„Dzūkija“
IV kėlinys, 7 min.
68
:
83
Atsinaujins po sek
„Žalgiris“
Julius Anglickas | Chris Unger-DWCS LLC/Zuffa LLC nuotr.

Julius Anglickas | Chris Unger-DWCS LLC/Zuffa LLC nuotr.

„Yra gumbas ant galvos, dar kažkas prie akies... Ir vaikščioti kiek sunku, nes kovos metu priešininkas spyrė žemiau kelio, o ir paties pėda kojos, kuria spardžiau, kiek patinusi“, – vardijo sėkmingai „Bellator“ organizacijoje debiutavęs Julius Anglickas (8-1-0).

Oklahomos valstijoje vykusiame mišriųjų kovos menų (MMA) turnyre „Bellator 233“ kovotojas iš Lietuvos po trijų raundų kovos įveikė amerikietį Jordaną Youngą (11-1-0), kuriam tai buvo pirmasis pralaimėjimas narve.

28-erių J.Anglickas teigė, kad prieš nugalėtojo paskelbimą nujautė, kad teisėjas į viršų iškels būtent jo ranką.

„Pirmame raunde buvo kiek sunkiau, bet vėliau pastebėjau, kad jis pradėjo daryti vis daugiau klaidų, – sportas.lt sakė J.Anglickas. – O aš laikiausi savo taktikos. Žinojau, kad tikrai laimėjau antrą raundą, o trečiajame jaučiausi puikiai, todėl padidinau tempą. Po trijų raundų žinojau, kad jį „suvariau“. Jis bandė padaryti kažkokį „lievą“ parvertimą. Nelabai jam pavyko“.

Julius Anglickas | „Twitter“ nuotr.

Julius Anglickas | „Twitter“ nuotr.

Kovotojas iš Lietuvos prisipažino, kad prieš kovą puikiai jautėsi, o jaudulio, kurio pats tikėjosi prieš debiutą „Bellator’e“, nebuvo. „Nervas ėmė, bet jis nebuvo didesnis už įprastą. Nedrebėjau, manęs nepykino. Šįkart viskas buvo kur kas paprasčiau. Net pats buvau išsigandęs, kad neišgyvenu, – nusijuokė J.Anglickas. – Bet vėliau prisiminiau, kad mano karjeroje jau taip yra buvę ir tada labai gerai pasirodžiau. Todėl nurimau. Jau žengiant į narvą žinojau, kad viskas bus gerai“.

J.Anglicko teigimu, laimėti jam padėjo puikiai parengta kovos strategija. „Žinojau, kad jis laimi pričiupęs savo priešininką skausmingu veiksmu. Žinojau, kad mano boksas bus geresnis negu jo, todėl tereikėjo tai išnaudoti, – sakė kovotojas. – Žinojau, kad jis bandys kovą pervesti į parterį. Tai pajaučiau jau pirmą minutę, kai buvome klinče – jis iškart atsipalaidavo, pamanė, kad turės persvarą. Tačiau išsivadavau ir vėl pradėjau boksuoti ir stengiausi išlaikyti tempą. Nokauto neieškojau, nes nenorėjau pavargti. Tiesiog daug smūgiavau, nebandžiau visko baigti vienu smūgiu“.

Netrukus, pasak J.Anglicko, priešininkas pradėjo nepasitikėti savo jėgomis. „Beliko man tuo pasinaudoti... Nepasisekė vaikui, – įgėlė savo buvusiam 24-erių priešininkui J.Anglickas. – Jis daug šūdo šnekėjo socialiniuose tinkluose prieš kovą. Ir po kovos bandė kažką komentuoti. Truputį norėjo pavaidinti. Tikėjosi, kad jam pavyks mane įveikti. Nepavyko“.

Plungėje augęs, bet paauglystėje į JAV persikėlęs J.Anglickas teigė niekada nemėgęs „trashtalk’o“.

Julius Anglickas prieš Jordaną Youngą | „Stop“ kadras

Julius Anglickas prieš Jordaną Youngą | „Stop“ kadras

„Akis į akį gal ir galima pakalbėti, bet internete? Anksčiau įsiveldavau internete į diskusijas, tačiau supratau, kad tai gali daryti visą dieną. Rašinėji, rašinėji, rašinėji – tiesiog švaistai savo laiką. Dabar stengiuosi nesivelti, bandau atsiriboti nuo to, kokią košę verda kovotojai internete. Man tai yra šlykštu. Nervintis vėliau dėl to? Juk eisime kovoti. Juk narve kalbos nieko nepakeis. Tikiu, kad ateityje bus varžovas, su kuriuo, galbūt, apsipyksime... Bet aš stengiuosi nepykti. Viską bandau daryti gražiai. O J.Youngas daug šnekėjo nesąmonių. Gerai, kad daviau jam į dūdą“.

J.Anglickas sakė, kad dabar savaitę stengsis pailsėti, gydysis sužalotą koją.

„Žinau, kad vasario mėnesį vyks „Bellator’o“ renginys. Jeigu gerai jausiuosi, prašysiu, kad mane įtrauktų į kovojančių sąrašą, – sakė kovotojas. – Viskas priklausys tik nuo mano sveikatos“.

Priminsime, kad spalio mėnesį J.Anglickas su „Bellator“ pasirašė šešiolikos mėnesių sutartį keturioms kovoms.

Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (11)
Registruoti
Anoniminiai (11)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų