Jose Mourinho | Scanpix nuotr.

Jose Mourinho | Scanpix nuotr.

„Manchester United“ gynėjas Victoras Lindelofas pripažino, kad yra labai skolingas buvusiam šios komandos treneriui Jose Mourinhoir atskleidė, kad jo ilgisi.

J.Mourinho Mančesteryje praleido trejus metus, tačiau 2018-ųjų gruodį dėl prastų rezultatų buvo atleistas. Nuo to laiko jis netreniruoja jokios komandos ir dirba futbolo apžvalgininku.

Visgi V.Lindelofas teigia, kad būtent J.Mourinho jam suteikė šansą „Old Trafford“ stadione ir jis jam už tai yra labai dėkingas.

„Jis vis dėl to yra vienas geriausių trenerių pasaulyje, todėl ir turėtų turėti darbą viename iš didžiausių pasaulio klubų. Ilgiuosi jo futbole.

Jis yra puikus treneris ir puiki asmenybė, jam esu labai skolingas. Tai jis man suteikė galimybę šioje komandoje, jis mane į tai įtraukė.

Jam jaučiu labai didelę pagarbą už viską, ką jis pasakė ar padarė dėl manęs. Tiek už visus peikimus, tiek už apkabinimus. Net jeigu ir tuo metu su tuo nesutikau.

Jis turi puikią charizmą, todėl jam jaučiu mižinišką pagarbą. Jis laimėjo viską. Kai jis ką nors sako, žmonės jo klauso“, - teigia V.Lindelofas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Sek 12-08 Norwich City 16 : 00 Sheffield United
Sek 12-08 Newcastle United 16 : 00 Southampton
Sek 12-08 Aston Villa 16 : 00 Leicester City
Sek 12-08 Brighton & Hov… 18 : 30 Wolverhampton …
Pir 12-09 West Ham United 22 : 00 Arsenal