Jonas Truchanovičius  | rankinis.lt nuotr.

Jonas Truchanovičius | rankinis.lt nuotr.

Sekmadienį EHF vyrų rankinio Čempionų lygoje susitiko „lietuviškos“ komandos. Zaporožės „HC Motor“ (Ukraina) su Aidenu Malašinsku namuose 25:26 (17:12) paleido pergalę iš rankų prieš Jono Truchanovičiaus atstovaujamą „HB Montpellier“ (Prancūzija) ekipa.

Šeimininkai pirmajame kėlinyje buvo įgiję net 6 įvarčių persvarą (15:9). Net ir po pertraukos „Motor“ ilgą laiką buvo priekyje (24:20, 25:22), bet per paskutines 5 min. nepelnė nė įvarčio, o „HB Montpelier“ per tą laiką spurtavo 4:0. Pergalingą įvartį Gilberto Duarte Brito pelnė likus žaisti vos 6 sek.

J.Truchanovičius pelnė 5 įvarčius ir kartu su Hugo Descat buvo rezultatyviausi nugalėtojų gretose. A.Malašinskas įmetė 2 įvarčius, o rezultatyviausiai „HC Motor“ gretose žaidė Maksimas Babičevas (7 įvarčiai).

„HB Montpellier“ (9 tšk.) po 7 turų užima 2-ą vietą B grupėje. „HC Motor“ (1 tšk.) nepakilo iš paskutinės – 8-os – vietos.

Šeš 12-07 Everton 14 : 30 Chelsea
Šeš 12-07 Watford 17 : 00 Crystal Palace
Šeš 12-07 Tottenham Hotspur 17 : 00 Burnley
Šeš 12-07 AFC Bournemouth 17 : 00 Liverpool
Šeš 12-07 Manchester City 19 : 30 Manchester United
Sek 12-08 Norwich City 16 : 00 Sheffield United
Sek 12-08 Aston Villa 16 : 00 Leicester City
Sek 12-08 Newcastle United 16 : 00 Southampton
Sek 12-08 Brighton & Hov… 18 : 30 Wolverhampton …