Sabonis | Scanpix nuotr.

Sabonis | Scanpix nuotr.

Domantas Sabonis praėjusią naktį prieš buvusią savo komandą Oklahomos „Thunder“ pelnė 18 taškų ir atkovojo 16 kamuolių.

Indianos „Pacers“ aukštaūgis su komanda šventė pergalę rezultatu 111:85.

Po mačo „Thunder“ treneris Billy Donovanas kalbėjo apie D.Sabonio perspektyvas.

„Visada jaučiau, kad Sabonis tikrai bus geras krepšininkas. Jis yra sunkiai dirbantis, atsidavęs, stiprus ir kietas. Galbūt kai kurie žmonės galvojo, kad jis centro pozicijoje yra per žemas, tačiau čia tikrai žaidžia efektyviai“, - sakė specialistas.

D.Sabonis Oklahomoje praleido debiutinį NBA sezoną, o po mainų persikėlė į „Pacers“ gretas.

Šiame sezone jis renka po 20 taškų, atkovojo po 13 kamuolių ir atlieka 4,1 rezultatyvaus perdavimo. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (8)
Registruoti
Anoniminiai (8)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

12-05 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
12-05 „Neptūnas“ 17:00 „Lietkabelis“
12-06 „Žalgiris“ 17:00 „Rytas“

2020/21 m. Eurolyga

12-03 CSKA 21:00 „Olympiacos“
12-03 „Zenit“ 21:00 „Fenerbahče“
12-03 „Maccabi“ 21:05 „Crvena Zvezda“
12-03 „AX Armani“ 21:45 „Panathinaikos“
12-03 „Valencia“ 22:00 ALBA
12-04 „Anadolu Efes“ 19:30 „Baskonia“
12-04 „Bayern“ 19:30 „Chimki“
12-04 „Žalgiris“ 20:00 „Barcelona“
12-04 „Real“ 22:00 ASVEL
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 11-30 Leicester City 19 : 30 Fulham
Pir 11-30 West Ham United 22 : 00 Aston Villa
Pen 12-04 Aston Villa 22 : 00 Newcastle United