Chabibas Nurmagomedovas | Instagram.com nuotr

Chabibas Nurmagomedovas | Instagram.com nuotr

 UFC lengvo svorio kategorijos čempionas Rusijos pilietis Chabibas Nurmagomedovas šiuo metu ilsisi, tačiau jau kitais metais grįš į narvą ir stos į kovą prieš Tony Fergusoną.

Tai bus jau penktas bandymas organizuoti C.Nurmagomedovo ir T.Fergusono kovą, tačiau šį kartą jis bus dar svarbesnis, nes ant kortos pastatytas tikrasis ir neginčijamas UFC čempiono titulas.

Nors apie kovą dar nėra paskelbta oficialiai ir neaišku, kada ji tiksliai galėtų įvykti, tačiau prieš savaitgalį vyksiantį UFC turnyrą Rusijoje kalbėdamas su žiniasklaida C.Nurmagomedovas užsiminė galimas vietas bei mėnesius, kada tai galėtų įvykti. UFC čempiono teigimu, organizacija norėtų jo kovos kovo mėnesį Las Vegase, tačiau čempionas visų pirma nori atsiprašymo bei pinigų iš Nevados atletikos komisijos už tai, kad jie jį nubaudė jį po praėjusių metų spalį įvykusių masinių muštynių, kuomet C.Nurmagomedovas nugalėjo Conorą McGregorą.

„Man buvo pasiūlyta kovoti kovo mėnesį Las Vegase. Tačiau aš ten kovosiu tik tada, kai jie man grąžins beveik milijoną JAV dolerių, kuriuos jie atėmė. Taip pat norėčiau jų atsiprašymo. Kita data – balandį, tada vyks turnyras Niujorke. Galbūt tada ir įvyks mano kova su T.Fergusonu“, – sakė C.Nurmagomedovas. „95 proc. tikimybė, kad mano varžovu bus T.Fergusonas. Norėčiau kovoti Maskvoje, tačiau neturime arenos, kur ta kova galėtų įvykti. Galbūt galėtų būti „Gazprom“ arena, tačiau ši kova yra planuojama JAV“.

C.Nurmagomedovo buvo paklausta ir apie tai, kad kovotojas po savo pasirodymų nestovi apsigaubęs Rusijos vėliava. Apie tai anksčiau kalbėjo ir airis C.McGregoras bei bandė dėl to išjuokti C.Nurmagomedovą.

„Laukiau šio klausimo. Ne taip, kaip žmonės, kurie apsijuosia vėliava ir sako, kad atstovauja savo šalį, aš nemušu moterų ir senų žmonių. Aš savaip atstovauju savo šalį. Nemanau, kad vėliavos dėvėjimas parodo patriotizmą. Užsidėti vėliavą yra lengva, tačiau tu turi daryti daugiau“, – sakė C.Nurmagomedovas.

UFC čempionas taip pat kalbėjo ir apie galimą jo revanšinę kovą su C.McGregoru.

„Kodėl aš neatsakau į Conoro kalbas? Aš jau viską padariau, kam dar atsakinėti? Kerštas? Leiskite jam laimėti 10 pergalių UFC, tuomet bus revanšas“, – sakė C.Nurmagomedovas.

C.Nurmagomedovas taip pat paneigė kalbas apie galimą kovą su boksininku Floydu Mayweatheriu: „Kitais metais aš neturiu planų net galvoti apie boksą“.

Kovotojas taip pat teigė, kad jeigu ne sportas, jis daugiau laiko būtų praleidęs mokindamasis, tuo tarpu savo vaikui yra numatęs kitą sporto šaką.

„Norėčiau, kad mano sūnus pasirinktų futbolą arba olimpinę sporto šaką – imtynes ar dziudo, kad negautų smūgių į galvą“, – sakė C.Nurmagomedovas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų