„Brindisi“
Rungtynės prasidės 21:30
0
:
0
Atsinaujins po sek
„Neptūnas“
Donas Cherry | Youtube.com nuotr.

Donas Cherry | Youtube.com nuotr.

 Nuo pat 1982 m. Kanados ledo ritulio fanai NHL rungtynių pertraukų metu gali stebėti „Coach‘s Corner“ laidą, kurioje savo įžvalgomis dalinasi skandalingasis Donas Cherry ir Ronas MacLeanas.

Dešiniųjų pažiūrų D.Cherry savo skambiais pareiškimais ne kartą sulaukė kritikos, o galiausiai buvo atleistas vos prieš keletą dienų, kai „sužibėjo“ rasistiniu pasisakymu Veteranų dienos metu.

„Jūs, žmonės, kurie čia atvažiuojate. Jūs mylite mūsų gyvenimo būdą, mylite mūsų pieną ir medų. Mažiausia, ką jūs galėtumėte padaryti, tai sumokėti porą dolerių ir įsisegti atminimo gėlę. Juk tai žmonės, kurie sumokėjo už tą gyvenimą, kuriuo dabar mėgaujatės Kanadoje“, - sakė D.Cherry.

Buvusio ledo ritulininko ir trenerio komentarai suerzino Kanados imigrantus, kurie ėmė dalintis istorijomis, kaip jų giminės taip pat kovojo pasauliniuose karuose. Socialiniuose tinkluose kilo tokia nepasitenkinimo banga, kad televizijos vadovai buvo priversti imtis veiksmų ir atsisveikinti su D.Cherry.

Jau kitą dieną be darbo likęs 85-erių komentatorius sulaukė kvietimo iš Rusijos. KHL žaidžiantis Maskvos „Dinamo“ klubas pareiškė, kad jiems praverstų konservatyvusis D.Cherry.

„Sveikas, Donai Cherry. Girdėjome, kad buvai atleistas. Tai – nieko gero. Atvyk į Rusiją, mums reikia „Dinamo TV“ analitiko, kuris galėtų kalbėti tai, ką galvoja. Mes mylime karius veteranus ir mes tau pasiųsime gerą kostiumą“, - rašoma „Dinamo“ paskyroje „twitter“ tinkle.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 12-14 Liverpool 14 : 30 Watford
Šeš 12-14 Sheffield United 17 : 00 Aston Villa
Šeš 12-14 Leicester City 17 : 00 Norwich City
Šeš 12-14 Chelsea 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 12-14 Burnley 17 : 00 Newcastle United
Šeš 12-14 Southampton 19 : 30 West Ham United
Sek 12-15 Wolverhampton … 16 : 00 Tottenham Hotspur
Sek 12-15 Manchester United 16 : 00 Everton
Sek 12-15 Arsenal 18 : 30 Manchester City