Zlatanas Ibrahimovičius | Scanpix nuotr.

Zlatanas Ibrahimovičius | Scanpix nuotr.

38-erių puolėjo Zlatano Ibrahimovičiaus ateitis iki šiol nėra aiški, tačiau MLS lygos vadovas Donas Garberis patvirtino, kuris klubas šiuo metu medžioja švedą.

Du sezonus Jungtinėse Amerikos Valstijose sužaidęs Z.Ibrahimovičius nuo 2020 metų sausio 1 dienos neturės kontrakto su Los Andželo „Galaxy“ ir nors ši ekipa norėtų jį išlaikyti savo gretose, prognozuojama, kad futbolininkas sugrįš į Europą.

Kiek anksčiau puolėjas savo instagrame buvo palikęs užuominą, kad ketina sugrįžti į Ispaniją, tačiau iki šiol daugiau žinių apie tai nėra.

Tuo tarpu MLS lygos vadovas D.Garberis atskleidė, kad šiuo metu švedo siekia vienas jo buvęs klubas Italijoje – „Milan“.

„Zlatanas yra labai įdomus vyrukas. Dėl jo aš esu labai užsiėmęs, o mano pašto dėžutė yra pilna. Jis yra pilnas staigmenų, o mes visuomet norime turėti tokio kalibro žaidėjų, kaip anksčiau buvo Davidas Beckhamas.

Jis yra 38-erių futbolininkas, kurį šiuo metu savo gretose nori matyti „Milan“. O tai yra vienas didžiausių klubų pasaulyje“, - atskleidė D.Garberis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.