Julius Anglickas | Chris Unger-DWCS LLC/Zuffa LLC nuotr.

Julius Anglickas | Chris Unger-DWCS LLC/Zuffa LLC nuotr.

„Yra gumbas ant galvos, dar kažkas prie akies... Ir vaikščioti kiek sunku, nes kovos metu priešininkas spyrė žemiau kelio, o ir paties pėda kojos, kuria spardžiau, kiek patinusi“, – vardijo sėkmingai „Bellator“ organizacijoje debiutavęs Julius Anglickas (8-1-0).

Oklahomos valstijoje vykusiame mišriųjų kovos menų (MMA) turnyre „Bellator 233“ kovotojas iš Lietuvos po trijų raundų kovos įveikė amerikietį Jordaną Youngą (11-1-0), kuriam tai buvo pirmasis pralaimėjimas narve.

28-erių J.Anglickas teigė, kad prieš nugalėtojo paskelbimą nujautė, kad teisėjas į viršų iškels būtent jo ranką.

„Pirmame raunde buvo kiek sunkiau, bet vėliau pastebėjau, kad jis pradėjo daryti vis daugiau klaidų, – sportas.lt sakė J.Anglickas. – O aš laikiausi savo taktikos. Žinojau, kad tikrai laimėjau antrą raundą, o trečiajame jaučiausi puikiai, todėl padidinau tempą. Po trijų raundų žinojau, kad jį „suvariau“. Jis bandė padaryti kažkokį „lievą“ parvertimą. Nelabai jam pavyko“.

Julius Anglickas | „Twitter“ nuotr.

Julius Anglickas | „Twitter“ nuotr.

Kovotojas iš Lietuvos prisipažino, kad prieš kovą puikiai jautėsi, o jaudulio, kurio pats tikėjosi prieš debiutą „Bellator’e“, nebuvo. „Nervas ėmė, bet jis nebuvo didesnis už įprastą. Nedrebėjau, manęs nepykino. Šįkart viskas buvo kur kas paprasčiau. Net pats buvau išsigandęs, kad neišgyvenu, – nusijuokė J.Anglickas. – Bet vėliau prisiminiau, kad mano karjeroje jau taip yra buvę ir tada labai gerai pasirodžiau. Todėl nurimau. Jau žengiant į narvą žinojau, kad viskas bus gerai“.

J.Anglicko teigimu, laimėti jam padėjo puikiai parengta kovos strategija. „Žinojau, kad jis laimi pričiupęs savo priešininką skausmingu veiksmu. Žinojau, kad mano boksas bus geresnis negu jo, todėl tereikėjo tai išnaudoti, – sakė kovotojas. – Žinojau, kad jis bandys kovą pervesti į parterį. Tai pajaučiau jau pirmą minutę, kai buvome klinče – jis iškart atsipalaidavo, pamanė, kad turės persvarą. Tačiau išsivadavau ir vėl pradėjau boksuoti ir stengiausi išlaikyti tempą. Nokauto neieškojau, nes nenorėjau pavargti. Tiesiog daug smūgiavau, nebandžiau visko baigti vienu smūgiu“.

Netrukus, pasak J.Anglicko, priešininkas pradėjo nepasitikėti savo jėgomis. „Beliko man tuo pasinaudoti... Nepasisekė vaikui, – įgėlė savo buvusiam 24-erių priešininkui J.Anglickas. – Jis daug šūdo šnekėjo socialiniuose tinkluose prieš kovą. Ir po kovos bandė kažką komentuoti. Truputį norėjo pavaidinti. Tikėjosi, kad jam pavyks mane įveikti. Nepavyko“.

Plungėje augęs, bet paauglystėje į JAV persikėlęs J.Anglickas teigė niekada nemėgęs „trashtalk’o“.

Julius Anglickas prieš Jordaną Youngą | „Stop“ kadras

Julius Anglickas prieš Jordaną Youngą | „Stop“ kadras

„Akis į akį gal ir galima pakalbėti, bet internete? Anksčiau įsiveldavau internete į diskusijas, tačiau supratau, kad tai gali daryti visą dieną. Rašinėji, rašinėji, rašinėji – tiesiog švaistai savo laiką. Dabar stengiuosi nesivelti, bandau atsiriboti nuo to, kokią košę verda kovotojai internete. Man tai yra šlykštu. Nervintis vėliau dėl to? Juk eisime kovoti. Juk narve kalbos nieko nepakeis. Tikiu, kad ateityje bus varžovas, su kuriuo, galbūt, apsipyksime... Bet aš stengiuosi nepykti. Viską bandau daryti gražiai. O J.Youngas daug šnekėjo nesąmonių. Gerai, kad daviau jam į dūdą“.

J.Anglickas sakė, kad dabar savaitę stengsis pailsėti, gydysis sužalotą koją.

„Žinau, kad vasario mėnesį vyks „Bellator’o“ renginys. Jeigu gerai jausiuosi, prašysiu, kad mane įtrauktų į kovojančių sąrašą, – sakė kovotojas. – Viskas priklausys tik nuo mano sveikatos“.

Priminsime, kad spalio mėnesį J.Anglickas su „Bellator“ pasirašė šešiolikos mėnesių sutartį keturioms kovoms.

Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

soken
2019-11-12 12:18:52
Kviečiu jus į privatų lietuviško sеkso kІubą - GetMeets.com
Atsakyti
123
2019-11-10 22:34:35
Gal jo stilius ir ne pats maloniausias akiai, tačiau jeigu jau jauti kad turi didesnį talentą imtynėse, tai būtų tikrai ne protinga vien dėl show boksuotis, ir dar prieš aukštesnį bei dar nenugalėtą varžovą. Visi juk pasirenka savo stilių pagal tai kas jiems geriausiai sekasi, na o jei jau esi geresnis imtyninkas, tai kam rizikuot gauti nokautą, jei gali išnaudoti savo stipriąsias puses ir laimėti kovą lengviau. Jeigu esi talentingas smugiuotojas, kaip Adesanya, Jones ar tas pats McGregor, tai labai gerai, tačiau ne visi turi tokį talentą, o tokie kaip Diaz, Sanchez, Gaethje, kurie dažniausiai tiesiog bando patikrint kieno galva kietesnė, nors ir parodo itin gražias kovas ir yra mylimi publikos, tačiau klausimas ar už 20 metų sugebės bent į tuoletą savarankiškai nueit.
Atsakyti
nuomone
2019-11-10 14:08:16
nebuvo 3-iame rounde nokauto, nors ten jau tik didesnio presingo betruko. UFC dar nekvies nes nera reginio ir kraujo !
Atsakyti
todel
2019-11-10 12:50:46
ir nekviecia i ufc,kad nera show,nera reginio.
Atsakyti
camp303
2019-11-10 13:10:09
čia jau ufc bėdos, o ne Juliaus. Šaunu, kad turi savo kelią ir nebando įsiteikti Danai. Kas žino, gal po poros metų patys ufc maldaus, kad pas juos ateitų.
Kaaa?!!
2019-11-10 14:10:02
Kokios tau čia ufc beďos :D :D px jiems vapše ant tokiu.maldaus sako :D :D :D a kramtai ka šneki obuoly
kurioj
2019-11-10 12:40:52
vietoj ten ji suvarei???nemaciau,kad kas nors guletu pajungtas.laimejai taskais-taip.
Atsakyti
As
2019-11-10 12:25:33
Slengas tai kaip primityvo. Ir kova nepatiko: letas bulius trumpais, silpnoksais, letaaaais judesiukais mase spaude greitesni, techniskesni, lengvesni priesininka, kuris irgi ne super talentas, ir laimejo. Ir tiek.
Atsakyti
del to
2019-11-10 12:48:30
ir negavo kvietimo i UFC!jiems reikia reginio,o jis to nesukuria!
kaka
2019-11-10 17:34:23
Eikit Chabibui tą patį paaiškinkit :) egzpertai
Taigi
2019-11-10 11:48:01
Geriau trashtalkerius siųsti į nokautą,tada apgalvos ką kalbėti ir ko nelabai..
Atsakyti

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga