Pamatykite: „spartiečių“ treniruotė KOK turnyro išvakarėse (23)

2019.11.15 14:21
Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
„Sparta Fight Gym“ kovotojai | „Stop“ kadras

„Sparta Fight Gym“ kovotojai | „Stop“ kadras

 „Turiu vieną prašymą, – po treniruotės neatlyžo kovotojas Arnoldas Misiūnas. – Noriu, kad manęs nebevadintų lietuviškuoju Conoru McGregoru. Sugalvojau, kad galėtumėte mane vadinti, tarkime, Chabibu... Tuo, kas dabar „ant bangos“. Taip, nuo šiol mane vadinkite Chabibu“.

Į šeštadienį Vilniaus „Siemens“ arenoje vyksiančio tarptautinio turnyro „KOK’80 World series 2019 & MMA Bushido Hero’s“ ringą žengs net penki „Sparta Fight Gym“ kovotojai.

Pirmasis į ringą lips jaunasis kovos menų talentas Laurynas Sriubiškis.

Laurynas Sriubiškis | asmeninio archyvo nuotr.

Laurynas Sriubiškis | asmeninio archyvo nuotr.

„Esu puikios sportinės formos, – sakė prieš savaitę Baltijos taurės turnyro nugalėtoju tapęs L.Sriubiškis. – Tai bus mano trečioji kova KOK turnyre. Labai laukiu susitikimo ringe su Luku Banevičiumi“.

Kiek vėliau su ukrainiečiu Ivanu Cybulsiu pagal MMA taisykles susikaus Arnoldas Misiūnas.

Arnoldas Misiūnas | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Arnoldas Misiūnas | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

„Bus daug sprogimų, – žadėjo jis. – Pasirengimas buvo sunkus ir alinantis, tačiau šeštadienį „spartiečiai“ bus pačios geriausios formos. Pažadu“, – kalbėjo kovotojas.

Savo kovos su nekantrumu laukia ir žiūrovų numylėtinis Igoris Osininas. Šįkart ringe jis susitiks su Levani Revazišviliu iš Kipro.

Igoris Osininas - Sebastianas Samila Vidmanto Balkūno / BNS foto nuotr.

Igoris Osininas - Sebastianas Samila Vidmanto Balkūno / BNS foto nuotr.

Turnyro puošmena taps KOK čempiono Henriko Vikšraičio dvikova su turku Abdullah Kaplanu.

„Esu pasirengęs visiems dar kartą įrodyti, ko esu vertas“, – ramiai nukirto H.Vikšraitis.

Henrikas Vikšraitis prieš Vaitalie Matei | Juliaus Kalinsko / BNS foto nuotr.

Henrikas Vikšraitis prieš Vaitalie Matei | Juliaus Kalinsko / BNS foto nuotr.

Su „Sparta Fight Gym“ vardu į ringą žengs ir olimpinių žaidynių prizininkas boksininkas Evaldas Petrauskas, kuris trečioje profesionalioje savo dvikoje susikaus su ukrainiečiu Andrijumi Boryšpolecu.

Treniruotės vaizdai ir kovotojų komentarai – vaizdo siužete:

 

Apšildomosios kovos:

 

Laurynas Vaičius (Lietuva) – Deividas Daividavičius (Lietuva) -70 kg, MMA/ZST taisyklės (3 x 2 min.)

Danas Antanavičius (Lietuva) – Vilius Kaminskas (Lietuva) -65 kg, KOK taisyklės (3 x 2 min.)

Lukas Banevičius (Lietuva) – Laurynas Sriubiškis (Lietuva) -73 kg, KOK taisyklės (3 x 2 min.)

„FightBOX KOK’80 Hero‘s series 2019 in Vilnius“:

Herkus Lukošiūnas (Lietuva) – Andreii Savčukas (Ukraina) -77 kg, MMA bušido taisyklės (3 x 5 min.)

Naglis Kanišauskas ir Erikas Golubovskis (Lietuva) – Bohdanas Kotlovianovas ir Maksimas Soroka (Ukraina) -85 kg, MMA bušido 2x2 taisyklės (1 x 10 min., 1 x 5 min.)

Arnoldas Misiūnas (Lietuva) – Ivanas Tsybulskyi (Ukraina) -85 kg, MMA bušido taisyklės (3 x 5 min.)

Dovydas Rimkus (Lietuva) – Hubertas Dylewski (Lenkija) -69 kg, KOK taisyklės (3 x 3 min.)

Dzevadas Poturakas (Bosnija ir Hercegovina) – Kirillas Bulleris (Vokietija) +95 kg, KOK taisyklės (3 x 3 min.)

Ervinas Fokinas (Lietuva) – Allesio Leoni (Italija) -70 kg, MMA bušido taisyklės (3 x 5 min.) – TITULINĖ KOVA

„KOK ’80 World GP 2019 in Vilnius“:

Evaldas Petrauskas (Lietuva) – Andrii Boryšpoletsas (Ukraina) -68 kg, bokso taisyklės (3 x 3 min.)

Igor Osinin (Lietuva) – Levanas Revazishvili (Kipras) -65 kg, KOK taisyklės (3 x 3 min.)

Julija Stoliarenko (Lietuva) – Daria Rehil (Ukraina) -62 kg, MMA bušido taisyklės (3 x 5 min.)

Vitoldas Jagelo (Lietuva) – Sugawara Kazumasa (Japonija) -77 kg, MMA bušido taisyklės (3 x 5 min.)

Mindaugas Narauskas (Lietuva) – Niko Korentaus (Suomija) -71 kg, KOK taisyklės (3 x 3 min.)

Henrikas Vikšraitis (Lietuva) – Abdullahas Kaplanas (Turkija) -71 kg, KOK taisyklės (3 x 3 min.)

 

Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (23)
Registruoti
Anoniminiai (23)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

12-05 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
12-05 „Neptūnas“ 17:00 „Lietkabelis“
12-06 „Žalgiris“ 17:00 „Rytas“

2020/21 m. Eurolyga

12-03 CSKA 21:00 „Olympiacos“
12-03 „Zenit“ 21:00 „Fenerbahče“
12-03 „Maccabi“ 21:05 „Crvena Zvezda“
12-03 „AX Armani“ 21:45 „Panathinaikos“
12-03 „Valencia“ 22:00 ALBA
12-04 „Anadolu Efes“ 19:30 „Baskonia“
12-04 „Bayern“ 19:30 „Chimki“
12-04 „Žalgiris“ 20:00 „Barcelona“
12-04 „Real“ 22:00 ASVEL
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pen 12-04 Aston Villa 02 : 00 Newcastle United
Šeš 12-05 Burnley 14 : 30 Everton
Šeš 12-05 Manchester City 17 : 00 Fulham
Šeš 12-05 West Ham United 19 : 30 Manchester United
Šeš 12-05 Chelsea 22 : 00 Leeds United