KOK užkulisiai l Manto Stankevičiaus nuotr.

KOK užkulisiai l Manto Stankevičiaus nuotr.

 „Jeigu viskas seksis ir sveikata leis, tikiu, kad kovotojo kelias mane nuves labai toli. Savo ateitį įsivaizduoju akis spiginančiai šviesią, – sako dvidešimtmetis kovotojas Dovydas Rimkus. – Nenoriu daug kalbėti apie savo ateitį, nes ir taip pavyduolių netrūksta“.

 

Lapkričio 16 dieną Vilniaus „Siemens“ arenoje tarptautinio turnyro „KOK’80 World series 2019 & MMA Bushido Hero’s“ ringe D. Rimkus susikaus su Hubertu Dylevskiu iš Lenkijos.

 

D. Rimkus tik likus vos keturioms dienoms sužinojo, kad ringe teks kautis su Lenkijos kovotoju. Turnyre „Fighter House/Roger Gracie Academy Kaunas“ auklėtinis turėjo suremti pirštines su klubo „Titanas“ kovotoju Matu Pultaražinsku, tačiau pastarasis Europos Muay Thai čempionate patyrė traumą – po varžovo smūgio plyšo ausų būgnelis.

 

„Manau, Matas labai neatsakingai žiūrėjo į mūsų kovą ir nusprendė sudalyvauti Europos Muay Thai čempionate Minske likus vos savaitei iki mūsų dvikovos. Esu kiek nuliūdęs, – sakė D.Rimkus. – Ilgą laiką treniravomės analizuodami jo kovos stilių. Norėjau visiems įrodyti, kad galiu ypatingai gerai sukovoti prieš jį“.

 

Apie būsimą savo varžovą D. Rimkus kol kas žino nedaug. „Tik tiek, kad jis jau turi KOK turnyrų patirties. Tikiuosi įvykdyti savo planus ringe ir džiaugiuosi, kad nenuvilsiu draugų ir fanų, kurie laukė mano kovos ir mano pasirodymo. Džiaugiuosi, kad laiku atsirado naujas varžovas“, – kalbėjo jaunasis kovotojas, jau ne vieną kartą įrodęs, kad sugeba surengti tikrą šou.

 

Pasak „Rimkenzo“ pravardę turinčio kovotojo, į kiekvieną treniruotę jis keliauja tarsi nieko nemokėdamas. „Ir visada teiraujuosi trenerio, ar teisingai darau – tik tokiu būdu matau save tobulėjantį, – pabrėžė jis. – Taip, kovos menai padeda asmenybei tobulėti. Tuo ne tik tikiu, bet ir žinau. Čia reikia ištvermės, greičio, tikslumo, reakcijos, charakterio ir vidinės ramybės. Kovos menai išmoko į galvą įsileisti kuo mažiau agresijos bei pašalinių minčių. Jeigu gali ringe susitvarkyti su savimi, jauduliu ir išsekusiu kūnu – tu gali viską“.

 

Sulaukęs klausimo apie savo karjeros bei gyvenimo tikslus, D. Rimkus ilgai nedvejojo.

 

„Noriu žmonėms tapti motyvacija būti savimi, – rėžė kovotojas. – Noriu įrodyti, kad verta siekti savo tikslų nepasiduodant pilkos masės įtakai, būti pozityviais. Be abejo, norėčiau išpopuliarinti kikboksą Lietuvoje, kad visi kovotojai galėtų iš to gyventi... O jeigu jau taip atvirai, svajoju, kad ateityje būdamas populiarus galėčiau padėti žmonėms. Norėčiau savo pavyzdžiu būti įkvėpimu žmonėms. Ir ne tik sporte!“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų