Charlesas Rogersas | Youtube.com nuotr.

Charlesas Rogersas | Youtube.com nuotr.

 2003 m. NFL naujokų biržoje antruoju šaukimu pasirinktas amerikietis Charlesas Rogersas mirė sulaukęs vos 38-erių metų.

NCAA čempionate įspūdingai žaidęs C.Rogersas profesionalų lygoje taip ir nepritapo. Detroito „Lions“ klube jis startavo galingai, bet dėl įvairių problemų sužaidė vos 3 sezonus ir nuo 2006 m. niekur nerungtyniavo, nors dalyvavo kitų komandų stovyklose ir bandė jas sudominti.

2005 m. C.Rogersas buvo suspenduotas dėl draudžiamų medžiagų vartojimo ir „Lions“ tuomet pareiškė, kad jis pažeidė kontrakto sąlygas bei turi grąžinti komandai 10 mln. JAV dolerių. Iki 2008 m. „Lions“ teisėsi su futbolininku, kol teismas galiausiai nusprendė, kad C.Rogersas privalo sumokėti 6,1 mln. JAV dolerių. Šių pinigų „Lions“ taip ir neatgavo, o 2017 m. C.Rogersas pranešė, kad neturi pinigų ir ruošiasi skelbti bankrotą.

2008 m. C.Rogersas buvo teisiamas dėl savo merginos užpuolimo ir galiausiai atsisėdo į kalėjimą, kai pažeidė lygtinio paleidimo taisykles. C.Rogersas dar studijų metais tapo priklausomas nuo marihuanos ir vėliau pripažino, kad nesugebėjimas savęs kontroliuoti jį privedė prie ankstyvos karjeros pabaigos. Jį taip pat kankino traumos, privertusios amerikietį tapti priklausomu nuo skausmą malšinančių vaistų.

C.Rogersas mirė dėl kepenų vėžio. Kepenų transplanto jam nebuvo spėta surasti

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

justas
2019-11-13 19:28:08
kanapes sveika rukykyt tei va
Atsakyti
Oho
2019-11-13 20:54:44
Iš kuŕ tiek bukagalvių, eik į seimą

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga