„Real“ nepasigailėjo „Eibar“ futbolininkų VIDEO, kiti rezultatai

2019.11.09 21:33
Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse 4 – 0 sutriuškino „Eibar“ futbolininkus.

Karimas Benzema 17-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Real“ į priekį 1:0.

Sergio Ramosas 20-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.

K.Benzema 29-ąją minutę taip pat pasižymėjo nuo vienuolikos metrų atžymos ir rezultatas tapo 3:0.  

Federico Valverde 61-ąją minutę taip pat pridėjo įvartį šiose rungtynėse ir rezultatas tapo 4:0.


Kiti rezultatai:

„Alaves“ 3 – 0 „Valladolid“

„Valencia“ 2 – 0 „Granada“


Tvarkaraštis:

Pen 11-22 Levante 22 : 00 Mallorca
Šeš 11-23 Leganes 14 : 00 Barcelona
Šeš 11-23 Real Betis 17 : 00 Valencia
Šeš 11-23 Granada 19 : 30 Atletico Madrid
Šeš 11-23 Real Madrid 22 : 00 Real Sociedad

Turnyrinė lentelė:

65_ Komanda ŽR L LG P ĮĮ S T
1 Barcelona 12 8 1 3 33 15 +18 25
2 Real Madrid 12 7 4 1 25 9 +16 25
3 Atletico Madrid 13 6 6 1 15 8 +7 24
4 Sevilla 13 7 3 3 17 14 +3 24
5 Real Sociedad 13 7 2 4 21 14 +7 23
6 Athletic Club 13 5 5 3 13 8 +5 20
7 Getafe 13 5 5 3 18 15 +3 20
8 Granada 13 6 2 5 19 17 +2 20
9 Valencia 13 5 5 3 19 18 +1 20
10 Osasuna 13 4 7 2 16 13 +3 19
11 Villarreal 13 5 3 5 26 19 +7 18
12 Levante 13 5 2 6 16 16 +0 17
13 Real Valladolid 13 4 5 4 14 17 -3 17
14 Deportivo Alavés 13 4 3 6 14 18 -4 15
15 Eibar 13 4 3 6 14 21 -7 15
16 Mallorca 13 4 2 7 12 19 -7 14
17 Real Betis 13 3 4 6 15 23 -8 13
18 Celta Vigo 13 2 3 8 7 19 -12 9
19 Espanyol 13 2 2 9 7 23 -16 8
20 Leganes 13 1 3 9 7 22 -15 6

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2019/2020

11-23 „CBET“ 17:00 „Pieno žvaigždės“


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Pen 11-22 Žalgiris 19 : 00 Atlantas
Šeš 11-23 Kauno Žalgiris 13 : 00 Panevėžys
Šeš 11-23 Riteriai 13 : 00 Sūduva