Cristiano Ronaldo | Scanpix nuotr.

Puikią formą demonstruojantis ir dar vieną įvartį pelnęs Cristiano Ronaldo iškovojo Portugalijos rinktinei bilietą į 2020 metų Europos čempionatą. Jo rinktinė rezultatu 2 – 0 įveikė Liuksemburgą.

Portugalai į priekį išsiveržė 39-ą minutę, kai Bernardo Silvos perdavimu pasinaudojęs Bruno Fernandesas nukreipė kamuolį į vartų kampą.

Pergalę įtvirtino Turino „Juventus“ žvaigždė C.Ronaldo, kuris 87-ą minutę pataisė komandos draugo smūgį ir iš metro atstumo nukreipė kamuolį į tuščius vartus.

Šis smūgis ne tik įtvirtino portugalų pergalę, bet ir dovanojo bilietą į Europos čempionatą. Surinkę 17 taškų jie užėmė antrą vietą B grupėje ir į priekį praleido tik Ukrainą.

Mano manymu
2019-11-19 17:23:19
Čia visiškai netaisyklinga antraštė taip Ronaldo įmušė bet būtų užtekę ir Bernardo įvarčio o jis tik į tuscius vartus irideno kamuolį ir susišlavė visa šlovę kaip ir visada
Albanas
2019-11-17 19:45:46
Kaip ir sakiau Ronaldo tikras lyderis ir nesvarbu kur žaidžai ar už Real ar už rinktinę ar už Juventus ar prieš Lietuvą, jis vistiek sugeba spirti įvarčius

Šeš 12-07 Everton 14 : 30 Chelsea
Šeš 12-07 Watford 17 : 00 Crystal Palace
Šeš 12-07 Tottenham Hotspur 17 : 00 Burnley
Šeš 12-07 AFC Bournemouth 17 : 00 Liverpool
Šeš 12-07 Manchester City 19 : 30 Manchester United
Sek 12-08 Norwich City 16 : 00 Sheffield United
Sek 12-08 Aston Villa 16 : 00 Leicester City
Sek 12-08 Newcastle United 16 : 00 Southampton
Sek 12-08 Brighton & Hov… 18 : 30 Wolverhampton …