Jamesas | Scanpix nuotr.

Pergalę NBA iškovojo Los Andželo „Lakers“ (9/2) komanda, kuri namuose 120:94 (38:26, 29:29, 31:27, 12:22) įveikė Oklando „Warriors“ (2/10) krepšininkus.

Los Andželo komandai nepadėjo peties skausmų kamuojamas Anthony Davisas, o į pergalę vedė 23 taškus pelnęs bei 12 rezultatyvių perdavimų atlikęs LeBronas Jamesas.

„Lakers“ komanda turi geriausią rezultatą visoje NBA.

Šeimininkai vien pirmajame kėlinyje spurtavo 12-0, per visą ketvirtį pataikė penkis tritaškius, krepšį atakavo 70 proc. taiklumu bei surinko 38 taškus.

Trečiajame kėlinyje taškus pelnęs Dwightas Howardas didino šeimininkų pranašumą iki 23 taškų, o paskutiniame ketvirtyje komandas skyrė 26 taškus.

Taip nutrūko „Warriors“ penkių pergalių serija prieš „Lakers“ Los Andžele.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 23 (12 rez. perd.), Kyle‘as Kuzma 22, JaVale‘as McGee 18, Dwightas Howardas 15, Quinnas Cookas 10.

„Warriors“: D‘Angelo Russellas 21 (8 rez. perd.), Ericas Pascahallas 15, Jordanas Poole‘as 11, Draymondas Greenas ir Willie Cauley-Steinas po 10.

quNNcy
2019-11-14 20:42:48
hmm - idomu kas tie visi? Niekada nesirgau uz juos,tik smagu ziureti buvo i ju dominavima,o mano best teamas buvo ir bus utah jazz dar nuo malaunes ir stoktono laiku,ne is tu kurie komanda vos ne best ir sergi uz ja
SS
2019-11-14 15:09:18
Ciuju tikrasis finalas bus vakaru konferencijos finale, nes rytuose tai ka zinau kas pasipriesins.