Luisas Suarezas | Scanpix nuotr.

Luisas Suarezas | Scanpix nuotr.

Vienas geriausių šių laikų puolėjų Luisas Suarezas žada ir toliau atiduoti visas jėgas dėl komandos, tačiau pripažįsta, kad „Barcelona“ gali ieškoti kito puolėjo.

Apie tokią perspektyvą urugvajietis jau yra ne kartą užsiminęs, kalbėdamas, kad Katalonijoje bus ne amžinai ir klubas kažkada turės jį kažkuo pakeisti.

Visgi L.Suarezui šiuo metu yra tik 32-eji ir jis dar gali ilgus metus atstovauti „Barcelonai“, visgi jis jau dabar į ateitį žvelgia atsargiai ir tikina, kad klubas gali ieškoti žmogaus, kuris jį pakeistų.

„Reikalavimai šiame klube yra milžiniški. Kas tris dienas turime atlikti testus, nėra jokio poilsio ir tau nėra atleidžiama, jeigu sužaidi blogas rungtynes.

Nėra lengva žaisti tokiame klube, kaip „Barcelona“, čia adaptuotis ir išsikovoti savo vietą. Turiu gerbti tai, kad čia praleidau penkerius metus, per kuriuos tvarkiausi su čia tenkančiu spaudimu ir visuomet stengiausi į viską sureaguoti deramai.

Jeigu klubas jau ieško arba nori ieškoti kito puolėjo, tai nebūtų keista, tai tiesiog yra futbolo realybė.

Ateis toks laikas, kai mano amžius nebeleis žaisti tokiame klube, kaip „Barcelona“, dėl lygio, kurio jie reikalauja. Bet kol galiu tai daryti ir kol turiu jėgų varžytis aukščiausiu lygiu, būtent tai ir darysiu“, - teigia L.Suarezas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 02-22 Chelsea 14 : 30 Tottenham Hotspur
Šeš 02-22 Southampton 17 : 00 Aston Villa
Šeš 02-22 Sheffield United 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-22 Crystal Palace 17 : 00 Newcastle United
Šeš 02-22 Burnley 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 02-22 Leicester City 19 : 30 Manchester City
Sek 02-23 Wolverhampton … 16 : 00 Norwich City
Sek 02-23 Manchester United 16 : 00 Watford
Sek 02-23 Arsenal 18 : 30 Everton