MLB diskvalifikuotos nuogalės NFL rungtynėse sutiktos kaip žvaigždės | Instagram.com nuotr

MLB diskvalifikuotos nuogalės NFL rungtynėse sutiktos kaip žvaigždės | Instagram.com nuotr

 MLB superfinalo serijoje „World Series“ išgarsėjusios nuogalės Julia Rose, Lauren Summer ir Kayla Lauren sulaukė kvietimo į kitos elitinės JAV sporto lygos – NFL – rungtynes.

J.Rose į Grin Bėjaus „Packers“ ir Los Andželo „Chargers“ rungtynes atvykti negalėjo, bet L.Summer mielai priėmė kvietimą ir kartu su Kayla Lauren apsilankė rungtynėse, kuriose buvo sutiktos kaip žvaigždės ir sulaukė „VIP“ lygio aptarnavimo.

Panašu, kad NFL ir MLB merginoms taiko dvigubus standartus. J.Rose ir L.Summer tiesioginiame eteryje MLB rungtynių metu apnuogino krūtines ir buvo diskvalifikuotos neribotam laikui. Joms uždrausta lankytis visuose MLB stadionuose. Vėliau apie tokias pačias sankcijas išgirdo ir K.Lauren, nors jos apsinuoginimas į tiesioginį eterį nepateko.

MLB vadovybė iki šiol neigiamai žiūrį į merginų trio, o metikas Gerritas Cole‘as, kurį jos išmušė iš vėžių po apsinuoginimo, užblokavo modelius socialiniuose tinkluose. MLB nuomonės apie merginas nepakeitė net ir tai, kad jos apsinuoginimo akciją surengė dėl kilnių tikslų – ragindamos atkreipti dėmesį į krūties vėžį ir prisidėti prie jo gydymo išlaidų. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 12-14 Liverpool 14 : 30 Watford
Šeš 12-14 Sheffield United 17 : 00 Aston Villa
Šeš 12-14 Leicester City 17 : 00 Norwich City
Šeš 12-14 Chelsea 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 12-14 Burnley 17 : 00 Newcastle United
Šeš 12-14 Southampton 19 : 30 West Ham United
Sek 12-15 Wolverhampton … 16 : 00 Tottenham Hotspur
Sek 12-15 Manchester United 16 : 00 Everton
Sek 12-15 Arsenal 18 : 30 Manchester City