Dimša | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Dimša | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Du kėlinius vargęs Panevėžio „Lietkabelis“ (5-3) įjungė aukštesnę pavarą trečiajame ir nurūkęs į priekį šventė triuškinančią pergalę.

Nenado Čanako auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje 75:51 (23:21, 16:12, 24:8, 12:10) nugalėjo Kėdainių „Nevėžio“ (3-7) krepšininkus.

Prieš pertrauką „Nevėžis“ atsilikinėjo tik 33:37, tačiau fantastiškai antrąją susitikimo pusę pradėję panevėžiečiai spurtavo net 20:1 bei nepavejamai pabėgo į priekį 57:34.

Per likusį mačo laiką neatsipalaidavusį „Lietkabelį“ į pergalę vedė 12 taškų pelnęs Tomas Dimša. 11 pridėjo Paulius Valinskas, 10 – Gabrielius Maldūnas. Pralaimėtojams 14 taškų surinko Panagiotis Kalaitzakis.

Kėdainių klubas prarado 22 kamuolius, kuomet „Lietkabelis“ – 15. Abi komandos nerado laimės atakuodamos iš toli: pralaimėtojai pataikė vos 18 proc. tritaškių (4/22), o panevėžiečiai – 26 proc. (7/26).

Panevėžiečiai pasiekė revanšą už pirmajame rate svečiuose patirtą netikėtą sutriuškinimą 68:91.

„Lietkabelis“: Tomas Dimša 12, Paulius Valinskas 11, Gabrielius Maldūnas 10 (5 atk. kam.), Margiris Normantas ir Željko Šakičius po 9. 

 

„Nevėžis“: Panagiotis Kalaitzakis 14, Georgios Kalaitzakis ir Zacharas Vediščevas po 8, Arminas Urbutis ir Matas Jucikas po 6.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

10-30 „Lietkabelis“ 18:15 „Dzūkija“
10-31 „Nevėžis-Optibet“ 17:00 „Rytas“
10-31 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Cbet“

2020/21 m. Eurolyga

10-29 CSKA 21:00 „Valencia“
10-29 „Zenit“ 21:00 „Panathinaikos“
10-29 „Maccabi“ 21:05 „Fenerbahče“
10-29 ASVEL 21:45 „Žalgiris“
10-29 „Real“ 22:00 „Bayern“
10-30 „Olympiacos“ 21:00 „Anadolu Efes“
10-30 „Chimki“ 21:00 „Crvena Zvezda“
10-30 „AX Armani“ 21:45 ALBA
10-30 „Baskonia“ 22:00 „Barcelona“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Tre 10-28 Riteriai 18 : 30 Panevėžys
Šeš 10-31 Panevėžys 17 : 00 Banga
Šeš 10-31 Žalgiris 17 : 00 Sūduva
Šeš 10-31 Kauno Žalgiris 17 : 00 Riteriai