„Ryto“ ir „Umana Reyer“ rungtynės | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

„Ryto“ ir „Umana Reyer“ rungtynės | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

  Šeštadienį Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL) užfiksuotas netikėtas rezultatas: paskutinę vietą užimanti Kėdainių Nevėžio (2/6) ekipa namuose 68:65 (13:20, 19:15, 18:15, 18:15) palaužė Vilniaus „Ryto“ (6/2) krepšininkus.

Po rungtynių „Ryto“ treneris Dainius Adomaitis įvardino pagrindines pralaimėjimo priežastis.

„Kaip ir visas mūsų sezonas nuo pat pradžios... Vėl turime amerikietiškus kalnelius. Sugebame Europos taurės rungtynėse svečiuose padaryti 9 klaidas, atvažiuojame į Kėdainius – padarome 17 klaidų, duodame jiems 14 kamuolių pasiimti po mūsų krepšiu. Vėl viskas sukasi aplink tuos lengvus taškus – jie beveik 20 taškų įmetė greitame puolime, davėme antro šanso taškus. Pereidami į gynybą sugebame padaryti šešias baudas, kada esame „bonuse“ – tai neatleistina, kai padarai tiek daug tokių klaidų, liečiančių koncentraciją“, – sakė D.Adomaitis.

Marius Kiltinavičius  | NKL nuotr.

Marius Kiltinavičius | NKL nuotr.

Tuo tarpu „Nevėžio“ treneris Marius Kiltinavičius pripažino, kad tai jam kol kas yra svarbiausia LKL karjeros pergalė.

„Tai yra saldžiausia pergalė karjeroje. Sveikinimai visiems mūsų žaidėjams ir sirgaliams, kurie atėjo stipriai mūsų palaikyti. Tas palaikymas buvo labai didelė pagalba mums. Girdėjau bekalbant komandos narius, kad emocine prasme tokios arenos žaidėjai dar nebuvo matę Kėdainiuose“, – sakė M.Kiltinavičius.

– Kas nulėmė pergalę?

– Džiaugiuosi, kad pavyko išlaikyti „Rytą“ šalia savęs visų rungtynių metu. Pabaigoje viską lėmė detalės. Žinau, kad kas liečia protingą žaidimą – galime žaisti geriau, bet tos klaidos yra iš to nepatyrimo ir vaikiškumo.

– Komanda sparčiai bręsta?

– Einame po truputį į priekį, atsiranda tarpusavio santykis, kurio reikia. Mokinamės išgirsti, o ne tik klausyti. Visgi tai dar nieko nereiškia, antradienį laukia labai svarbios rungtynės.

– Georgiosas Kalaitzakis šiandien buvo nuostabus. Apibūdinkite jo talentą.

– Jis turi daug potencialo ir jis yra labai jam geroje vietoje. Jis čia turi pačias geriausias sąlygas augti ir eiti į priekį. Čia jis žaidžia daug minučių, jo vaidmuo yra svarbus. Labai džiaugiuosi už jį.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.