Hugo Llorisas | Scanpix nuotr.

Hugo Llorisas | Scanpix nuotr.

Londono „Tottenham“ vartininkas Huggo Llorisas šiuo metu gydosi rankos traumą, tačiau atskleidė, kad į aikštę norėtų sugrįžti jau kitų metų pradžioje.

Prancūzas patyrė kraupią traumą praėjusį mėnesį vykusiose rungtynėse su „Brighton“. Tuomet atrodė, kad jam galėjo lūžti ranka, tačiau galiausiai paaiškėjo, kad jis susižeidė petį.

Vartininkui buvo atlikta operacija ir dabar jis gydosi patirtą traumą, tačiau nekantrauja sugrįžti į aikštę ir tikisi, kad jam pavyks tai padaryti 2020 metų pradžioje.

„Viskas klostosi gerai. Visuomet gali būti kliūčių, bet mano tikslas yra sugrįžti sausio mėnesį. Nežinau, ar tai bus mėnesio pradžia, vidurys ar pabaiga. Bet kokiu atveju neskubėsiu, kad visiškai pagyčiau ir sugrįžčiau geriausios formos.

Šį laiką ketinu išnaudoti ir tam, kad pats persikraučiau. Dar niekuomet nebuvau taip ilgai už aikštės ribų, tad man tai yra kažkas naujo. Visgi į viską reaguoju pozityviai. Išnaudoju šį laiką tam, kad daugiau pabūčiau su šeima ir vaikais.

Esu gerose rankose ir į viską žvelgiu ramiai. Viskas daroma taip, kaip ir turėtų būti. Dabar turiu koncentruotis į reabilitaciją, stiprėjimą. Turiu palaipsniui įgauti daugiau mobilumo ir pasitikėjimo savimi“, - teigia vartininkas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Sek 12-08 Norwich City 16 : 00 Sheffield United
Sek 12-08 Newcastle United 16 : 00 Southampton
Sek 12-08 Aston Villa 16 : 00 Leicester City
Sek 12-08 Brighton & Hov… 18 : 30 Wolverhampton …
Pir 12-09 West Ham United 22 : 00 Arsenal