Luisas Suarezas | Scanpix nuotr.

Luisas Suarezas | Scanpix nuotr.

„Barcelona“ žvaigždė Luisas Suarezas planuoja savo karjerą užbaigti Jungtinėse Amerikos Valstijose, o jo geras draugas Nico Lodeiro teigia, kad toks urugvajiečio žingsnis – jau ne už kalnų.

Sietlo „Saunders“ ekipoje rungtyniaujantis N.Lodeiro tvirtina, kad L.Suarezas nori savo karjerą užbaigti MLS lygoje ir jau dabar nekantrauja persikelti už Atlanto.

N.Lodeiro ir L.Suarezas ne tik kartu atstovauja Urugvajaus rinktinei, bet ir yra geri draugai, todėl tokie N.Lodeiro pareiškimai greitai įgavo daugiau svorio.

„Manau, kad reikia įtikinti „Barceloną“. L.Suarezas nori atvykti į MLS lygą. Jo svajonė visuomet buvo žaisti „Barcelonoje“. Jis žaidžia aukščiausiame lygyje ir ten jaučiasi patogiai.

Anksčiau ar vėliau jis tikrai atvyks į MLS. Na, bent jau galima to tikėtis. Jam patinka ši lyga. Jis visuomet klausinėja manęs įvairių dalykų apie ją.

Tikiuosi, kad jis vieną dieną žais Sietle. Bet įsivaizduoju, kad tai gali būti sudėtinga. Manau, kad tai yra tik laiko klausimas, kada jis žais šioje lygoje“, - teigia N.Lodeiro.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.