Lietuvių ir velsiečių rungtynės | Mindaugo Medelio nuotr.

Lapkričio 10 d. Kardifo „Arms Park“ stadione vyko pirmosios istorijoje tarptautinės Lietuvos regbio lygos rinktinės rungtynės. Lietuviai 0:58 (0:42) neprilygo pajėgiai 11-ą vietą Europos reitinge užimančiai Velso „Dragonhearts“ ekipai.

Mindaugas Kazlauskas buvo arti taškų 9-ąją rungtynių minutę, bet jam nepavyko prispausti kamuolio įskaitiniame plote. Tai ir buvo geriausia lietuvių proga pasižymėti šiose rungtynėse.

Pirmajame kėlinyje įspūdingai žaidę velsiečiai net 8 kartus žemino kamuolį ir nepaliko lietuviams vilčių. Po pertraukos žaidimo tempas sulėtėjo, regbininkus ėmė kamuoti traumos. 52-ą minutę abiejų rinktinių žaidėjai įsivėlė į konfliktą, o Tomas Matthewsas gavo tiesioginę raudoną kortelę už smūgius lietuviui.

Teisėjas nutraukė rungtynes likus žaisti 10 min. Lietuviai tuo metu buvo likę tik su 12 sveikų žaidėjų.

Šeš 12-07 Everton 14 : 30 Chelsea
Šeš 12-07 Watford 17 : 00 Crystal Palace
Šeš 12-07 Tottenham Hotspur 17 : 00 Burnley
Šeš 12-07 AFC Bournemouth 17 : 00 Liverpool
Šeš 12-07 Manchester City 19 : 30 Manchester United
Sek 12-08 Norwich City 16 : 00 Sheffield United
Sek 12-08 Aston Villa 16 : 00 Leicester City
Sek 12-08 Newcastle United 16 : 00 Southampton
Sek 12-08 Brighton & Hov… 18 : 30 Wolverhampton …