Prieš savaitę iš vyriausiojo trenerio pareigų Niko Kovačą atleidęs „Bayern“ iškovojo puikią pergalę. Miuncheno klubas Vokietijos „Bundesliga“ čempionate užtikrintai 4 – 0 nugalėjo principinius varžovus Dortmundo „Borussia“ futbolininkus.

Robertas Lewandowskis 17-ąją minutę puikiu smūgiu galva išvedė „Bayern“ ekipą į priekį 1:0.

Kingsley Comanas 27-ąją minutę nepasinaudojo puikia galimybe pasižymėti, pastarojo smūgiuotas kamuolys galva skriejo virš vartų.

Serge‘as Gnabry netrukus atliko smūgį, tačiau tai „Borussia“ vartų sargui Romanui Burki problemų nesukėlė ir pastarasis atrėmė kamuolį.

S.Gnabry 38-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus. Visgi teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvartis įskaitytas nebuvo.

Raphaelis Guerreiro 45-ąją minutę galingai atliko baudos smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

S.Gnabry 47-ąją minutę nukreipė kamuolį į tuščius likusius vartus ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

R.Lewandowskis 76-ąją minutę antrą kartą nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo 3:0.

Matsas Hummelsas 79-ąją minutę nukreipė kamuolį į savus vartus, o šeimininkai šventė pergalę 4:0.