IFBB „Arimex Lietuvos taurės“ varžybos | Lino Tamulionio nuotr.

IFBB „Arimex Lietuvos taurės“ varžybos | Lino Tamulionio nuotr.

 Lapkričio 16 d. Šiauliuose vyko IFBB „Arimex Lietuvos taurės“ varžybos. Jose dalyvavo daugiau nei 110 sportininkų iš visos Lietuvos. Absoliučiais nugalėtojais pripažinti Jorinta Voropajeva (jaunimo merginų kūno fitnesas, Kauno „Renata ladies“), Martynas Savickas (jaunimo vaikinų kultūrizmas, Šiaulių „Gylys“), Skaistė Danilevičiūtė (bikini, Vilniaus „Dubinas team“), Laima Pletinskaja (kūno fitnesas, Marijampolės „Tauras“), Artūras Zikis (vyrų figūra, Jurbarko „Progresas“) ir Vytautas Žylė (kultūrizmas, Šiaulių „Fortūna“).

Prizininkais atskirtose kategorijose tapo:

Merginų (-16 m.) kūno fitnesas:

1. Rugilė Talačkaitė („Tauras“)

2. Lina Čepaitė (N. Akmenės „Partinis gym“)

3. Indra Kazakevičiūtė („Tauras“)

Vaikinų (-18 m.) kultūrizmas:

1. Karolis Linkevičius („Gylys“)

2. Vilius Surdokas („Tauras“)

3. Linas Sidaravičius („Progresas“)

Merginų (-18 m.) kūno fitnesas:

1. Eva Griškevičiūtė (Šilutės „Oazis“)

2. Gabija Matuzaitė (Šiaulių „Euro gym“)

3. Andra Juozūnaitė („Tauras“)

Merginų (-23 m.) kūno fitnesas:

1. Jorinta Voropajeva („Renata ladies“)

2. Gabrielė Raškevičiūtė (Kauno „R. Žeimio sporto klubas“)

3. Erika Misevičiūtė (Marijampolės „Kultūrizmas“)

Vaikinų (-23 m.) klasikinis kultūrizmas:

1. Rokas Linkevičius  („Gylys“)

2. Robertas Balčiūnas („Gylys“)

Merginų (-23 m.) bikini:

1. Skaistė Danilevičiūtė („Dubinas team“)

2. Aistė Urbonavičiūtė (Kauno „A-Team“)

3. Laura Stalinkevičiūtė (Šiaulių „Sporto kodas“)

Vaikinų (-23 m.) figūra:

1. Deividas Jonikaitis („Tauras“)

2. Deividas Bertašius (Vilniaus „BodyCreators“)

3. Žygimantas Juodzevičius (Vilniaus „BodyCreators“)

Vaikinų (-23 m.) kultūrizmas:

1. Martynas Savickas („Gylys“)

2. Vilius Petrik („Tauras“)

3. Nerijus Mažeika (Vilniaus „Fitness LT“)

Fit Model:

1. Judita Matulytė („Fitness LT“)

2. Silvija Gotoveckienė ( „Fitness LT“)

3. Kristina Mickienė („Tauras“)

Vyrų veteranų kultūrizmas:

1. Mindaugas Giedris („Tauras“)

2. Tomas Kudelis (Kauno „Lokiai“ )

3. Aleksandr Aleksejev (Rusija)

Moterų veteranių kultūrizmas:

1. Laura Vansevičiūtė („R.Žeimio sporto klubas“)

2. Ela Pivoriūnaitė (Vilniaus „Sky gym“)

3. Sonata Ilijonskienė („Renata ladies“)

Naujokų kultūrizmas:

1. Edgaras Dulko („Fortūna“)

2. Rimvydas Šimkus (Vilniaus „Ultimate gym“)

3. Edgaras Rudzevičius („Progresas“)

Naujokių kūno fitnesas:

1. Julita Ciūnytė („Tauras“)

Naujokių bikini:

1. Augustė Andrijauskaitė („Tauras“)

2. Ieva Grikštaitė („Renata ladies“)

3. Šarūnė Kauliutė-Žyprė (Klaipėdos „Titanic“)

Raumeninga vyrų figūra:

1. Artūras Zikis („Progresas“)

2. Artur Zacharov („Progresas “)

3. Tomas Kvitko (Vilniaus VKKRKS)

Kūno fitnesas:

1. Laima Pletinskaja („Tauras“)

2. Austėja Puzyna („A-Team“)

3. Kristina Mackevičė („Fitness LT“)

Wellness:

1. Milda Brūverė („Tauras“)

2. Inga Bakučionienė (“ Tauras“)

3. Henrieta Tarnyte („Progresas“)

Klasikinis kultūrizmas:

1. Marius Šileika („Tauras“)

2. Nerijus Rugienius („Oazis“)

3. Donatas Radavičius (Kauno „Donny gym“)

Klasikinė figūra:

1. Tautvydas Tumbrotas („Fortūna“)

2. Arminas Kurmauskas („Lokiai“)

3. Tomas Kairys („Tauras“)

Klasikinė figūra:

1. Vytautas Žylė („Fortūna“)

2. Tomas Dubauskas („Tauras“)

3. Ovidijus Ringys („Ultimate gym“)

Bikini -169 cm:

1. Skaistė Danilevičiūtė („Dubinas team“)

2. Viktorija Sadovskaja (Vilniaus „Star team“)

3. Aistė Urbonavičiūtė („A-Team“)

Bikini +169 cm:

1. Kotryna Čiburė („Renata ladies“)

2. Ieva Kazulyte („Progresas“)

3. Asta Kočėnaitė („Fortūna“)

Vyrų figūra -179 cm:

1. Vytas Jusas („Tauras“)

2. Aleksander Marjenkov („Fitness LT“)

3. Einaras Maizvila (Kauno „Minotauras“)

Vyrų figūra +179 cm:

1. Artūras Zikis („Progresas“)

2. Juozas Babilius („Tauras“)

3. Artur Zacharov („Progresas“).

Geriausi treneriai:

1. Rinaldas Česnaitis

2. Arvydas Mickus

3. Tomas Petrokas

Geriausios komandos:

1. Marijampolės „Tauras“

2. Vilniaus „Fitness LT“

3. Jurbarko „Progresas“

Šį mėnesį lietuvių dar laukia startai pasaulio jaunimo čempionate Vengrijoje ir pasaulio moterų čempionate Slovakijoje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.




Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 01-18 Watford 14 : 30 Tottenham Hotspur
Šeš 01-18 Southampton 17 : 00 Wolverhampton …
Šeš 01-18 West Ham United 17 : 00 Everton
Šeš 01-18 Norwich City 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 01-18 Manchester City 17 : 00 Crystal Palace
Šeš 01-18 Brighton & Hov… 17 : 00 Aston Villa
Šeš 01-18 Arsenal 17 : 00 Sheffield United
Šeš 01-18 Newcastle United 19 : 30 Chelsea
Sek 01-19 Burnley 16 : 00 Leicester City
Sek 01-19 Liverpool 18 : 30 Manchester United