Sebastianas Vettelis ir Charlesas Leclercas | Organizatorių nuotr.

Sebastianas Vettelis ir Charlesas Leclercas | Organizatorių nuotr.

 Sekmadienį „Interlagos“ trasoje Brazilijoje surengtos priešpaskutinės – 20-os – šio „Formulės 1“ sezono lenktynės, kurias paženklino visiškas „Ferrari“ komandos fiasko.

Lenktynių pabaigoje monakietis Charlesas Leclercas ir vokietis Sebastianas Vettelis nusprendė kovoti tarpusavyje. Vokiečio bandymas lenkti jaunąjį komandos draugą baigėsi labai nesėkmingai. Bolidai susidūrė ir abiejų pilotų lenktynės baigėsi likus vos keliems ratams. Tuo metu jie važiavo 4-5 vietose.

„Pirmajame posūkyje jį aplenkiau, o po trečiojo turėjo uždaryti duris, nes žinojau, kad Sebas mėgins atakuoti. Tada jis išore bandė atlikti lenkimą, kur vietos nebuvo daug, bet šiek tiek jos palikau. Tiesiosios pabaigoje jis ėmė sukti link manęs ir mes atsidūrėme labai arti vienas kito. Tada viskas įvyko labai greitai ir padangos sprogo. Sebo po avarijos dar nemačiau, bet tikiu, kad esame pakankamai subrendę, jog sugebėtume tai pamiršti. Abu turime atsiprašyti komandos dėl tokio rezultato. Tikiuosi, kad sugebėsime toliau bendradarbiauti ir kartu dirbti dėl komandos sėkmės“, - sakė C.Leclercas.

S.Vettelis pataikė kitokį paaiškinimą: „Tai didelis nusivylimas visai komandai, nes galėjome pasirodyt kur kas geriau. Atkakliai kovojome vienas su kitu. Maniau, kad buvau greitesnis už jį ir nežinau, kodėl susidūrėme. Aš važiavau tiesiai ir nesukau į jį. Tuo metu neturėjau daug vietos dešinėje trasos dalyje, bet iš trečiojo posūkio išvažiavau geriau ir bandžiau jį lenkti.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Taksistas
2019-11-18 17:05:07
Nuo pat jo karjeros pradzios sirgau uz Veteli, kaip ir dar anksciau Schumi. Jau pastarieji pora metu Vetelis pastoviai nuvilia, kovoti nenori, taktikos absurdiskos ir aplamai, toks vaizdas, kad vaziuoja tik uz alga, kuri siai dienai neatitinka jo pastangu. O po vakarykscio incidento, kur vienareiksmiskai kaltas Veletis, baigiu jo palaikyma. Palaikysiu Leclerc'a, ir jau seniai simpatijas kelianti Verstapena.
Atsakyti
Rolas
2019-11-18 17:28:52
Aš tai Vettelio visada nemėgau, bet kai perėjo į Ferrari, tai reikėjo kažkiek palaikyt ir pradžioj dar visai neblogai atrodė, vienintelis kažkiek priešinosi Mersam, bet paskutiniu metu visai nusivažiavo.

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga