„Sintek-Dzūkijos“ ir „Žalgirio“ rungtynės | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

Kauno „Žalgirio“ (9-0) ekipa pirmąjį „Betsafe–LKL“ pirmenybių ratą užbaigė be kluptelėjimų.

Trečiajame kėlinyje pabėgę šalies čempionai 91:65 (17:18, 23:21, 28:12, 23:14) sutriuškino Alytaus „Sintek–Dzūkiją“ (2-6) ir įsirašė devintąją pergalę iš eilės.

Kauniečių gretose rezultatyviausiai rungtyniavo 14 taškų surinkęs Jockas Landale'as bei 12 pridėjęs Martinas Gebenas, kuris taip pat sugriebė 8 kamuolius.

Aikštės šeimininkų gretose 12 taškų pelnė Loganas McLane'as, o Paulius Danisevičius pridėjo 11.

Puikiai rungtynes pradėję alytiškiai įpusėjus antrajam kėliniui susikrovė aštuonių taškų persvarą – 31:23.  „Žalgiris“ rezultatą išlygino po spurto 10:2 (33:33) ir po pirmosios rungtynių dalies turėjo minimalų pranašumą – 40:39.

Kauniečiai antrąją rungtynių dalį pradėjo įspūdingu 17:3 spurtu ir pabėgo nuo varažovų 57:42.

Visus reikalus per kėlinį išsprendęs „Žalgiris“ prieš lemiamą ketvirtį jau pirmavo 68:51.

Ketvirtasis kėlinys tarp ekipų buvo tik formalumas, kurio metu svečiai savo persvarą dar labiau padidino.

„Sintek–Dzūkija“: Loganas McLane'as 12, Paulius Danisevičius 11 (6 rez. perd.), Artūras Jomantas 9 (3/4 trit.).

„Žalgiris“: Jockas Landale'as 14 (6 atk. kam.), Martinas Gebenas 12 (5/6 dvit., 8 atk. kam.), Artūras Milaknis 11, Rokas Jokubaitis 9.

white mamba
2019-11-10 18:05:07
nesuprantu kam reikalingas tas lklas jeigu nera noro lost ir kazkoks saitek ,lengvai gali pervaziuot eurolygos vidutiniokus :D
Cocaine
2019-11-10 18:54:48
Ka čia parašei bent supranti? Tavo tėvui lomkės buvo kai tave darė....džysis kraist....kaip tu nusipezi degrade.Krv kiek begalima vemt kai tik tu atidarai jovala.Nedapistas gyvulį
egis
2019-11-10 19:41:20
White mamba, dažniausiai parašydavai prasmę turintį komentarą, bet šis švelniai kalbant keistokas, pagal tave tuomet ir Barcelona, "Real", "Basconia", Valencia, CASK, "Chimki", "Fenerbacčė", "Anadolu Efes" klubai, kurie taippat būna, kad pralaimi savo šalies čempionate, išeitų, kad tie klubai tarsi nepriklausantys jokioms šalis, gal šitie klubai atstovauja kokiai naujai kosmoso planetai.