„Žalgiris“ nusileido K.Kemzūros auklėtiniams fotogalerija (16)

2019.11.15 23:29
„Olympiacos“ ir „Žalgirio“ rungtynės | Euroleague nuotr.

Kauno „Žalgirio“ (3/5) komanda Eurolygos turnyre patyrė antrąjį pralaimėjimą iš eilės.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai svečiuose 74:83 (19:18, 18:21, 23:16) pripažino Pirėjo „Olympiacos“ (3/5) pranašumą, kurią treniruoja Kęstutis Kemzūra.

Jockas Landale‘as Kauno komandai pelnė 23 taškus ir sužaidė geriausias savo rungtynes Eurolygoje, Lukas Lekavičius surinko 14 taškų.

Nugalėtojams Vassilis Spanoulis įmetė 16 taškų.

Per pirmąjį kėlinį pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus. Paskutinius keturis ketvirčio taškus įmetė šeimininkai ir kėliniui pasibaigus „Žalgirio“ komanda turėjo minimalų deficitą 18:19.

Lukas Lekavičius antrajame ketvirtyje pelnė pirmuosius penkis komandos taškus. Vėliau pirmaujanti komanda keitėsi toliau kas kelias atakas ir kėlinio pabaigoje Pauliaus Jankūno dvitaškis leido „Žalgiriui“ būti priekyje 39:37.

Kauno komanda po ilgosios pertraukos praleido aštuonis taškus be atsako ir atsiliko 39:45. Žalgiriečiai netrukus priartėjo iki dviejų taškų, bet tai buvo mažiausias skirtumas per likusią kėlinio dalį. Po trijų ketvirčių „Žalgiris“ atsiliko 55:60.

Brandono Paulo metimas 35-ąją žaidimo minutę didino „Žalgirio“ deficitą iki 10 taškų, o vėliau dar vienas varžovų tolimas metimas skirtumą padarė 61:74. Skirtumas iki vienženklio sumažėjo tik paskutinę mačo minutę.

„Žalgiris“ iki šio mačo turėjo keturių pergalių seriją prieš „Olympiacos“ komandą.

Užsisakyk Telia TV sporto paketą ir visas Eurolygos rungtynes stebėkite tiesiogiai HD raiška

„Olympiacos“: Vassilis Spanoulis 16 (7 rez. perd.), Brandonas Paulas ir Nikola Milutinovas (8 atk. kam.) – po 14, Georgios Printezis ir Wilie Reedas – po 10.

„Žalgiris“: Jockas Landale’as 23, Lukas Lekavičius 14, Thomasas Walkupas 10, Alexas Perezas, Marius Grigonis ir Martinas Gebenas – po 5.

Eurolygos turnyrinė lentelė po 8 turų | „Stop“ kadras

Oly
2019-11-16 00:28:40
Kemzūra apžaidė Jaską, davė mesti, rizikavo, iš toli, o tie kauno lopai ši vakarą ir nieko ir neįmetė. viskas pro šalį.
Bo McCalebb Makalebas
2019-11-16 00:03:28
2011 m. Europos pirmenybes su Makedonija sušiko Jasikevičius kai nugriuvo durnai už užribio ir atidavė kamuolį makedonams, o paskui Songaila po atkovoto kamuolio metė klišai ir vėl atidavė makedonams, ir tada aišku žudikiškas Ilievskio tritaškis ir viskas. Tada kaltino visi Kemzūrą, bet ne jis kaltas, klaida buvo paiimti senius po Pasaulio pirmenybių 3 vietos bronzos į jauną, laimėjusią komandą. Jasikevičius labai ten jau vadovavo nors jau tada metėsi kad nepabėgdavo,kalidų darydavo, prarasdavo kamuolius ir tik visiems aiškindavo kaip žaisti.
egis
2019-11-16 00:26:53
Na "prastas" treneris Š.Jasikevičius su "Žalgiriu" vienam sezone laimėjęs trečią vietą, kitam sezone jau nurašytą "Žalgirį" sugebėjo atvest iki Top8 etapo, atsirado "didysis" krepšinio "ekspertas",kuris būtų geriau žinojęs su kokiom naujom "kylančiom" krepšinio žvaigždėm 2011m. Europos čempionate Lietuvos rinktinė būtų triumfavusi, kai pagrindą ir sudarė 2010m rinktinės žaidėjai išskyrus M.Andriuškevičių ir berods negalėjusį dėl kažkokių priežasčių žaist L.Kleizą, tuometinė rinktinė tiesiog neįvertino makedonų kovingumo, o iki tų rungtynių įveikė Vokietiją, Serbiją ir trūko tik pergalės ketvirtfinalyj ir galbūt būtų iškovoti medaliai, nereikia nurašinėt veteranų, ką įrodė ir šiose rungtynėse V.Spanoulis.
LD
2019-11-16 09:28:38
O ka tavo nuomone reikejo imt vietoj Saro? :D nors ir senas, bet geriausias europos izaidejas :D kas ji galejo pakeist tuo metu? :D
egis
2019-11-15 23:46:55
Na su tokiu prastu tritaškių pataikymu tikėtis pergalės yra naivu, šiose rungtynėse ištikrųjų reikėjo kuo geresnio pataikymo M.Grigonio, A.Milaknio, E.Ulanuvo, T.Walkupo, bet išskyrus L.Lekavičių ir dar kiek geresnį žaidimą parodžiusį J.Landale visi kiti atrodė tarsi tik patekę į Eurolygą, be to ir K.Kemzūra vistik turintis, kaip treneris didesnę patirtį už Š.Jasikevičių, todėl šiuo atveju ta patirtis apylygėse rungtynėse daug ką lemia .Bet nieko čia tragiško, dabar bus dvejos rungtynės savoj arenoj ir įmanoma įveikt "Panathinaikos" ir "Crveną zvezdą", o rytfaniam nereikėtų daryt prognozių, o tai apsijuoksit, kaip praėjusiam sezone, kai "Žalgirį" visi buvo Eurolygoj nurašę, bet "Žalgiris" laimėjo 6 rungtynes iš eilės ir pateko į Top 8. Taip, kad rytfanai peranksti pradėjot lot iš džiaugsmo.
abc
2019-11-16 15:21:40
nu tu ir pagerintas dalbajobas
Nu jo
2019-11-15 23:33:18
Nelabai realu zalgiriui si karta patekt i astuntuka nes kolkas tai silpnai atrodo ir su zaidimu ir su legionu o ypac su perez .
Prognoze
2019-11-15 23:24:45
Nu ka loheliai sakiau,kad žalgiris po sezono bus 10-12 bet jau baigiu persigalvot 12-14 :D