IFBB „Valio PROfeel Cup“ | J.Jankūno nuotr.

IFBB „Valio PROfeel Cup“ | J.Jankūno nuotr.

 Savaitgalį Kaune vyko tarptatinis IFBB kultūrizmo ir fitneso turnyras „Valio PROfeel cup“. Jame varžėsi daugiau nei 100 sportininkų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos ir Lenkijos. Absoliučiais varžybų nugalėtojais tapo Skaistė Danilevičiūtė (bikini, Vilniaus „Dubinas team“), Artūras Zikis (vyrų figūra, Jurbarko „Progresas“) ir Marius Šileika (Marijampolės „Tauras“).

Atskirose kategorijose nugalėtojais ir prizininkais tapo:

Naujokų kultūrizmas

1. Edgaras Dulko (Šiaulių „Fortūna“)

2. Rimvydas Šimkus (Vilniaus „Ultimate gym“)

3. Martynas Jaras („Progresas“)

Klasikinis kultūrizmas

1. Marius Šileika („Tauras“)

2. Edvinas Maksmovas („Tauras“)

3. Nerijus Rudienius  (Šilutės „Oazis“)

Kūno fitnesas

1. Laima Pletinskaja („Tauras“)

2. Natalja Fetisova (Estija)

3. Kristina Mackevičė (Vilniaus „Fitness LT“)

Kultūrizmas

1. Tomas Dubauskas („Tauras“)

2. Ovidijus Ringys („Ultimate gym“)

3. Martynas Savickas (Šiaulių „Gylys“)

Wellness

1. Milda Brūverė („Tauras“)

2. Viyaleta Utkina (Baltarusija)

3. Inga Bakučionienė („Tauras“)

Klasikinė vyrų figūra

1. Arminas Kurmauskas (Kauno „Lokiai“)

2. Vilius Petrik („Tauras“)

3. Edvinas Maksimovas („Tauras“)

Naujokių bikini

1. Augustė Andrijauskaitė („Tauras“)

2. Šarūnė Kauliūtė-Žyprė (Klaipėdos „Titanic“)

3. Eglė Guigaitė („Dubinas team“)

Fit model

1. Karina Kondratieva (Baltarusija)

2. Samanta Balode (Latvija)

3. Judita Matulytė („Fitness LT“)

Vyrų figūra iki 179 cm

1. Andrei Harbatsevich (Baltarusija)

2. Vytas Jusas („Tauras“)

3. Martynas Jonavičius  („Tauras“)

Bikini iki 166 cm

1. Skaistė Danilevičiūtė („Dubinas team“)

2. Viktorija Sadovskaja (Vilniaus „Star team“)

3. Laura Stalinkevičiūtė (Šiaulių „Sporto kodas“)

Bikini virš 166 cm

1. Kotryna Čiburė (Kauno „Renata ladies“)

2. Daria Lis (Lenkija)

3. Ieva Kazulytė („Progresas“)

Vyrų figūra virš 179 cm

1. Artūras Zikis („Progresas“)

2. Artur Zacharov („Progresas“)

3. Juozas Babilius („Tauras“)

Projektas „Fit model Lietuva“

1. Judita Matulytė

2. Karolina Bogdevič

3. Agnė Katilevičiūtė

4. Dainora Vytartienė 

5. Fausta Žydelytė

6. Jelena Stankaitienė

Kitą savaitgalį vyks svarbiausios nacionalinės Lietuvos varžybos „Armex Lietuvos taurė“ Šiauliuose.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

10-24 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Neptūnas“
10-24 „Juventus“ 17:00 „Lietkabelis“
10-25 „Nevėžis“ 15:00 „Šiauliai“
10-25 „Cbet“ 15:30 „Dzūkija“
10-25 „Rytas“ 17:00 „Žalgiris“

2020/21 m. Eurolyga

10-22 „Žalgiris“ 20:00 „Valencia“
10-22 „Zenit“ 20:00 „AX Armani“
10-22 „Panathinaikos“ 21:00 „Fenerbahče“
10-22 ALBA 21:00 „Baskonia“
10-22 „Crvena Zvezda“ 21:45 CSKA
10-23 „Chimki“ 20:00 „Maccabi“
10-23 „Anadolu Efes“ 20:30 ASVEL
10-23 „Bayern“ 21:30 „Olympiacos“
10-23 „Barcelona“ 22:00 „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Tre 10-28 Riteriai 19 : 30 Panevėžys
Šeš 10-31 Panevėžys 18 : 00 Banga
Šeš 10-31 Žalgiris 18 : 00 Sūduva
Šeš 10-31 Kauno Žalgiris 18 : 00 Riteriai