„Brindisi“
III kėlinys, 5 min.
59
:
60
Atsinaujins po sek
„Neptūnas“
Terence'as Crawfordas | Instagram.com nuotr

Terence'as Crawfordas | Instagram.com nuotr

 Lietuvos bokso gerbėjai su nekantrumu laukia gruodžio 14 d. Niujorko „Madison Square Garden“ arenoje įvyksiančios kovos tarp 32-ejų metų amerikiečio Terence‘o Crawfordo ir 31-erių metų lietuvio Egidijaus Kavaliausko. Vienu geriausių planetos boksininkų vadinamas T.Crawfordas šioje kovoje gins WBO pusvidutinio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržą.

T.Crawfordui kova su E.Kavaliausku finansiškai nėra naudinga, bet lietuvis ilgą laiką lyderiauja WBO reitinge, todėl amerikietis neturėjo kito pasirinkimo, jei nenorėjo be kovos prarasti čempiono diržo. T.Crawfordas po truputį galvoja apie tolimesnę ateitį ir po kovos su E.Kavaliausku taikosi į kur kas ryškesnes bokso žvaigždes. Anksčiau amerikietis reikalavo kovos su Errolu Spence‘u, bet šis po šiurpios autoavarijos ilsisi savo namuose ir neaišku, kada galės kovoti.

„Dabar noriu kovos su Manny Pacquiao. Jis toje pačioje svorio kategorijoje, jis irgi turi čempiono diržą, tad kodėl negalėtume susikauti? Manny yra vienas geriausių pusvidutinio svorio kategorijoje ir neabejoju, kad tai būtų puiki kova. Taip pat norėčiau kovos su Keithu Thurmanu. Stebiu jo kovas jau ilgą laiką ir manęs nenustebino jo pasirodymas prieš Pacquiao“, - sakė T.Crawfordas.

Didžiausia kliūtis T.Crawfordui – PBC ir „Top Rank“ agentūrų nesutarimai. Visos ryškiausios pusvidutinio svorio kategorijos žvaigždės priklauso PBC agentūrai, todėl surengti jo kovą su M.Pacquiao, K.Thurmanu ar E.Spence‘u būtų labai sudėtinga. „Top Rank“ agentūroje be T.Crawfordo viena ryškiausių žvaigždžių yra ukrainietis Vasilijus Lomačenka, bet jis kovoja beveik 6 kg žemesnėje svorio kategorijoje, todėl amerikietis nenori kovos su juo.

„Jis per mažas. Prieš kai kurias kovas jis numeta svorį ir iki 59 kg, todėl tokia kova niekada negalėtų įvykti. Tikrai nenorėčiau kovoti su juo“, - aiškino T.Crawfordas.

T.Crawfordo treniruotė:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 12-14 Liverpool 14 : 30 Watford
Šeš 12-14 Sheffield United 17 : 00 Aston Villa
Šeš 12-14 Leicester City 17 : 00 Norwich City
Šeš 12-14 Chelsea 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 12-14 Burnley 17 : 00 Newcastle United
Šeš 12-14 Southampton 19 : 30 West Ham United
Sek 12-15 Wolverhampton … 16 : 00 Tottenham Hotspur
Sek 12-15 Manchester United 16 : 00 Everton
Sek 12-15 Arsenal 18 : 30 Manchester City