Nerijus Ališauskas | Raimonds Volonts nuotr.

Sekmadienį Kontinentinės ledo ritulio lygos (KHL) reguliariojo sezono rungtynėse Rygos „Dinamo“ (Latvija) su Nerijumi Ališausku namuose apmaudžiai 1:2 (1:0, 0:0, 0:2) pralaimėjo prieš Sočio „HC Sochi“ (Rusija).

„Dinamo“ po ankstyvo Uvio Balinskio (5:22 min.) įvarčio pirmavo daugiau nei 40 min. Trečiojo kėlinio viduryje rezultatą išlygino Jurijus Aleksandrovas (49:19), o netrukus Malte Stromwallis (53:03) išplėšė svečių pergalę. Paskutines 46 sek. „Dinamo“ žaidė be vartininko, bet nespėjo išsigelbėti.

Pirmajame penkete žaidęs N.Ališauskas ant ledo praleido 17 min. 33 sek. Jis kartą smūgiavo į varžovų vartus, gavo 2 baudos min. ir blokavo 1 oponento smūgį.

„Dinamo“ (22 tšk.) Vakarų konferencijoje užima priešpaskutinę – 11-ą – vietą. „HC Sochi“ (25 tšk.) rikiuojasi 9-i.

Trečioje Vokietijos lygoje „Oberliga“ Arnoldo Boso atstovaujama Hanoverio „Indians“ ekipa išvykoje 8:1 sutriuškino „EV Krefelder“. Lietuvis įmušė įvartį, atliko rezultatyvų perdavimą ir gavo 2 baudos min. „Indians“ (20 tšk.) Šiaurės konferencijoje užima 7-ą vietą.

„Starbulls“ su Tadu Kumeliausku Pietų konferencijoje namuose po pratęsimo 5:6 nusileido „SC Deggendorfer“. Lietuvis atliko rezultatyvų perdavimą. „Starbulls“ (28 tšk.) kol kas žengia 3-i.

JAV profesionalų lygoje (FPHL) „Watertown Wolves“ svečiuose 9:2 nepagailėjo „Battle Creek Rumble Bees“. Nugalėtojams Dominykas Bogdziulis atliko rezultatyvų perdavimą. „Watertown Wolves“ (24 tšk.) lyderiauja Rytų divizione.

Šeš 12-14 Liverpool 14 : 30 Watford
Šeš 12-14 Sheffield United 17 : 00 Aston Villa
Šeš 12-14 Leicester City 17 : 00 Norwich City
Šeš 12-14 Chelsea 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 12-14 Burnley 17 : 00 Newcastle United
Šeš 12-14 Southampton 19 : 30 West Ham United
Sek 12-15 Wolverhampton … 16 : 00 Tottenham Hotspur
Sek 12-15 Manchester United 16 : 00 Everton