Dovydas Rimkus | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Dovydas Rimkus | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

 Jau šį šeštadienį Vilniaus „Siemens“ arenoje įvyks „KOK’80 World Series“ bušido turnyras, kuriame tarpusavyje turėjo susikauti du lietuviai – Dovydas „Rimkenzo“ Rimkus ir Matas Pultaražinskas.

D.Rimkus buvo vienas iš nedaugelio Lietuvos kovotojų, kuris įvairiais vaizdo įrašais bandė reklamuoti šią kovą, pirko varžovui medų, arbatą, prašė jo laiku eiti gultis, tačiau likus keturioms dienoms iki renginio paaiškėjo, kad M.Pultaražinskas patyrė traumą.

D.Rimkus dar viename vaizdo įraše pranešė, kad M.Pultaražinskas susirgo bei patikino, kad renginyje vis tiek dalyvaus bei kovos su lenku Hubertu Dylewski, tačiau paaiškėjo, kad M.Pultaražinskas ne susirgo, o neseniai vykusiame Europos muaythai čempionate jam plyšo ausies būgnelis.

„Praėjusią savaitę kovojau Europos muaythai čempionate Minske ir jau pirmoje kovoje gavau labai kietą varžovą iš Vengrijos, kuris ne kartą yra buvęs pasaulio muaythai čempionas. Antrame raunde gavau smūgį alkūne ir nors nieko neskaudėjo, tačiau dingo garsas. Priešininkas buvo įveikiamas, tačiau šį kartą nepasisekė ir kovą pralaimėjau taškas.

Gydytojai Minske iš karto pasakė, kad plyšo ausies būgnelis, o daktarai Lietuvoje tą patvirtino. Labai nuliūdau, nes norėjau parodyti, kad esu daug geresnis už D.Rimkų. Tikiuosi, kad kova bus suorganizuota kitų metų kovo mėnesį vyksiančiame KOK turnyre. Mačiau, kad Dovydas gavo kovotoją iš Lenkijos, kurį esu nugalėjęs prieš maždaug pusę metų“,  – portalui „Sportas.lt“ sakė M.Pultaražinskas

“RIMKENZO” about the changes for KOK’80 World Series in #LITHUANIA 16.11.2019👊 Tickets 👇 https://www.tiketa.lt/LT/kok_world_series_2019__mma_bushido_hero%E2%80%99s_21445 🎥Live- www.kokfights.tv / FightBox Dovydas Rimkus

Posted by MMA Bushido on Tuesday, November 12, 2019

#KOK’80 World Series in #VILNIUS 16.11.2019 👊 Tickets 👇 https://www.tiketa.lt/LT/kok_world_series_2019__mma_bushido_hero%E2%80%99s_21445 🎥Live- www.kokfights.tv / FightBox/ www.play7tv.com Dovydas Rimkus

Posted by SWAT Bushido series on Sunday, October 13, 2019

Titas Pacauskas
Sportas.lt
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (6)
Registruoti
Anoniminiai (6)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
EUROLYGA