Rafaelis Nadalis | Youtube.com nuotr.

Rafaelis Nadalis | Youtube.com nuotr.

 Nei vieno „ATP Finals“ turnyro per savo karjerą nelaimėjęs ispanas Rafaelis Nadalis (ATP-1) pirmadienį Londone (Didžioji Britanija) nesėkmingai pradėjo ir šių metų baigiamąjį ATP turnyra. Šiuo metu pirmą vietą geriausių ATP tenisininkų reitinge užimantis R.Nadalis per 1 val. 25 min. 2:6, 4:6 pralaimėjo titulą ginančiam vokiečiui Alexanderiui Zverevui (ATP-7).

R.Nadaliui ruoštis turnyrui Londone trukdė patirta pilvo srities trauma. Visgi, vienas iš žurnalistų pabandė ieškoti kitų prasto ispano pasirodymo priežasčių. Jis prisiminė, kad R.Nadalis vos prieš keletą savaičių susituokė su ilgamete širdies drauge Xisca Perello.

„Vestuvių procesas dažnai išblaško daugelį žmonių. Norėjau pasiteirauti, galbūt dabar pasikeitė tavo koncentracija, kalbant apie teniso pasaulį?“, - klausė žurnalistas.

R.Nadalis tuomet įsiuto: „Tu manęs tikrai to klausi? Čia pokštas ar rimtas klausimas? Rimtas? Esu nustebęs, kad tu manęs to klausinėji, kai su ta pačia mergina praleidau 15 metų, turėjau labai stabilų ir normalų gyvenimą. Nesvarbu, ar ant piršto yra užmautas žiedas, ar ne. Asmeniškai aš esu visiškai normalus vyrukas. Nežinau, gal tavo patirtis buvo kitokia. Gerai, pereikime prie klausimų ispanų kalba, nes tai yra mėšlas.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.