Lionelis Messi | Scanpix nuotr.

Lionelis Messi | Scanpix nuotr.

„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse užtikrintai 4 – 1 nugalėjo „Celta Vigo“ futbolininkus.

Lionelis Messi 23-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Barceloną“ į priekį 1:0. Netrukus argentinietis antrą kartą nuginklavo vartininką, tačiau teisėjas pasinaudojęs VAR pagalba įvarčio neįskaitė.

Lucasas Olaza 42-ąją minutę fantastišku baudos smūgiu išlygino rungtynių rezultatą 1:1.

L.Messi du kartus iš eilės nuostabiais baudos smūgiais nuginklavo vartininką ir persvėrė rezultatą katalonų naudai 3:1.

Sergio Busquetsas 85-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo 4:1.


Tvarkaraštis:

Pen 09-25 Eibar 22 : 00 Athletic Club
Šeš 09-26 Deportivo Alavés 14 : 00 Getafe
Šeš 09-26 Valencia 17 : 00 Huesca
Šeš 09-26 Elche 19 : 30 Real Sociedad
Šeš 09-26 Real Betis 22 : 00 Real Madrid

Turnyrinė lentelė:

65_ Komanda ŽR L LG P ĮĮ S T
1 Granada 2 2 0 0 4 1 +3 6
2 Real Betis 2 2 0 0 3 0 +3 6
3 Villarreal 2 1 1 0 3 2 +1 4
4 Celta Vigo 2 1 1 0 2 1 +1 4
5 Valencia 2 1 0 1 5 4 +1 3
6 Osasuna 2 1 0 1 2 1 +1 3
7 Getafe 1 1 0 0 1 0 +1 3
8 Cádiz 2 1 0 1 2 2 +0 3
9 Real Sociedad 2 0 2 0 1 1 +0 2
10 Real Madrid 1 0 1 0 0 0 +0 1
11 Eibar 2 0 1 1 1 2 -1 1
12 Huesca 2 0 1 1 1 3 -2 1
13 Real Valladolid 2 0 1 1 1 3 -2 1
14 Atletico Madrid 0 0 0 0 0 0 +0 0
15 Barcelona 0 0 0 0 0 0 +0 0
16 Elche 0 0 0 0 0 0 +0 0
17 Sevilla 0 0 0 0 0 0 +0 0
18 Levante 1 0 0 1 2 4 -2 0
19 Deportivo Alavés 2 0 0 2 1 3 -2 0
20 Athletic Club 1 0 0 1 0 2 -2 0

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai

2019/20 m. NBA tvarkaraštis

09-23 „Nuggets“ 04:00 „Lakers“
09-25 „Nuggets“ 04:00 „Lakers“

2020/21 m. Eurolygos tvarkaraštis

10-01 „Anadolu Efes“ 20:30 „Zenit“
10-01 „Olympiacos“ 21:00 „Žalgiris“
10-01 „Maccabi“ 21:05 ALBA
10-01 „Valencia“ 22:00 ASVEL
10-01 „Barcelona“ 22:00 CSKA
10-02 „Chimki“ 20:00 „Panathinaikos“
10-02 „Fenerbahče“ 20:45 „Crvena Zvezda“
10-02 „Bayern“ 21:30 „AX Armani“
10-02 „Baskonia“ 22:00 „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Sek 09-27 Banga 15 : 00 Kauno Žalgiris
Sek 09-27 Žalgiris 17 : 00 Panevėžys
Sek 09-27 Sūduva 19 : 00 Riteriai
Pen 10-02 Riteriai 19 : 00 Banga