Mauricio Pochettino  | Scanpix nuotr.

Mauricio Pochettino | Scanpix nuotr.

Daugiau laiko prašantis Londono „Tottenham“ vyriausiasis treneris Mauricio Pochettino pripažino, jog šiuo metu jo vadovaujama komanda yra tokioje pačioje situacijoje, kokioje buvo prieš penkerius metus.

„Sugrįžome ten, kur buvome prieš penkerius metus, tam reikia laiko. Mes negalime su klubu greitai judėti į priekį ar paspartinti laiko, tokia yra problema. Tai yra natūralus vykstantis procesas. Turime išlikti ramūs ir sunkiai dirbti, nes nėra kito būdu tai pakeisti. Žinoma, situacija yra kitokia nei buvo prieš penkerius metus, tačiau turi labai daug panašumų.

Šiuo metu yra sudėtinga kalbėti, nes nenoriu kalbėti apie negatyvius dalykus. Prižadu, kad jei viskas seksis gerai, viską jums paaiškinsiu. Noriu išlikti pozityvus, nes pastarąsias keletą savaičių pastebėjau teigiamus signalus“,- kalbėjo strategas.

„Tottenham“ Anglijos „Premier“ lygoje turi surinkęs 13 taškų ir rikiuojasi vienuoliktoje turnyrinės lentelės vietoje, tuo tarpu UEFA Čempionų lygos B grupėje su 7 taškais žengia antras.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.