Ivanas Cybulskis ir Arnoldas Misiūnas | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Ivanas Cybulskis ir Arnoldas Misiūnas | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

 Šeštadienio vakarą Vilniaus „Siemens“ arenoje įvyko daug reklamuotas kontroversiškojo Arnoldo Misiūno pasirodymas.

Lietuvis MMA svorio kategorijos iki 85 kg kovoje susigrūmė su ukrainiečiu Ivanu Cybulskiu. A.Misiūnas žadėjo, kad varžovo imtynės baigsis po „bankių“ į galvą, bet I.Cybulskio sugebėjimas imtyniauti padėjo jam ilgą laiką kontroliuoti kovos eigą. A.Misiūnas stengėsi atsakyti spyriais keliais, bet ukrainietis nesitraukė ir toliau spaudė lietuvį ringo kampe. Galiausiai I.Cybulskis parvertė A.Misiūną ir ėmė jį smaugti. Lietuvis pasidavė, tačiau ukrainietis ne iš karto paleido lietuvį, o netrukus jį ir išstūmė iš ringo. A.Misiūnas dar spėjo smogti ukrainiečiui į koją, o I.Cybulskis tuomet paskyrė lietuviui keletą žodelių.

I.Cybulskis dar prieš kovą „instagram“ tinkle prastai išsivertė A.Misiūno įrašą apie būsimą kovą. Lietuvis rašė, kad ruošiasi kovoti su pajėgiu ukrainiečiu, o „instagram“ šį tekstą kažkodėl išvertė visai ne pagal prasmę. „Ruošiuosi kovoti su šunimi iš Ukrainos“, - tokį tekstą perskaitė Ukrainos kovotojas.

Po pergalės I.Cybulskis „instagram“ tinkle paskyrė lietuviui keletą keiksmažodžių: „Kas čia šuo, s***? Kas šuo? Kas, b**? S***.“

Jo širdies draugė dar patalpino klaidingai išverstą įrašą ir parašė: „Tu lietuviškas šuo“.

A.Misiūnas sekmadienį irgi nutraukė tylą „instagram“ tinkle, atsikirsdamas kritikams: „B*** uostykit, lavonai.“

Arnoldo Misiūno pirmasis įrašas po kovos | Instagram.com nuotr

Arnoldo Misiūno pirmasis įrašas po kovos | Instagram.com nuotr

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (81)
Registruoti
Anoniminiai (81)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų