbiausias dalykas“, – atsiduso vestuvinį žiedą radęs kovotojas, vėliau puolęs ieškoti ir nuolatinio savo „sargo“ – kryželio, kuris tuoj pat nugulė ant sportininko krūtinės.

KOK turnyro užkulisiai l Manto Stankevičiaus nuotr.

KOK turnyro užkulisiai l Manto Stankevičiaus nuotr.

O prieš kovą jau apšilinėjantis H.Vikšraitis gailiai apžiūrinėjo savo pilvo raumenis. „Pats sunkiausias dalykas – „six pack’as“. Kaip nėra, taip nėra. Ar gali nufotografuoti, kad matytųsi?“ – klausė jis.

Tačiau šiose „six pack’o“ varžybose akivaizdžiai laimėjo I.Osininas.

Dar kartą H.Vikšraitis pabandė pasivaržyti jau grįžęs po ringe pasiektos pergalės. „Ar matosi?“ – juokėsi jis.

Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

lina
2019-11-21 14:14:48
tai gal selas pats i ringa iseiti, po kovos ne raides nesuges istart, nekalbu apie tiek keiksmazodziu iskalbejo... kai pralietu tiek jegu, prakaito nesimetytu tokiais zodziais kaip paauglys, geda kad jis ant scenos lipa, jam moka kiti bilietus ir ji dievina...
Atsakyti
Kaži
2019-11-19 17:26:06
Ar ten Selo bapkės? :))))))))))))))))
Atsakyti
Bullterier
2019-11-18 14:07:08
Na jei ten pinigu kruva, tai matyt žmones nemate tikru pinigu ( nenoriu nieko ižeisti :) ) antra vertus , kad daromas kažkoks jyoe ir šou, tai teigiama pusė , nes dabarti jaunima tas domina, purvinos kalbos, akistatos ir t.t. Tik aišku tas neturi išeiti iš ribu, kai tyčiojamasi iš šventu dalyku, tokiu kaip mama, religija, vaikai ar pan. Apie Misiuna sužinojau tik dabar, po šio skandalo su selu, nors tas vaikis pasirode kiek arogantiškas, bet selas labai žemai atrode, gal kažka gali ibauginti, jog kartais pašeria pinigais Pakutinska ir turi " draugu " pas Golubovski, kuri pažistu ir mano nuomone jis yra gana nekvailas žmogus. Bet šitaip tyčiotis neleistina. Jau per daug, tam Misiunui ir taip kardana laikyt teikia prieš visa LT, bet žmones tiesiog isisiubavo ji kankindami, manau jam gana ir šito. Tik motalas tas, kad skambius žodžius visada reikia pagrysti veiksmaos, antraip tas išeina bloguoju tik tau pačiam. Turnyras gana silpnas. Keletas kovu idomiu buvo, ta su pakeitimais iš vis nesamone. Plius nesuprantu kas yra bushido ? Žinau, kad taip vadinasi samuraju kodeksas, bet bushido sporto nežinau, taip pat rašymo "bushido taisykles" čia kas ? Aš žinau mma ir k1 taisykles, muay thay ir pro boksa. O čia ponas simanaitis daro savo šou. Vis tik pakartosiu daugeli. Senoji rinktine ir ju kovos prieš tikrai kietus varžovus buvo idomesnes. MMA nuo kokiu 2009m Lietuvoje eme eiti žemyn, kikboksas neblogam lugyje. Tai tiek. Pakantumo visiems, geros sveiktos ir mažiau patyčiu.
Atsakyti
Metu kova
2019-11-18 13:57:16
Selas vs SOBAKA :)
Atsakyti
Martynas
2019-11-18 13:27:17
Geriausias isejimas - prince rimkenzo (D. Rimkus)
Geriausia kova - E. Fokinas į vietą pastato A. Leoni.
Kiečiausia merga - J. Stoliarenko pergalė per 20 sek.
Labiausiai ištroškęs kūniškų glamonių - Egis, kai Bushido Angels atsisakė su pasiūlymais prišoko prie Misiūno.
Profesionaliausias elgesys ir didžiausias exposure (nemokama reklama) - A. Misiūnas. Kai pudelis apsiseilėjęs lojo šis nekreipė jokio dėmesio ir šaltai laikėsi. Papuolė į visus laikraščius, pelnė visų normalių bobų bei rimtų kentų komplimentus.
Atsakyti
Tomas
2019-11-18 13:43:34
Misiunui dabar sunkus metas, tiek patyciu internete...bet jis labai save diskreditavo talpindamas foto, jog uostytu jo...selui netreke, nes matyt selas remejas yra...kaip bebutu Misiunas gavo dar viena pamoka.