„Sūduvos“ ir „Bangos“ rungtynės | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

Gargždų „Banga“ atsakomąsias rungtynes svečiuose dėl patekimo į Lietuvos futbolo A lygą baigė su „Palangos“ futbolininkais lygiosiomis 2 – 2, tačiau bendrame rezultate triumfavo 4 – 2 ir iškovojo kelialapį į aukščiausią lygą.

Jonas Bičkus 45-ąją minutę tiksliu smūgiu į artimąjį vartų kampą išvedė „Bangą“ į priekį 1:0.

Sergejus Mošnikovas 66-ąją minutę nuostabiu baudos smūgiu atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Josipas Jurjevičius 75-ąją minutę fantastišku smūgiu iš toli nuginklavo vartininką ir persvėrė rezultatą „Palangos“ naudai 2:1.

Greitos atakos smaigalyje atsidūręs J.Bičkus 94-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus ir išlygino rezultatą 2:2.