„Leeds“
83 min.
2
:
1
Atsinaujins po sek
„Tottenham“
Julius Anglickas prieš Jordaną Youngą | „Stop“ kadras

Julius Anglickas prieš Jordaną Youngą | „Stop“ kadras

 Oklahomos valstijoje (JAV) vykusiame mišrių kovos menų (MMA) turnyre „Bellator 233“ puikią pergalę iškovojo šioje organizacijoje debiutavęs 29-erių metų lietuvis Julius Anglickas (8-1), kuris dominavo visuose trijose raunduose ir po 15 minučių kovos visų teisėjų sprendimu 30-27, 30-27, 30-27 nugalėjo iki tol nepralaimėjusį 24-erių metų amerikietį Jordaną Youngą (11-1).

J.Anglickas visą kovą buvo dominuojančioje pozicijoje ir nuolatos spaudė varžovą. Antrame raunde J.Youngas pamėgino pereiti į parterį, tačiau lietuvis greitai varžovo veiksmus nukenksmino ir toliau tęsė smūgių serijas į J.Yuongą.

Dar prieš kovą J.Anglickas portalui „Sportas.lt“ pažymėjo, kad J.Youngas yra labai pavojingas parteryje, todėl ruošiasi priversti jį kovoti stovėsenoje.

„Mano varžovas yra labai pavojingas parteryje, todėl bandysime jį priversti kovoti stovėsenoje. Pasirengimo metu daug dėmesio skyrėme kardio ir smūgių treniruotėms“, – „Bellator 233“ turnyro išvakarėse „Sportas.lt“ sakė J.Anglickas. „Žinome, kad daugelį pergalių jis pasiekė būtent priversdamas pasiduoti savo varžovą. Žinome, kad jis yra ištvermingas. Bandysiu daugiau smūgiuoti, tačiau nemedžiosiu nokauto, nebent pasijusiu pavargęs. Negaliu sau leisti švaistyti jėgų smūgiuodamas. Tuo gali pasinaudoti mano varžovas, perkėlęs kovą į parterį“.

Siūlome patiems pamatyti visą J.Anglicko kovą.

Pristatymas ir pirmasis raundas:

Antrasis raundas:

Trečiasis raundas ir nugalėtojo paskelbimo ceremonija:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų