Rungtynių akimirka | FIBA nuotr.

Rungtynių akimirka | FIBA nuotr.

Klaipėdos „Neptūnas“ (3/2) FIBA Čempionų lygoje patyrė skaudų pralaimėjimą. Tomo Rinkevičiaus 85:97 (18:29, 15:25, 27:23, 25:20) turėjo pripažinti Bonos „Telekom Baskets“ krepšininkų (3/2) pranašumą.

„Neptūno“ krepšininkai pirmieji atidarė savo taškų sąskaitą šiose rungtynėse 4:0. Visgi aikštės šeimininkai netrukus perėmė iniciatyvą į savo rankas, pasinaudojo varžovų net 7 padarytomis klaidomis ir spragomis gynyboje bei susikrovė dviženklį pranašumą 29:18.

„Telekom Baskets“ antrąjį kėlinį pradėjo spurtu 14-0 ir susikrovė triuškinamą pranašumą 43:18, o per likusį laiką išsaugojo susikurtą persvarą 54:33.

Uostamiesčio krepšininkams buvo pavykę sumažinti deficitą iki vienuolikos taškų 77:88. Visgi svečiams atkurti intrigos per likusį laiką nepavyko ir pastarieji patyrė skaudų pralaimėjimą – 85:97.

„Neptūnas“: Gytis Masiulis – 16 (9/9 baud. met., 8 atk. kam., 20 naud. bal.), Tadas Sedekerskis (5 rez. perd., 21 naud. bal.) ir Andre Williamsonas (6/8 dvit., 5 atk. kam., 19 naud. bal.) – po 12, Matas Jogėla – 11 (4 rez. perd.), Tomas Delininkaitis 10.

„Telekom Baskets“: Stephenas Zimmermanas – 19 (7/10 dvit., 5 atk. kam., 17 naud. bal.), Martinas Breunigas (5 atk. kam.) ir Benjaminas Simonsas – po 13, Anthony DiLeo (8 rez. perd., 19 naud. bal.) ir Yormanas Polas Bartolo – po 11.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai

2019/20 m. NBA tvarkaraštis

10-01 „Lakers“ 04:00 „Heat“
10-03 „Lakers“ 04:00 „Heat“

2020/21 m. Eurolygos tvarkaraštis

10-01 „Anadolu Efes“ 20:30 „Zenit“
10-01 „Olympiacos“ 21:00 „Žalgiris“
10-01 „Maccabi“ 21:05 ALBA
10-01 „Valencia“ 22:00 ASVEL
10-01 „Barcelona“ 22:00 CSKA
10-02 „Chimki“ 20:00 „Panathinaikos“
10-02 „Fenerbahče“ 20:45 „Crvena Zvezda“
10-02 „Bayern“ 21:30 „AX Armani“
10-02 „Baskonia“ 22:00 „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Pen 10-02 Riteriai 19 : 00 Banga
Šeš 10-03 Kauno Žalgiris 15 : 00 Žalgiris
Šeš 10-03 Panevėžys 17 : 00 Sūduva