Vilniaus „RSK Eglė“ | Organizatorių nuotr.

Lietuvos moterų rankinio lygoje LMRL trečiadienį sužaistos vienerios šio sezono rungtynės. Vilniuje susitiko dvi šio miesto komandos – RSK „Eglė“ ir „SM Tauras“-LJR. Sunkiai įsibegėjusios „Eglės“ merginos iškovojo pergalę rezultatu 35:25 (19:11).

Rungtynes puikiai pradėjo kol kas pergalių šiame sezone dar neiškovojusios „SM Tauro“-LJR merginos, kurios prabėgus 8 minutėms pirmavo 6:1, o po 12 minučių – 8:3. Po šalto dušo pabudusios „Eglės“ rankininkės sparčiai ėmė mažinti atsilikimą ir per 6 minutes rezultatą išlygino (9:9). Įsibėgėjusių „Eglės“ merginų varžovės pirmojo kėlinio pabaigoje taip sustabdyti ir neįstengė. Po pirmojo kėlinio „Eglė“ pirmavo jau 19:11.

Antroje susitikimo dalyje „SM Tauras“-LJR jau neįstengė sugrąžinti intrigos. Gana greitai skirtumas tarp ekipų tapo dviženklis (25:15). Likęs mačo laikas tebuvo formalumas, per kurį jokių didesnių pokyčių neįvyko ir pergalę bei du taškus į savo sąskaitą įsirašė „Eglės“ klubas.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė 8 įvarčius pelniusi Rita Repečkaitė, 7 pridėjo Daiva Aleksandravičiūtė, po 5 kartus pasižymėjo Aušra Šponė bei Greta Sadauskaitė. Pralaimėtojoms 7 įvarčius pelnė Silvija Mackonytė, 6 – Dominykos Andronik sąskaitoje, 4 kartus pasižymėjo Ana Andronik.