Kovos akimirka | Organizatorių nuotr.

Kovos akimirka | Organizatorių nuotr.

 Šeštadienį Maskvos CSKA arenoje (Rusija) vyko mišrių kovos menų (MMA) turnyras „UFC on ESPN+21“.

Didelį ažiotažą kėlusioje sunkiasvorių kovoje rusas Aleksandras Volkovas (31-7) nugalėjo skandalingą amerikietį Gregą Hardy (5-2). Kova truko visus 3 raundus, o po jų teisėjai vieningai pergalę atidavė rusui – 30:27, 30:27, 30:27.

Kova visą laiką vyko stovėsenoje, kur A.Volkovas nuolat buvo kiek tikslesnis už G.Hardy. Pirmajame raunde amerikietis prilygo tik pagal akcentuotus smūgius į galvą (po 9), bet A.Volkovas dažniau atakavo korpusą ir kojas. Antrajame raunde rusas turėjo pranašumą visose kategorijose, situacija iš esmės nepasikeitė ir trečiajame raunde.

Pirmasis raundas:

Antrasis raundas:

Trečiasis raundas:

Anksčiau planuota, kad A.Volkovas šiame turnyre kovos su Junioru dos Santosu. Tai turėjo būti pagrindinė 5 raundų kova, bet brazilas dėl bakterinės infekcijos buvo priverstas pasitraukti iš turnyro. Tuomet jį pakeisti sutiko G.Hardy, nors amerikiečiui tai buvo antra kova vos per 3 savaites. Amerikietis Maskvoje pagerins visų laikų rekordą. G.Hardy tai buvo 5-a kova UFC narve per kalendorinius metus. Taip dažnai nėra kovojęs nė vienas UFC sunkiasvoris.

G.Hardy į NFL persikėlė 2010 m. ir ketverius metus gynė Karolinos „Panthers“ garbę. 2015 m. jis atstovavo Dalaso „Cowboys“, bet vėliau nepajėgė įsitvirtinti jokiame NFL klube. Nepadėjo jam ir nuolatinės problemos su teisėsauga. 2013 m. G.Hardy žaidė NFL „Visų žvaigždžių“ rungtynėse.

Pagrindinėje vakaro kovoje rusas Zabitas Magomedšaripovas (18-1) teisėjų sprendimu (29:28, 29:28, 29:28) įveikė amerikietį Calviną Kattarą (20-4). Ši kova buvo paaukštinta iki pagrindinės vakaro kovos statuso, kai J.dos Santosas atsisakė kovoti su A.Volkovu. Tiesa, kova vis tiek vyko 3 raundus, o ne 5, nes tokios buvo anksčiau pasirašyto kontrakto sąlygos.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.