Israelis Adesanya | Instagram.com nuotr

Israelis Adesanya | Instagram.com nuotr

 Po to, kai Israelis Adesanya iškovojo neginčijamą UFC vidutinio svorio kategorijos čempiono titulą prieš Robertą Whittakerį, buvo plačiai kalbama apie jo ir Paulo Costa dvikovą, tačiau tada P.Costa patyrė traumą ir prasidėjo kalbos apie I.Adesanya kovą su Yoeliu Romero.

Praėjusią savaitę I.Adesanya išreiškė norą kovoti Y.Romeo, pastarasis atsakė į šį kvietimą ir pasiūlė skambinti UFC prezidentui Dana White‘ui. Visgi kalbos tik ir liko kalbomis ir nieko neįvyko, o I.Adesanya žino, kodėl taip nutiko.

Kalbėdamas su „TMZ Sports“, I.Adesanya patvirtino, kad vis dar nori kovoti su Y.Romero, tačiau UFC nemano, kad iš šios kovos pavyktų pakankamai uždirbti.

„Aš jau iškviečiau tą vyruką. Niekada nuo nieko nebėgau ir niekada to nedarysiu. Aš pasakiau, kad noriu su juo kovoti, tačiau UFC nemano, kad pavyks tą kovą parduoti. Aš tiesiog noriu kovoti, noriu Yoelio, tačiau jeigu negalime paversti to realybe, turiu ir kitų idėjų“, – sakė I.Adesanya.

D.White‘as yra sakęs, kad norėtų, jog Y.Romero prieš titulinę kovą laimėtų dar vieną dvikovą, tačiau jeigu I.Adesanya kitu varžovu bus ne P.Costa ir Y.Romero, tuomet kas galėtų užimti šią vietą? Artimiausia ateitis išlieka miglota.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

++++
2019-11-12 09:48:45
Žydeliis tiesiog organiškai nekenčia Romero, nes tas niekada nesilankste ir i subine nelindo. O dana ten kaip viešpats tam ufc ir beveik visi del šaibu i byby nardo jam. Išskyrus nedaugeli, tokius kaip Diazai, Romero, Shemrokai savo laiku. Nors dabar iš vis visi gatavi pasipist del tu grašiu, morale, ypač europos ir usa tai žemiau plintuso. Dar pas mus rytose, kažkokios užuomazgos like, nors ir tai ištirpti baigia
AtsakytiTvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 12-07 Everton 14 : 30 Chelsea
Šeš 12-07 Watford 17 : 00 Crystal Palace
Šeš 12-07 Tottenham Hotspur 17 : 00 Burnley
Šeš 12-07 AFC Bournemouth 17 : 00 Liverpool
Šeš 12-07 Manchester City 19 : 30 Manchester United
Sek 12-08 Norwich City 16 : 00 Sheffield United
Sek 12-08 Aston Villa 16 : 00 Leicester City
Sek 12-08 Newcastle United 16 : 00 Southampton
Sek 12-08 Brighton & Hov… 18 : 30 Wolverhampton …