Sausį Vilniuje – Lietuvos metų ledo ritulio reginys | Dainiaus Ščiukos nuotr.

Sausį Vilniuje – Lietuvos metų ledo ritulio reginys | Dainiaus Ščiukos nuotr.

 Pasaulinio lygio ledo ritulys grįžta į Lietuvą! Kitų metų sausio pradžioje Vilniuje bus surengtas pasaulio ledo ritulio IIA diviziono U-20 čempionatas. Jame dėl kelialapio į aukštesnį divizioną kausis ir drąsiausia Lietuvos rinktinė – būsimosios mūsų šalies ledo ritulio žvaigždės.

Lietuvos jaunimo ledo ritulio rinktinė sausio 6-12 dienomis stos į kovą su Didžiosios Britanijos, Japonijos, Rumunijos, Serbijos ir Ispanijos rinktinėmis ir varžysis dėl to, apie ką Vilniuje svajos visos rinktinės – pirmosios vietos bei kelialapio į aukštesnį divizioną.

Praėjusiais metais per žingsnį nuo aukso likę lietuviai liko su sidabru ir stebėjo, kaip džiaugsmo šokį šoka namuose triumfavę estai, tačiau šį kartą kovos persikelia į Vilniaus „Pramogų“ areną. Paskutinį kartą šiame lygmenyje lietuviai triumfavo 2017 metais, o Dougo Boulangerio treniruojamoje ekipoje bus ir prie šio triumfo prisidėjusių žaidėjų, kurie viliasi, jog prie savų žiūrovų rinktinė pakartos šį pasiekimą.

„Mūsų tikslas vienas – vyksime į čempionatą laimėti aukso, o tokius tikslus keliame kiekvieną kartą. Norint tai pasiekti, turės susidėti daug faktorių, tačiau mes keliame tik aukščiausius tikslus“ , - apie čempionatą Lietuvoj kalbėjo komandos treneris.

U-20 pirmenybės yra paskutinės prieš vyrų lygmenį ir yra laikomos tarpinėmis tarp jaunimo ir suaugusiųjų ledo ritulio, tad jose bus galima pamatyti ne vieną netolimos ateities ir Lietuvos vyrų ledo ritulio rinktinės veidą. Lietuvos rinktinei siekiant pergalių, jiems bus būtina ir žiūrovų pagalba. Prisidėkite prie rinktinės pasirodymų ir jūs palaikydami rinktinę Vilniaus „Pramogų“ arenoje.

Bilietų prekyba į pasaulio jaunimo čempionatą Vilniuje – jau startavo. Vienerių rungtynių bilietai kainuoja nuo 6 eurų, o visas pirmenybių akistatas galėsite pamatyti įsigiję abonementą, kurio kaina vos 21 euras. Bilietais prekiauja – bilietai.lt.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 12-14 Liverpool 14 : 30 Watford
Šeš 12-14 Sheffield United 17 : 00 Aston Villa
Šeš 12-14 Leicester City 17 : 00 Norwich City
Šeš 12-14 Chelsea 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 12-14 Burnley 17 : 00 Newcastle United
Šeš 12-14 Southampton 19 : 30 West Ham United
Sek 12-15 Wolverhampton … 16 : 00 Tottenham Hotspur
Sek 12-15 Manchester United 16 : 00 Everton
Sek 12-15 Arsenal 18 : 30 Manchester City