Maskoliūnas | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

Maskoliūnas | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

Lietuvos rinktinės vyriausiuoju treneriu tapo Darius Maskoliūnas.

Šiandien LKF vykdomojo komiteto posėdyje nuspręsta, jog Kauno „Žalgirio“ trenerių štabe dirbantis specialistas perima nacionalinės komandos vairą.

D.Maskoliūnas nukonkuravo Lietuvos trenerių asosiaciacijos keltą kandidatą Antaną Sireiką. Po pasitarimų ir diskusijų LKF Vykdomojo komiteto nariai už A.Sireiką atidavė 1 balsą, už D.Maskoliūną – 13

Treneris prie rinktinės vairo debiutuos vasario 21-ąją dieną, kai komanda pradės Europos čempionato atrankos turnyrą.

48-erių specialistas nuo 2015 metų dirba „Žalgirio“ trenerių štabe, kur talkina Šarūnui Jasikevičiui.

Prieš tai D.Maskoliūnas pats dvejus metus treniravo Sopoto „Trefl“ klubą. Jis taip pat yra buvęs „Žalgirio“, tuometinio Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir Kauno „Baltų“ vyr. treneriu.

Jis taip pat 2013-2016 metais dirbo Jono Kazlausko asistentu Lietuvos rinktinėje.

Artimiausias iššūkis naujojo stratego lauks jau kitų metų vasario mėnesį, kai Lietuvos rinktinė pradės kovas 2021 metų Europos čempionato atrankoje.

Lietuviai vasario 21 dieną išvykoje susitiks su Belgijos rinktine, o vasario 24 namuose priims Čekijos komandą.

Dėl šių kovų D.Maskoliūnas praleis vieninteles žalgiriečių rungtynes, kai vasario 20 d. „Žalgiris“ išvykos rungtynėse susitiks su Vitorijos „Baskonia“.

Dar vienas išbandymas Lietuvos rinktinės lauks jau pasibaigus klubiniam krepšinio sezonui – birželio 23–28 dienomis Lietuvos krepšininkai dalyvaus olimpinių žaidynių atrankos turnyre.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (17)
Registruoti
Anoniminiai (17)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

12-05 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
12-05 „Neptūnas“ 17:00 „Lietkabelis“
12-06 „Žalgiris“ 17:00 „Rytas“

2020/21 m. Eurolyga

12-03 CSKA 21:00 „Olympiacos“
12-03 „Zenit“ 21:00 „Fenerbahče“
12-03 „Maccabi“ 21:05 „Crvena Zvezda“
12-03 „AX Armani“ 21:45 „Panathinaikos“
12-03 „Valencia“ 22:00 ALBA
12-04 „Anadolu Efes“ 19:30 „Baskonia“
12-04 „Bayern“ 19:30 „Chimki“
12-04 „Žalgiris“ 20:00 „Barcelona“
12-04 „Real“ 22:00 ASVEL
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pen 12-04 Aston Villa 02 : 00 Newcastle United
Šeš 12-05 Burnley 14 : 30 Everton
Šeš 12-05 Manchester City 17 : 00 Fulham
Šeš 12-05 West Ham United 19 : 30 Manchester United
Šeš 12-05 Chelsea 22 : 00 Leeds United