„Žalgirio“ ir „Panevėžio“ rungtynės | Luko Balandžio / BNS foto nuotr.

„Panevėžys“ Lietuvos futbolo A lygoje užtikrintai 4 – 1 nugalėjo Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkus ir po dviejų mėnesių trukusios pertraukos į savo sąskaitą įsirašė pergalę.

Aleksandras Jerkinas 12-ąją minutę pasiuntė tiksliai kamuolį į vartų tinklą ir išvedė „Panevėžį“ į priekį 1:0.

„Atlanto“ ekipos surengtos atakos smaigalyje atsidūręs Darvydas Šernas 35-ąją minutę nuginklavo vartininką ir išlygino rezultatą 1:1.

Paulius Janušauskas 56-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir vėl išvedė svečius į priekį 2:1.

Baudos aikštelėje sumaištimi pasinaudojęs Patrikas Bordonas 64-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir rezultatas tapo 3:1.

Pavelas Krukas 72-ąją minutę pasiuntė kamuolį į tuščius likusius vartus, o „Panevėžys“ iškovojo užtikrintą pergalę 4:1.

Sek 12-15 Wolverhampton … 16 : 00 Tottenham Hotspur
Sek 12-15 Manchester United 16 : 00 Everton
Sek 12-15 Arsenal 18 : 30 Manchester City
Pir 12-16 Crystal Palace 21 : 45 Brighton & Hov…