KOK'80 kovos | „Stop“ kadras

KOK'80 kovos | „Stop“ kadras

 Šeštadienio vakarą į Vilniaus „Siemens“ areną kovos menų gerbėjus sukvietė jau tradiciniu tapęs Lietuvos bušido federacijos organizuojamas „King of Kings“ turnyras, kuriame šį kartą žiūrovai išvydo penkiolika kovų.

20-mečio LBF jubiliejui skirtas turnyras neturės ryškiausių Lietuvos kovinio sporto žvaigždžių Sergejaus Maslobojevo, Igno Baryso ar Tomo Pakutinsko, tačiau ir be jų Lietuvos kovotojai parodė įspūdingų kovų.

Pirmoji turnyro dalis žiūrovams padovanojo daug emocijų ir greitų pergalių: jau pirmoje kovoje Herkus Lukošiūnas smūgiu koja pargriovė ukrainietį Andreii Savčuką ir pribaigė jį smūgių kruša.

Netrukus į ringą žengė Naglis Kanišauskas ir Erikas Golubovskis, kurie atgaivino anksčiau vykusias „2 prieš 2“ kovas ir susitiko su ukrainiečių duetu. N.Kanišauskas skausmingais veiksmais palaužė abu varžovus ir padovanojo Lietuvai dar vieną pergalę.

Skambiai prieš turnyrą pasisakęs Arnoldas Misiūnas skandalingai pirmame raunde smaugimo veiksmu pralaimėjo ukrainiečiui Ivanui Tsybulskyi. I.Tsybulskyi kelias sekundes po A.Misiūno pasidavimo dar nepaleido lietuvio, o kai tai padarė – išstumė A.Misiūną iš ringo. Lietuvis dar suspėjo išlieti emocijas ir kumščiu trenkė varžovui į koją.

Lyg Cezaris ant sosto išneštas Dovydas „Rimkenzo“ Rimkus kovėsi tris raundus prieš lenką Hubertą Dylewskį ir buvo vieningu teisėjų sprendimu paskelbtas nugalėtoju.

Bosnio ir vokiečio kova baigėsi vos tik prasidėjus – jau po pirmojo raundo vokietis Kirilas Bulleris patyrė traumą ir pergalė atiteko bosniui Dzevadas Poturakas.

Pagrindinėje pirmosios dalies kovoje Ervinas Fokinas sulaukė italo Allesio Leoni išsišokimo, kuomet pastarasis bandė vaizduoti pasisveikinimą, tačiau iškarto puolė lietuvį. Visgi E.Fokinas puikiai atsilaikė, o netrukus jau ir smaugimo veiksmu iškovojo laikinąjį lengvo svorio kategorijos „MMA Bushido“ diržą bei įgavo teisę kovoti su čempionu Ignu Barysu.

Antroje turnyro dalyje Igoris Osininas iškovojo sunkią pergalę skirtingu teisėjų sprendimu prieš Kipro atstovą Levaną Revazishvili, Julija Stoliarenko per 20 sekundžių rankos laužimu įveikė paskutinę minutę ukrainietę Daria Rehil pakeitusią gruzinę Mariam Tatunašvili, Vitoldas Jagėlo antrame raunde sulaužė japonui Sugawara Kazumasa nosį, Mindaugas Narauskas sukovojo lygiosiomis su suomiu Niko Korentaus, o pagrindinėje vakaro kovoje Henrikas Vikšraitis vieningu teisėjų sprendimu nugalėjo turką Abdullahą Kaplaną.

Turnyro eiga:

„KOK ’80 World GP 2019 in Vilnius“:

Henrikas Vikšraitis (Lietuva, 71 kg) – Abdullahas Kaplanas (Turkija) -71 kg, KOK taisyklės (3 x 3 min.) | Po trijų raundų vieningu teisėjų sprendimu pergalę iškovojo H.Vikšraitis

Henrikas Vikšraitis | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Henrikas Vikšraitis | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

H.Vikšraitis visuose trijuose raunduose turėjo pranašumą ir nors į nokdauną varžovo pasiųsti nepavyko, tačiau jo pergalė nekėlė abejonių.

Trečiasis kovos raundas ir teisėjų verdiktas:


Mindaugas Narauskas (Lietuva, 71 kg) – Niko Korentaus (Suomija, 71 kg) -71 kg, KOK taisyklės (3 x 3 min.) | Po trijų raundų kovos – lygiosios

Mindaugas Narauskas | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Mindaugas Narauskas | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

M.Narauskas pirmojo raundo pabaigoje kurioziškai iškrito iš ringo, tačiau tai nepadarė jokios įtakos kovai. Vėliau kova buvo gana apylygė, nei vienas iš kovotojų neatliko smūgių, galinčių pasiųsti priešininką į nokdauną. Galiausiai vienas teisėjas matė M.Narausko, kitas – N.Korentaus pergales, o trečiasis paskelbė lygiąsias.


Vitoldas Jagėlo (Lietuva, 74,8 kg) – Sugawara Kazumasa (Japonija, 74,2 kg) -77 kg, MMA bušido taisyklės (3 x 5 min.) | Pergalę antrame raunde techniniu nokautu iškovojo V.Jagelo

Vitoldas Jagelo – Sugawara Kazumasa  | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Vitoldas Jagelo – Sugawara Kazumasa | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Pirmame raunde ryškesnio pranašumo neįgijo nei vienas kovotojas, tačiau antrojo raundo pradžioje V.Jagėlo įspraudė S.Kazumasa į kampą ir greičiausiai sulaužė jam nosį. Pradėjus tekėti kraujui iš japono nosies, kova buvo nutraukta ir V.Jagėlo paskelbtas nugalėtoju.

Po kovos į ringą buvo pakviestas Raimondas Krilavičius, su kuriuo V.Jagėlo kovojo jau du kartus, tačiau abi kovos baigėsi lygiosiomis. Abu kovotojai sutarė, kad kovos trečią kartą.

Sugawara Kazumasa  | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Sugawara Kazumasa | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.


Julija Stoliarenko (Lietuva, 62 kg) – Mariam Tatunašvili (Gruzija), MMA bušido taisyklės (3 x 5 min.) | Pergalę pirmame raunde po 20 sekundžių rankos laužimu iškovojo J.Stoliarenko

Julija Stoliarenko | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Julija Stoliarenko | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Tik prieš pat kovą sirgaliai sužinojo, kad J.Stoliarenko kovos ne prieš gana neblogą kovų rekordą turinčią ukrainietę Daria Rehil, tačiau prieš varžovę iš Gruzijos. Kaip jau tapo įprasta, I.Stoliarenko ilgai netruko ir jau po 20 sekundžių užlaužė varžovės ranką bei iškovojo eilinę pergalę KOK ringe.

Po kovos Lietuvos bušido federacijos prezidentas Donatas Simanaitis teigė, kad J.Stoliarenko darosi sunku surasti varžoves, nes niekas prieš lietuvę kovoti nenori.


Igoris Osininas (Lietuva, 65 kg) – Levanas Revazishvili (Kipras, 65 kg) -65 kg, KOK taisyklės (3 x 3 min.) | Pergalę skirtingu teisėjų sprendimu iškovojo I.Osininas

Igoris Osininas | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Igoris Osininas | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

 Pirmame raunde nei vienas kovotojas neturėjo aiškesnio pranašumo, tačiau antrojo pabaigoje L.Revazishvili atliko tikslią smūgių seriją ir likus maždaug pusei minutės iki raundo pabaigos pasiuntė I.Osininą į nokdauną. Sirgaliams skanduojant „Igori“, I.Osininas nepalūžo ir atsitiesęs pratęsė kovą bei trečiame raunde dviem teisėjams įrodė, kad yra vertesnis pergalės.

Po kovos paaiškėjo, kad I.Osininas svorio kategorijoje iki 65 kg kitų metų vasarį Helsinkyje kovos dėl KOK čempiono titulo prieš suomį Poką Billą.


Evaldas Petrauskas (Lietuva, 65 kg) – Andrii Boryšpoletsas (Ukraina) -68 kg, bokso taisyklės (3 x 3 min.) | Pergalę vieningu teisėjų sprendimu šventė E.Petrauskas

„KOK'80“ turnyras | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

„KOK'80“ turnyras | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Nors E.Petrauskas buvo įpratęs KOK ringe švęsti greitas pergales, tačiau šį kartą pasitaikė kur kas atsparesnis varžovas. Lietuvis pirmuose dvejuose raunduose vis „sužverėdavo“ ir atlikdavo galingas smūgių serijas, tačiau nors A.Boryšpoletsas atremdavo ne visus lietuvio smūgius, bet parodė kietą žandikaulį ir atlaikė visus tris raundus. Reti ukrainiečio išpuoliai pergalės jam nepadovanojo, tačiau buvo vertas pagarbos už parodytą kovą.


„FightBOX KOK’80 Hero‘s series 2019 in Vilnius“: 

Ervinas Fokinas (Lietuva, 68,9 kg) – Allesio Leoni (Italija, 69 kg) -68 kg, MMA bušido taisyklės (3 x 5 min.) – Kova dėl laikinojo lengvo svorio kategorijos „MMA Bushido“ titulo | Pergalę pirmame raunde smaugimo veiksmu iškovojo E.Fokinas

Ervinas Fokinas | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Ervinas Fokinas | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Ši kova aktyvi buvo nuo pat pirmos sekundės: A.Leoni vaizdavo, kad nori sumušti rankomis su E.Fokinu, tačiau iš tikrųjų staigiai puolė E.Fokiną. Lietuvis tam buvo pasiruošęs ir puikiai apsigynė, o netrukus kova perėjo į partertį, kuriame E.Fokinas užsmaugė į Conorą McGregorą panašų italą bei šventė greitą pergalę.

Tai buvo kova dėl laikinojo „MMA Bushido“ lengvo svorio kategorijos čempiono titulo. Tikrąjį titulą turi Ignas Barysas, kuris jį iškovojo prieš keletą metų, tačiau dar nei karto jo negynė.


Dzevadas Poturakas (Bosnija ir Hercegovina, 104) – Kirillas Bulleris (Vokietija) +95 kg, KOK taisyklės (3 x 3 min.) | Po pirmojo raundo K.Bulleris patyrė traumą, todėl pergalė užskaityta D.Poturakui

„KOK'80“ turnyras | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

„KOK'80“ turnyras | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Kovotojai nesuspėjo žiūrovams parodyti tikrojo savo pajėgumo. Po pirmojo raundo vokietis K.Bulleris patyrė traumą ir pergalė buvo užskaityta D.Poturakui.


Dovydas Rimkus (Lietuva, 68 kg) – Hubertas Dylewski (Lenkija, 69 kg) -69 kg, KOK taisyklės (3 x 3 min.) | Po trijų raundų kovos pergalę vieningu teisėjų sprendimu šventė D.Rimkus

Dovydas „Rimkenzo“ Rimkus | „Stop“ kadras

Dovydas „Rimkenzo“ Rimkus | „Stop“ kadras

D.Rimkus ir vėl kūrė šou: kovotojas į ringą žengė lyg Cezaris, nešamas ant sosto. Lietuvis šioje kovoje praleido keletą smūgių, tačiau apskritai buvo geresnis už Lenkijos kovotoją ir pergalę šventė vieningu teisėjų sprendimu.


Arnoldas Misiūnas (Lietuva, 85 kg) – Ivanas Tsybulskyi (Ukraina) -85 kg, MMA bušido taisyklės (3 x 5 min.) | Pergalę smaugimo veiksmu pirmame raunde iškovojo I.Tsybulskyi

„KOK'80“ turnyras | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

„KOK'80“ turnyras | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Prieš kovą „bankėmis“ į galvą užbaigti varžovo imtynes žadėjęs A.Misiūnas greitai susidūrė su problemomis. Nors lietuvis kovą pradėjo gana neblogu smūgiu į varžovo koją, tačiau greitai buvo parverstas į parterį. Nors A.Misiūnas sugebėjo atsistoti, tačiau ilgą laiką negalėjo atlikti nieko pavojingo. Visgi praėjus pustrečios minutės I.Tsybulskyi vėl parvertė lietuvį į parterį ir praėjus trims minutėms nuo kovos pradžios „užsmaugė“ A.Misiūną. Ukrainietis kurį laiką dar nepaleido lietuvio, nors tą ragino daryti teisėjas, o dėl tokių veiksmų įsiutęs ir iš ringo iškritęs A.Misiūnas dar suspėjo atlikti smūgį į varžovo koją.


Naglis Kanišauskas (Lietuva, 83,9 kg) ir Erikas Golubovskis (Lietuva, 84 kg) – Bohdanas Kotlovianovas ir Maksimas Soroka (Ukraina, 84 kg) -85 kg, MMA bušido 2x2 taisyklės (1 x 10 min., 1 x 5 min.) | Pergalę skausmingais veiksmais per 6 minutes iškovojo N.Kanišausko ir E.Golubovskio komanda

Naglis Kanišauskas atlieka skausmingą veiksmą | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Naglis Kanišauskas atlieka skausmingą veiksmą | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Praeities bušido kovas primenančią dvikovą pradėjo E.Goluvovskis, kuris po maždaug pusantros minutės pasikeitė su N.Kanišausku, kuris maždaug per minutę skausmingu veiksmu parteryje įveikė M.Soroką. Pralaimėjusį ukrainietį pakeitė jo komandos draugas, su kuriuo kovojo E.Goluvovskis. Ši kova greitai perėjo į parterį, kurioje geresnėje pozicijoje buvo lietuvis, tačiau E.Golubovskiui nepavyko užbaigti skausmingo veiksmo ir B.Kotlovianovas išsivadavo. Netrukus į ringą vėl žengė N.Kanišauskas, kuris vėl labai greitai pagavo ukrainietį skausmingu veiksmu bei padovanojo Lietuvai pergalę per 6 min. ir 10 sek.


Herkus Lukošiūnas (Lietuva, 76 kg) – Andreii Savčukas (Ukraina, 75,4 kg) -77 kg, MMA bušido taisyklės (3 x 5 min.) | Pergalę pirmame raunde nokautu iškovojo H.Lukošiūnas

Herkus Lukošiūnas | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Herkus Lukošiūnas | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Pradžia nieko bloga A.Savčukui nežadėjo ir kurį laiką vyko žvalgyba. Visgi įpusėjus raundui H.Lukošiūnas fantastišku smūgiu į pilvą pargriovė ukrainietį ir pribaigė jį smūgių kruša.


Apšildomosios kovos:

Lukas Banevičius | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Lukas Banevičius | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Lukas Banevičius (Lietuva) – Laurynas Sriubiškis (Lietuva) -73 kg, KOK taisyklės (3 x 2 min.) | Pergalę vieningu teisėjų sprendimu šventė L.Banevičius


Danas Antanavičius (Lietuva) – Vilius Kaminskas (Lietuva) -65 kg, KOK taisyklės (3 x 2 min.) | Pergalę vieningu teisėjų sprendimu šventė V.Kaminskas


Laurynas Vaičius (Lietuva) – Deividas Daividavičius (Lietuva) -70 kg, MMA/ZST taisyklės (2 x 2 min.) | Pergalę vieningu teisėjų sprendimu šventė D.Daividavičius

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

mirka3
2019-11-17 13:53:10
Neysivaizduoju, kad krepsinyje, futbole ar dar kur studentu lygio megejai (tokie kaip Misiunas ir pan.) gautu ne 200 eur, o tiek kiek profai nes neapsimoka... Kad sportininkai varzovus pries kova vadintu visaip, na zdz apsertu i burna vienas kita del 200 euru nes kaipgi be to, juk reikia paskelbti apie save? Susitiktu ne kokia turnyrine tvarka, o tiesiog Zalgiris pries Ryta pavasari, rudeni Zalgiris pries Trefl ir trecia kova per naujus - Zalgiris pries Rudupi. Tada po kovos visiems paima Salciute ir nelaimingi skirstosi, nes visa ta veikla neatperka net buto nuomos vertes.
Atsakyti
Kaimieciai
2019-11-17 13:42:37
Kaimiečiai jūs svetimus pinigus skaiciuojat pagalvokit ar patys kažka pasieket ar turit koki tikslą gyvenime? Apie kitus kalbet tik galit. Turnyras neblogas buvo ir stipriu varžovu:) kas, kad neuždirbo daug uztat patirties įgavo ir gal liko pastebeti užsienio organizaciju kas turi potencialo:) ir šeip tie pinigai nėra svarbiausia kovotojams:) tai va kaimieciai kas antras pavydit ir nesugebat patys kažko siekt:)
Atsakyti
2019-11-17 14:34:48
Mc Misiunmagomedovai cia tu ? O_o
Zaratustra
2019-11-17 12:19:28
Ir nepadejo man nei gyvates nei tigrai , krokodilai, nepadejo ir piktas snukelis, nes kaip buvau, taip ir likau...tik klaunas ir kaimo durnelis. Ir kas mane paguos ..? Kas pamyles mano kuna jauna, kas pabuciuos mano veida nakolkem apkalta...ir kas gi man kompresa pavilgys ledini, ant mano perštinčio kaklo su tigru...tik mylintis tevas , vardu don simonas išvirs man eiline makaronu porcija, nes ji zavi mano proporcijos...o mylimojo, ta ten kiur verkė išėjo išskrido Pegasu namolei.
Atsakyti
BURN
2019-11-17 15:42:08
Gal tu normalias eiles kurt, o ne tokius šudus
BURN
2019-11-17 15:42:57
gal tu normalias eiles kurk, o ne tokius šudus..
Asas
2019-11-17 12:11:46
Ai, pamiršau Misiūną paminėt. Ačiū dievui, kad niekas net neperka iš užsienio tokio lygii renginio transliacijų, o tai tas klounas pridarytų didžiausią gėdą tarptautiniu mastu. Čia kaip MINEDAS estradoj, taip MISIŪNAS MMA. Pseudo kovotojas jopapą. Ar tik ne iš Kauno tas vaikas?
Atsakyti
BURN
2019-11-17 15:43:41
gal tu normalias eiles kurk, o ne tokius šūdus
Asas
2019-11-17 12:08:24
Bydlo žiūrovų vis dar pakanka gaidžių peštynių reginio bilietams apmokėti ir renginiui atsipirkti. O šiaip tai vaizdas graudus-federacija pravažiavo pro keletą gymų, pasiųlė po 100 eurų ir galimybę į medią papult. "angelams" lėkštę sriubos iš kombainierių makaronų pakišo, kas susirinkusiems besispjaudantiems buduliams yra pakankamas reginys kokybiškai "balielinnti".
Atsakyti
H
2019-11-17 11:14:28
Šudas o ne kovos.
Atsakyti
Kalo
2019-11-17 08:55:20
Kelinta karta Jogelo jau is galvos kapoja savo varzovam?
Si karta vel is galvos i nosi uzvaziavo japonui ir nieko, viskas legit?
Apgailetinas teisejavimo lygis
Atsakyti
Tiesa
2019-11-17 09:17:14
Sviestamusis išvien yra traukiamas teisėjo, kitaip dauguma kartu būtų praloses. Čia ir teisejai kiauri ir tipo kovotojai, eiliniai gym'u lankytojai, tik don simonas pasakoja apie kokį tai lygį ir marozai tiki
Hugo
2019-11-17 07:09:52
Gaila Misiuno, taip vargšas stengėsi,tokios svajonės,damusineti kritusio nereikia, gal dar išmoks imtynių technikos..
Atsakyti
joe
2019-11-17 07:09:31
juokas ima is tokiu kovotoju, uz lietuvos ribu niekas ju nezino
Atsakyti
Byron
2019-11-17 10:11:49
Tai tu iš savo kišenės eik ir atvežk žinomus. Pzdc juokina vaikai. Galvoja visokie Chabibai ir Misičiai už 5000 eurų tik ir laukia kada Lietuvoje galės pakovoti ;DDDD
Jons
2019-11-17 03:29:15
Rasau cia kad ne pykti islieciau, rasau del to kad neidomu buvo ir tiek, motyvacijos youtube uzkrove
Atsakyti
Byron
2019-11-17 00:11:31
Visi čia rašo, kad visiškai nežinomus kovotojus Lietuvon atsiveža, taip vadinamus MAIŠUS. Aš visiškai su tuom sutinku!!! Bet leiskite Jūsų paklausti, ką reikėtų atsivežti iš užsienio, kad visi Jūs liktumėte patenkinti. Visi jūs žinote geriausius UFC, Bellator, Japonijos mma kovotojus. Bet nei vieno iš UFC ar Bellator sutartį turinčio neatsiveš. Jiems draudžiama kitur kovoti. Nebent gauna riebų % nuo to. Kaip pvz UFC leido su Floydu kovoti tik tuo atveju, kaū gavo nuo Conor uždarbio 20%. Antras dalykas, jūs gal manote šitame KOK visi šimtatūkstantinius honorarus gauna?! Nuvilsiu tokius manančius. Dauguma jų tik po kelis šimtus eurų gauna. Tik pagrindinės kovos kovotojai po kelis tūkstančius. Turbūt manotem kad galėtų jie daugiau pasiūlyti? Vėl nuvilsiu tokius manančius. Pavyzdžiui garsiausia tokių kovų organizacija skelbia kiek kam už kovas sumokėjo ir manau dauguma skaitėte, kad nepagrindinių kovų kovotojai gauna vos po kelis tūkstančius dolerių. Ir net gi savo kategorijos ufc geriausi TOP10 kovotojai dirba dar kitus darbus. Vienas nekilnojamo turto brokeriu dirba, kitas apsauginiu, dauguma dirba treneriais. Kiek skaičiau jų interviu - jiems neįmanoma pragyventi iš UFC kovų. Tie ne patys geriausi, bet geresni Top10 kovotžjaim už kovas gauna po 50 - 200 tūkst. dolerių. Kovoja vidutiniškai po 3 kartus per metus. Ir tai su sąlyga, kai nepatiria kovoje smūgiu į galvą. Kitu atveju gydytojai po kovos gali uždrausti kovoti pusei metų. Visi jie vieningai sako, kad tokių pinigų jiems neužtenka. Susimoka mokesčius, o iš likusių pinigų ruošiantis kitai kovai turi susimokėti už stovyklas, atlyginimus treneriams, sparingo partneriui, masažistui, pirkti brangius sporto papildus ir t.t. Tai dabar pagalvokite ir pasiūlykite ką norėtumėte, kad KOK atsivežtų į Lirtuvą, kai už pagrindinę kovą jie tegali pasiūlyti kokius 5000 eurų? Ir siūlykite kovotojus kurie neturi sutarčių su kitomis organizacijomis, nes sutartyse jiems draudžiama kitur kovoti. Jei tokia kaio UFC nrgali mokėti didelių pinigų savo kovotojams, tai negalvokite, kad Lietuvių organizayoriai gali švaistytis šimtatūkstantinėm sumom. Būkite realistai.
Atsakyti
Albanas
2019-11-17 01:01:04
Sutinku su tavimi , bet šita organizacija kaip tikras verslininkas turi pasverti savo pajėgumą, jeigu tu nesugebi parduoti gero produkto, tai ateity bus tik blogiau. Reklamos daug su "pajėgiausiais europos kovotojais" o pabaigoje gaunasi cirkas. Kas atsitiko, kad ankstesni renginiai buvo žymiai geresni, negu dabar. Pradėjo mažiau stengtis dėl kokybės, tikriausiai nx mokėt daugiau jeigu ir taip perka bilietus??? Kovotojai tikriausiai ir pusvelčiai kovoja svarbu būtų kur, bet patsSimanaitis šūdą mala, palyginimui ir Lietuvos Futbolo Federacija. Reikia investuoti, kad ateityje būtų geriau, bet čia atvirkščiai daroma. Norint gauti reikia investuoti, o čia nesistengiama, todėl norint pigaus cirko galima įsijunkti ir amerikietiškas imtymes...
beleka
2019-11-17 01:08:36
Ufc kovotoju top-10 nedirba apsaugoje(jei vienas dirbes kazkada gal kazkokiu budu,tai nereiskia, kad visi!) brokeriu visai kas kita,del saves gali dirbt,o treneriais privaciais visi kovotojai dirba nes perteikt patirti gali ir pinigu uzsisirbti. PROFESIONALUS KOVOTOJAS DARYDAMAS 2-3 TRENIRUOTES NEGALI DIRBTI DAR KAZKOKIO DARBO,NES NEATSISTATYS IR NEDADIRBS IKI GALO .
Byron
2019-11-17 01:43:57
Aš niekada nebuvęs tokiose Lietuvos renginiuose, bet komentaruose čia rašo, jog visada arenas beveik pilnas surenka. Kitaip sakant, veža kovotojus iš užsienio pagal savo menkas finansines galimybes, bet visada iš to uždirbą pelną į pliusą. O turnyras skirtas tik lietuvos rinkai. Pagrinde pajamos tik iš bilietų. Kaip jau minėjau apskritai žinomų ir labai gerų kovotojų nepasikviesi į tokį turnyrą, nes jie susaistyti sutartimis su kitom organizacijom. Neįsivaizduoju koks geras ir žinomas kovotojas, kuris Jums visiems įtiktų - būtų nei vienai garsiai organizacijai nereikalingas. O būtent tik niekam nereikalingas kovotojas į mūsų KOK atvyktų. Kokia prasmė čia kovoti garsiam kovotojui? Čia neišgarsėsi visam pasaulyje kažką nugalėdamas. Dauguma kovotojų geriau dykai kovos UFC ir ten bandys į elitą prasimušti kovodami toli nuo pagrindinės vakaro kovos, nei kad Lietuvoje kovotų pagrindinėje kovoje už 5000 eurų honorarą. Bet ir taip man didelis klausimas ar pagrindinės kovos sportininkai šiame KOK turnyre gauna bent po 5000 eurų. Gal kažkas turi tikslios info kokius gauna KOK kovotojai honorarus?
Patirtis
2019-11-17 02:18:23
Sakai negali? Buvo LT Buakaw, Fedia, Hanas, manai už kelis eurus? Žmogau, čia vartosi rimti pinigai, tik don simonas apipisineja visus, pats Skliaudys man yra sakęs, kad pabaigoje jo karjeros jis nesumokedavo, o paskui issiaiskino, kad ir Japonijoje jis jau suko varkes, LT niekas tokių saibu nėra gavęs, pats jis sakė, čia baksais daugiausiai po stuka duodavo Remyga sakė. Aš su daug kuo bendravau, pasportavau senos kartos, taip kad žinau realią tiesa, ir kas dabar darosi, žinau, kad pats donce suda male ilgus metus - tad va rezultatas. Gaižauskas kietas, bet nei jis čia dalyvauja nei sportuoja, isskirtinai dėl Remygos sudalyvavo kartelį. Ar yra išeitis? Vargiai,kaip ir su futbolu, griauti ir statyti nuo pamatu, bet kol tokie suokalbiai dalyvaus, renginius organizuos pinigu auka, nieko nebus
To byron
2019-11-17 02:21:48
Kažkada vienas iš Vikšraičio mokinių yra sakes, kad Henrikas pradėjas kovoti pagrindinėse kovose ir gauna tas 5k, taigi du renginiai metuose gaunasi 5x2=10k €, todėl per metus gaunasi nelabai daug. Tikriausiai dėl to Sieras ar Mockus išėjo į užsienio rinką kovoti, bet likę prisidure dirbdami kaip treneriais. Informacijos netvirtinu 100%, nes tai girdėjas tik iš jo mokinio. Galbūt su metais honorarai kyla...
To byron too
2019-11-17 02:33:38
Niekas čia tokių negaudavo ir čia faktas kaip blynas. Skliaudys ir Remyga po 2k.daugiausiai, Valavičius 1.5k. sviestamusis tik po 1k. O kiti iki 500e Max,siaip šitie vaikai tik po 2/3 simtukus, Japonijoje kas buvo senais laikais tai nuo 10 iki 15, jau nekalbu kai Remyga titulą laimėjo tai 70k(bet ten baksai), vadinamasis tyson išvis veltui varė, tik dėl reklamos. Danyla juk atviram kontekste pasakė,čia žlugęs finansavimas ir atvyksta tik prasčiausi iš kitur.
Byron
2019-11-17 10:05:48
Na va. Sakau Lietuvoje normu, kad tegali pagrindinių kovų kovotojams sumoka maximum iki 5000 eurų. Čia labai normalu. Visos pajamos tik iš bilietų. Interneto platformoje abejoju ar daug kas perka. Nors ir kaina būna vos 5 eurai. Vaikai čia tik svaigsta apie milijones pajamas ;DDD Galite sulyginti net ir su Amerika. Kavaliauskas iki 2018 metų nekovodamas pagrindinėse kovose gaudavo vos iki 8000 dolerių. Tik kažkokį amerikos tarpkotinentinį diržą iškovojęs šiek tiek gabo daugiau bapkių. Bet esmė savo bokso organizacijos lyderis jau metus laiko ir nei vienos kovos nrpralaimėjęs, bet Kavaliauskas Amerikoje nėra iki šiol gavęs daugiau nei 20k dolerių. Esmė tokia, net ir amerikoje rimtos didelės bapkės, tiek ufc, tiek ir bokse, būna tik tada, kai yra galimybė pardavinėti kovas internete. Na tiesa dar išimtis yra kai boksas rengiamas 90 tūkstančių vietų stadione ir jame pigiausi bilietai nuo 100 svarų iki keliolikos tūkstančių svarų prie ringo. Kai Joshua su tuo ukrainiečiu kovojo, tai vien iš bilietų surinko virš 30 mln. Bet lietuvoje patys galite paskaičiuoti. Jei vidutiniškai už bilietą sumokama 20 eurų, tai net ir užpildant 15000 vietų - gaunasi 300 tūkst. eurų. Nežinau kiek pajamų atitenka arenos valsytojams, bet pvz rašė krepšinio Panevėžio ir Nevėžio klubai 50% surinktų pajamų atiduoda. Tikiu, kad tiek Kaunas ir Vilnius gali panašiai imti. Juk arenos valdytojai ne tik pelną tur gauti, bet ir atlyginimus išmokėti valytojams, apsauginiams, šviesų operatoriams ir t.t. Po nuo 150.000 eurų pajamų likusių KOK organizatoriams reikia ir patiems atlyginimus išmokėti, mokesčius susimokėti, reklmuojant turnyrą kiek būna išleista ir t.t. Juk tai ne vienas žmogaus viską organizuoja. Tad nežinau iš kur čia vaikai svaigsta apie kosminius pinigus Lietuvos turnyruose, bet realybė mūsų mažoje šalyje toks turnyras niekaip negali turėti virš 50 tūkst. eurų biudžetą kovotojų honorarams.
O kas manim abejoja, tai jokių problemų. Jei manote čia milijonai plaukioka, tada patys organizuokite. Kvieskitės garsiausius pasaulio kovotojus. Labai norėčiau tokius pletkininkus pamatyti pačius organizuojant. Pirma pasiskaičiuoti ant popieriaus kiek galima iš tokio turnyro uždirbti po visų sumokėtų mokesčių, o tik tada svaikite apie milijonus ;D
Tomas
2019-11-17 11:09:50
Niekas ir nesako, kad čia UFC ar Bellator žvaigždžių reikia. Bet pilna yra ir tokiose organizacijose nekovojančių, bet bent jau šiek tiek pajėgesnių kovotojų. Tokių bent per google stats halima rasti. Mūsų patys šalies kovotojai tokie kaip Pakutinskas netraukia aukščiausių lygų lygio. Na bet kai duoda dar jiems kažkokias šiukšles tai atsiprašau... aukščiausio lygio kovotojų čia nevažiavo ir nevažiuos, bet pajėgesnių tikrai galima pritraukti.
Asd
2019-11-16 23:52:22
Apgailetini grybai kam jus dar oerkat bilietus ir palaikot tuos nevykelius :DD visi laimejimai teiseju sprendimaus nejuokinkit o lt mcgregoras tai luzeris visiskas cia vien is jo kalbu turetu bellator lygoj bent dauzyt visus luzeris
Atsakyti
Albanas
2019-11-16 23:41:43
Apžvelgiant visus turnyrus tai tikrai, kad važiuoja į apačią bent jau KOK Vilnius, nes kasmet kovotojai prastesni kas atsiliepia pačiam renginiui. Kovotojai silpnesni žvelgiant su senosios mokyklos kovotojais kaip Remyga, Moslobojevas, Sakalauskas ar Valavičius. Suprantu, kad dabar veikia marketingas ir reikia parduoti, bet ir kovos turi būti geros, o dabar visai prasta, kovotojai vienas kiyas rimtesnis, o ir tam maišas atvežtas, visur taupo nes pelno reikia. Tas pats Misiūnas, nu blem, žmogus gal ir geras, bet jeigu tu save reklamuoji kas antrą dieną tai atstovėk ir sukovok, o dabar pralaimėjo tai dar po kovos smūgiuoja. Nėra pagarbos ir pan. Don Simonai keisk taktiką, nes kitais metais arenoj bus tiek žmonių kiek tarp Ryto ir kitos silpnos komandos. Misiūno gaila, kad žmogus pasidavė reklamai dėl savo kaltės ar organizatorių, gavo pora iš eilės kovų ir dar šiandien, tai arba tu tyliai ramei treniruokis ir tylėk, tada kovok ir laimėk, bet gavosi eilinis š. Reklamavosi per visur apie lambo ir ufc, na bet ką galima pasakyti...svajonės myli tylą!
Atsakyti
kaimieciu lyga
2019-11-16 23:36:47
baiges jau ??? :) ar ne geda Simonaiti juk kadaise darei Vaizda ???
Atsakyti
Fans
2019-11-16 23:33:00
Kas nors papasakokit kas ten per ivykis buvo prie to pegasuso? Visalaik kalba visi, butu idomu isgirst kaip ten kas :D
Atsakyti
Ne ,pasol tu nx
2019-11-16 23:38:24
Nieks tau atskirai nebepasakos čiulpėdra.miegok krv benami
Byron
2019-11-16 23:23:19
Iškart šypsena mano veide ir laimingas pasijutau, kai perskaičiau, kad eilinį sykį Misiūnas buvo sutriuškintas ;DDD Davai dar daugiau straipsnių apie save nusiperka ir save reklamuoja. Negi pats nemato, kad visi iš jo čia juokiasi ir kuo labiau save kelia ringe nieko nesugebėdamas - tuo labiau žmonės laukia, kol bus pažemintas ringe ;DDD
Ukrainietis žiauriai pažemino - kaip kokią šiukšlę išspyrė išringo. Maždaug lyg tuom pasakydamas: ČIA TAU NE VIETA NEVYKĖLI!!! ;DDD
Atsakyti
normalus zmogus
2019-11-17 15:35:54
Kaip žema, kad žmonės taip pavydi kitiems ir kai kažkas jiems nesiseka, džiaugiasi tuom... labai vaikiška ir gėda.. žinant , kad dar ir suaugę žmonės
Normalus zmogus
2019-11-17 15:40:37
Kokia geda ir kaip žema, džiaugtis kito nesekme... Labai vaikiška, nors esate visi sauge...Čia tau byron ne vieta, nes pats gyvenime nieko nesieki, o tik laikai pagieža ant kitų... Va čia Lietuvos gėda, pagiežingi Lietuviai ... šiukšlės
Fans
2019-11-16 23:15:28
Kas nors papasakokit kas ten per ivykis buvo prie to pegasuso ir pries kiek cia laiko tas buvo? Visalaik kalba visi, butu idomu isgirst kaip ten kas ivyko:D
Atsakyti
Ne
2019-11-16 23:33:41
Pašol tu nahui.Jau 1000kartu buvo pasakota,rašyta....Nežinai ir nereikia.Ne bobu reikalas.
Pegasas
2019-11-17 10:21:00
O buvo taip:nuejo zmogelis i Pegasa,nuejo ne vienas,bet su pazystamais,visa vakara ieskojo prie ko prisikabinti,nes galvojo,kad jo bijo visi ir jei kas ,kad pazystami pades.Tai va ir prisikabino prie zmogaus mazdaug 50 metu,zmogus paprastas nesportuoja,o variklius remontuoja.Tai va,trenke jis tam seniui,bet gavo banke atgal ir pargriuvo kamputyje ir uzsieme galva is baimes gynybineje pozicijoje.Dar galvojo,kad pazystami pades,bet tie tik juokesi is tokios jo kovos ir pralaimejimo.Tai Va tokia ta istorija
TEISYBE
2019-11-17 15:31:51
Jus gal nebesvaikit... Pegasas nei tu buvai toj vietoj nei tu ka, o pasakoji cia istorija su netikslia info... Net ne taip buvo.. Mazvaikiai jus.. pilvus isverte sedit ir komentuojat.. kai patys bandysit kazko siekti, tada gal ir bus normali kalba su jumis...
Komentuojam
2019-11-16 22:51:30
Sakykit ka norit, as irgi sutinku , kad KOK yra cirkas, vien marketingas juokingas kas yra kopijos visokiu ufc ar ksw , bet vien del to surenka ziurovu sales. Bet seip, ka musu kovotojams daryt , arba patiems vadyt ant savo shiknos ir pinigu i kokius tailandus kaip gaizauskas ar danyla ir siekt(bet daug asmenines rizikos tame) arba dalyvaut shitam vitiniam cirke ir dauzhyt is uzsienio neaiskius kovotojus. Realiai ar turim normaliu agenturu (nekalbu apie e. klima bokse) , bet seip, kaip isheiti i tuos gerus turnyrus lietuviams? Lieka tik kok dalyvaut, vienas prasimusha kaip Sergejus M, kitiems lieka kovoti Kok, bent kazkiek ish to uzsidirbti
Atsakyti
camp303
2019-11-16 23:02:07
Kad ir Veržbicko, Urbonavičiaus, Grečicho, Stambrausko galima paklausti, kaip jie patenka į gerus turnyrus. Matyt kažką sugeba.
Tomas
2019-11-16 21:52:41
Echh... sparta gym turi tokį puikų trenerį kaip Šupaila. Galėtų jis paprotinti šitą McGregorą, kad daugisų nežengtų į ringą arba toliau eitų tobulėti...
Atsakyti
To Tomas
2019-11-17 15:47:46
Tai gal pagalvok su galvą, taip Šipaila yra puikus treneris, ir jei jis leidžia Misiūnui eiti į ringa, galbūt jis nera toks blogas, kokį jūs jį matot ringe.. pats neatstovetum prie jo..
e
2019-11-16 21:52:25
Teisejas kaimo lygio,Misiuno pralaimejimas ne 100% ringo virves plius smaugimas po pasidavimo,dar karta teisejas kiemo lygio kaushas.
Atsakyti
Ane?
2019-11-16 22:40:52
Prie ko cia ringo virves? Bushido per daug prisiziurejes kai takada siekdavo virves?
To ane
2019-11-16 23:09:04
O kai reikejo kovot pagal tikras taisykles, tai arba praguledavo visa kova ant nugaros kviesdamas Cro Copa ji gulinti pult arba nuo visu i viena kasa gaudavo

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

10-30 „Lietkabelis“ 18:15 „Dzūkija“
10-31 „Nevėžis-Optibet“ 17:00 „Rytas“
10-31 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Cbet“

2020/21 m. Eurolyga

10-29 CSKA 21:00 „Valencia“
10-29 „Zenit“ 21:00 „Panathinaikos“
10-29 „Maccabi“ 21:05 „Fenerbahče“
10-29 ASVEL 21:45 „Žalgiris“
10-29 „Real“ 22:00 „Bayern“
10-30 „Olympiacos“ 21:00 „Anadolu Efes“
10-30 „Chimki“ 21:00 „Crvena Zvezda“
10-30 „AX Armani“ 21:45 ALBA
10-30 „Baskonia“ 22:00 „Barcelona“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Tre 10-28 Riteriai 18 : 30 Panevėžys
Šeš 10-31 Panevėžys 17 : 00 Banga
Šeš 10-31 Žalgiris 17 : 00 Sūduva
Šeš 10-31 Kauno Žalgiris 17 : 00 Riteriai