KOK'80 kovos | „Stop“ kadras

KOK'80 kovos | „Stop“ kadras

 Šeštadienio vakarą į Vilniaus „Siemens“ areną kovos menų gerbėjus sukvietė jau tradiciniu tapęs Lietuvos bušido federacijos organizuojamas „King of Kings“ turnyras, kuriame šį kartą žiūrovai išvydo penkiolika kovų.

20-mečio LBF jubiliejui skirtas turnyras neturės ryškiausių Lietuvos kovinio sporto žvaigždžių Sergejaus Maslobojevo, Igno Baryso ar Tomo Pakutinsko, tačiau ir be jų Lietuvos kovotojai parodė įspūdingų kovų.

Pirmoji turnyro dalis žiūrovams padovanojo daug emocijų ir greitų pergalių: jau pirmoje kovoje Herkus Lukošiūnas smūgiu koja pargriovė ukrainietį Andreii Savčuką ir pribaigė jį smūgių kruša.

Netrukus į ringą žengė Naglis Kanišauskas ir Erikas Golubovskis, kurie atgaivino anksčiau vykusias „2 prieš 2“ kovas ir susitiko su ukrainiečių duetu. N.Kanišauskas skausmingais veiksmais palaužė abu varžovus ir padovanojo Lietuvai dar vieną pergalę.

Skambiai prieš turnyrą pasisakęs Arnoldas Misiūnas skandalingai pirmame raunde smaugimo veiksmu pralaimėjo ukrainiečiui Ivanui Tsybulskyi. I.Tsybulskyi kelias sekundes po A.Misiūno pasidavimo dar nepaleido lietuvio, o kai tai padarė – išstumė A.Misiūną iš ringo. Lietuvis dar suspėjo išlieti emocijas ir kumščiu trenkė varžovui į koją.

Lyg Cezaris ant sosto išneštas Dovydas „Rimkenzo“ Rimkus kovėsi tris raundus prieš lenką Hubertą Dylewskį ir buvo vieningu teisėjų sprendimu paskelbtas nugalėtoju.

Bosnio ir vokiečio kova baigėsi vos tik prasidėjus – jau po pirmojo raundo vokietis Kirilas Bulleris patyrė traumą ir pergalė atiteko bosniui Dzevadas Poturakas.

Pagrindinėje pirmosios dalies kovoje Ervinas Fokinas sulaukė italo Allesio Leoni išsišokimo, kuomet pastarasis bandė vaizduoti pasisveikinimą, tačiau iškarto puolė lietuvį. Visgi E.Fokinas puikiai atsilaikė, o netrukus jau ir smaugimo veiksmu iškovojo laikinąjį lengvo svorio kategorijos „MMA Bushido“ diržą bei įgavo teisę kovoti su čempionu Ignu Barysu.

Antroje turnyro dalyje Igoris Osininas iškovojo sunkią pergalę skirtingu teisėjų sprendimu prieš Kipro atstovą Levaną Revazishvili, Julija Stoliarenko per 20 sekundžių rankos laužimu įveikė paskutinę minutę ukrainietę Daria Rehil pakeitusią gruzinę Mariam Tatunašvili, Vitoldas Jagėlo antrame raunde sulaužė japonui Sugawara Kazumasa nosį, Mindaugas Narauskas sukovojo lygiosiomis su suomiu Niko Korentaus, o pagrindinėje vakaro kovoje Henrikas Vikšraitis vieningu teisėjų sprendimu nugalėjo turką Abdullahą Kaplaną.

Turnyro eiga:

„KOK ’80 World GP 2019 in Vilnius“:

Henrikas Vikšraitis (Lietuva, 71 kg) – Abdullahas Kaplanas (Turkija) -71 kg, KOK taisyklės (3 x 3 min.) | Po trijų raundų vieningu teisėjų sprendimu pergalę iškovojo H.Vikšraitis

Henrikas Vikšraitis | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Henrikas Vikšraitis | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

H.Vikšraitis visuose trijuose raunduose turėjo pranašumą ir nors į nokdauną varžovo pasiųsti nepavyko, tačiau jo pergalė nekėlė abejonių.

Trečiasis kovos raundas ir teisėjų verdiktas:


Mindaugas Narauskas (Lietuva, 71 kg) – Niko Korentaus (Suomija, 71 kg) -71 kg, KOK taisyklės (3 x 3 min.) | Po trijų raundų kovos – lygiosios

Mindaugas Narauskas | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Mindaugas Narauskas | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

M.Narauskas pirmojo raundo pabaigoje kurioziškai iškrito iš ringo, tačiau tai nepadarė jokios įtakos kovai. Vėliau kova buvo gana apylygė, nei vienas iš kovotojų neatliko smūgių, galinčių pasiųsti priešininką į nokdauną. Galiausiai vienas teisėjas matė M.Narausko, kitas – N.Korentaus pergales, o trečiasis paskelbė lygiąsias.


Vitoldas Jagėlo (Lietuva, 74,8 kg) – Sugawara Kazumasa (Japonija, 74,2 kg) -77 kg, MMA bušido taisyklės (3 x 5 min.) | Pergalę antrame raunde techniniu nokautu iškovojo V.Jagelo

Vitoldas Jagelo – Sugawara Kazumasa  | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Vitoldas Jagelo – Sugawara Kazumasa | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Pirmame raunde ryškesnio pranašumo neįgijo nei vienas kovotojas, tačiau antrojo raundo pradžioje V.Jagėlo įspraudė S.Kazumasa į kampą ir greičiausiai sulaužė jam nosį. Pradėjus tekėti kraujui iš japono nosies, kova buvo nutraukta ir V.Jagėlo paskelbtas nugalėtoju.

Po kovos į ringą buvo pakviestas Raimondas Krilavičius, su kuriuo V.Jagėlo kovojo jau du kartus, tačiau abi kovos baigėsi lygiosiomis. Abu kovotojai sutarė, kad kovos trečią kartą.

Sugawara Kazumasa  | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Sugawara Kazumasa | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.


Julija Stoliarenko (Lietuva, 62 kg) – Mariam Tatunašvili (Gruzija), MMA bušido taisyklės (3 x 5 min.) | Pergalę pirmame raunde po 20 sekundžių rankos laužimu iškovojo J.Stoliarenko

Julija Stoliarenko | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Julija Stoliarenko | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Tik prieš pat kovą sirgaliai sužinojo, kad J.Stoliarenko kovos ne prieš gana neblogą kovų rekordą turinčią ukrainietę Daria Rehil, tačiau prieš varžovę iš Gruzijos. Kaip jau tapo įprasta, I.Stoliarenko ilgai netruko ir jau po 20 sekundžių užlaužė varžovės ranką bei iškovojo eilinę pergalę KOK ringe.

Po kovos Lietuvos bušido federacijos prezidentas Donatas Simanaitis teigė, kad J.Stoliarenko darosi sunku surasti varžoves, nes niekas prieš lietuvę kovoti nenori.


Igoris Osininas (Lietuva, 65 kg) – Levanas Revazishvili (Kipras, 65 kg) -65 kg, KOK taisyklės (3 x 3 min.) | Pergalę skirtingu teisėjų sprendimu iškovojo I.Osininas

Igoris Osininas | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Igoris Osininas | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

 Pirmame raunde nei vienas kovotojas neturėjo aiškesnio pranašumo, tačiau antrojo pabaigoje L.Revazishvili atliko tikslią smūgių seriją ir likus maždaug pusei minutės iki raundo pabaigos pasiuntė I.Osininą į nokdauną. Sirgaliams skanduojant „Igori“, I.Osininas nepalūžo ir atsitiesęs pratęsė kovą bei trečiame raunde dviem teisėjams įrodė, kad yra vertesnis pergalės.

Po kovos paaiškėjo, kad I.Osininas svorio kategorijoje iki 65 kg kitų metų vasarį Helsinkyje kovos dėl KOK čempiono titulo prieš suomį Poką Billą.


Evaldas Petrauskas (Lietuva, 65 kg) – Andrii Boryšpoletsas (Ukraina) -68 kg, bokso taisyklės (3 x 3 min.) | Pergalę vieningu teisėjų sprendimu šventė E.Petrauskas

„KOK'80“ turnyras | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

„KOK'80“ turnyras | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Nors E.Petrauskas buvo įpratęs KOK ringe švęsti greitas pergales, tačiau šį kartą pasitaikė kur kas atsparesnis varžovas. Lietuvis pirmuose dvejuose raunduose vis „sužverėdavo“ ir atlikdavo galingas smūgių serijas, tačiau nors A.Boryšpoletsas atremdavo ne visus lietuvio smūgius, bet parodė kietą žandikaulį ir atlaikė visus tris raundus. Reti ukrainiečio išpuoliai pergalės jam nepadovanojo, tačiau buvo vertas pagarbos už parodytą kovą.


„FightBOX KOK’80 Hero‘s series 2019 in Vilnius“: 

Ervinas Fokinas (Lietuva, 68,9 kg) – Allesio Leoni (Italija, 69 kg) -68 kg, MMA bušido taisyklės (3 x 5 min.) – Kova dėl laikinojo lengvo svorio kategorijos „MMA Bushido“ titulo | Pergalę pirmame raunde smaugimo veiksmu iškovojo E.Fokinas

Ervinas Fokinas | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Ervinas Fokinas | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Ši kova aktyvi buvo nuo pat pirmos sekundės: A.Leoni vaizdavo, kad nori sumušti rankomis su E.Fokinu, tačiau iš tikrųjų staigiai puolė E.Fokiną. Lietuvis tam buvo pasiruošęs ir puikiai apsigynė, o netrukus kova perėjo į partertį, kuriame E.Fokinas užsmaugė į Conorą McGregorą panašų italą bei šventė greitą pergalę.

Tai buvo kova dėl laikinojo „MMA Bushido“ lengvo svorio kategorijos čempiono titulo. Tikrąjį titulą turi Ignas Barysas, kuris jį iškovojo prieš keletą metų, tačiau dar nei karto jo negynė.


Dzevadas Poturakas (Bosnija ir Hercegovina, 104) – Kirillas Bulleris (Vokietija) +95 kg, KOK taisyklės (3 x 3 min.) | Po pirmojo raundo K.Bulleris patyrė traumą, todėl pergalė užskaityta D.Poturakui

„KOK'80“ turnyras | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

„KOK'80“ turnyras | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Kovotojai nesuspėjo žiūrovams parodyti tikrojo savo pajėgumo. Po pirmojo raundo vokietis K.Bulleris patyrė traumą ir pergalė buvo užskaityta D.Poturakui.


Dovydas Rimkus (Lietuva, 68 kg) – Hubertas Dylewski (Lenkija, 69 kg) -69 kg, KOK taisyklės (3 x 3 min.) | Po trijų raundų kovos pergalę vieningu teisėjų sprendimu šventė D.Rimkus

Dovydas „Rimkenzo“ Rimkus | „Stop“ kadras

Dovydas „Rimkenzo“ Rimkus | „Stop“ kadras

D.Rimkus ir vėl kūrė šou: kovotojas į ringą žengė lyg Cezaris, nešamas ant sosto. Lietuvis šioje kovoje praleido keletą smūgių, tačiau apskritai buvo geresnis už Lenkijos kovotoją ir pergalę šventė vieningu teisėjų sprendimu.


Arnoldas Misiūnas (Lietuva, 85 kg) – Ivanas Tsybulskyi (Ukraina) -85 kg, MMA bušido taisyklės (3 x 5 min.) | Pergalę smaugimo veiksmu pirmame raunde iškovojo I.Tsybulskyi

„KOK'80“ turnyras | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

„KOK'80“ turnyras | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Prieš kovą „bankėmis“ į galvą užbaigti varžovo imtynes žadėjęs A.Misiūnas greitai susidūrė su problemomis. Nors lietuvis kovą pradėjo gana neblogu smūgiu į varžovo koją, tačiau greitai buvo parverstas į parterį. Nors A.Misiūnas sugebėjo atsistoti, tačiau ilgą laiką negalėjo atlikti nieko pavojingo. Visgi praėjus pustrečios minutės I.Tsybulskyi vėl parvertė lietuvį į parterį ir praėjus trims minutėms nuo kovos pradžios „užsmaugė“ A.Misiūną. Ukrainietis kurį laiką dar nepaleido lietuvio, nors tą ragino daryti teisėjas, o dėl tokių veiksmų įsiutęs ir iš ringo iškritęs A.Misiūnas dar suspėjo atlikti smūgį į varžovo koją.


Naglis Kanišauskas (Lietuva, 83,9 kg) ir Erikas Golubovskis (Lietuva, 84 kg) – Bohdanas Kotlovianovas ir Maksimas Soroka (Ukraina, 84 kg) -85 kg, MMA bušido 2x2 taisyklės (1 x 10 min., 1 x 5 min.) | Pergalę skausmingais veiksmais per 6 minutes iškovojo N.Kanišausko ir E.Golubovskio komanda

Naglis Kanišauskas atlieka skausmingą veiksmą | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Naglis Kanišauskas atlieka skausmingą veiksmą | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Praeities bušido kovas primenančią dvikovą pradėjo E.Goluvovskis, kuris po maždaug pusantros minutės pasikeitė su N.Kanišausku, kuris maždaug per minutę skausmingu veiksmu parteryje įveikė M.Soroką. Pralaimėjusį ukrainietį pakeitė jo komandos draugas, su kuriuo kovojo E.Goluvovskis. Ši kova greitai perėjo į parterį, kurioje geresnėje pozicijoje buvo lietuvis, tačiau E.Golubovskiui nepavyko užbaigti skausmingo veiksmo ir B.Kotlovianovas išsivadavo. Netrukus į ringą vėl žengė N.Kanišauskas, kuris vėl labai greitai pagavo ukrainietį skausmingu veiksmu bei padovanojo Lietuvai pergalę per 6 min. ir 10 sek.


Herkus Lukošiūnas (Lietuva, 76 kg) – Andreii Savčukas (Ukraina, 75,4 kg) -77 kg, MMA bušido taisyklės (3 x 5 min.) | Pergalę pirmame raunde nokautu iškovojo H.Lukošiūnas

Herkus Lukošiūnas | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Herkus Lukošiūnas | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Pradžia nieko bloga A.Savčukui nežadėjo ir kurį laiką vyko žvalgyba. Visgi įpusėjus raundui H.Lukošiūnas fantastišku smūgiu į pilvą pargriovė ukrainietį ir pribaigė jį smūgių kruša.


Apšildomosios kovos:

Lukas Banevičius | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Lukas Banevičius | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Lukas Banevičius (Lietuva) – Laurynas Sriubiškis (Lietuva) -73 kg, KOK taisyklės (3 x 2 min.) | Pergalę vieningu teisėjų sprendimu šventė L.Banevičius


Danas Antanavičius (Lietuva) – Vilius Kaminskas (Lietuva) -65 kg, KOK taisyklės (3 x 2 min.) | Pergalę vieningu teisėjų sprendimu šventė V.Kaminskas


Laurynas Vaičius (Lietuva) – Deividas Daividavičius (Lietuva) -70 kg, MMA/ZST taisyklės (2 x 2 min.) | Pergalę vieningu teisėjų sprendimu šventė D.Daividavičius

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (71)
Registruoti
Anoniminiai (71)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

12-05 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
12-05 „Neptūnas“ 17:00 „Lietkabelis“
12-06 „Žalgiris“ 17:00 „Rytas“

2020/21 m. Eurolyga

12-03 CSKA 21:00 „Olympiacos“
12-03 „Zenit“ 21:00 „Fenerbahče“
12-03 „Maccabi“ 21:05 „Crvena Zvezda“
12-03 „AX Armani“ 21:45 „Panathinaikos“
12-03 „Valencia“ 22:00 ALBA
12-04 „Anadolu Efes“ 19:30 „Baskonia“
12-04 „Bayern“ 19:30 „Chimki“
12-04 „Žalgiris“ 20:00 „Barcelona“
12-04 „Real“ 22:00 ASVEL
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pen 12-04 Aston Villa 02 : 00 Newcastle United
Šeš 12-05 Burnley 14 : 30 Everton
Šeš 12-05 Manchester City 17 : 00 Fulham
Šeš 12-05 West Ham United 19 : 30 Manchester United
Šeš 12-05 Chelsea 22 : 00 Leeds United