Kauno „ACME-Žalgiris“ | rankinis.lt nuotr.

Kauno „ACME-Žalgiris“ | rankinis.lt nuotr.

 Lietuvos vicečempionės Kauno „ACME-Žalgirio“ rankininkės penktadienį išvyko į Juodkalniją, kur laukia Europos Iššūkio taurės rungtynės su Plevlijos „Rudar“ klubu.

Sezoną galingai Lietuvoje pradėjusios kaunietės šiuo metu šalies čempionate užima pirmąją vietą ir dar nėra patyrusios nė vieno pralaimėjimo. Tiesa, paskutiniosiose rungtynėse su „Egle“ Kauno rankininkės sužaidė lygiosiomis 40:40.

Vyriausiasis „ACME-Žalgirio“ treneris Antanas Skarbalius, kaip didžiausią problemą prieš artėjančias rungtynes įvardino kuklią ekipos rotaciją.

„Tokioje sunkioje padėtyje rotacijos atžvilgiu turbūt dar nesame buvę. Dėl traumų ir kitų priežasčių ekipai negalės padėti net 5 rankininkės, tačiau turime 11 merginų, kurios pasiruošusios kautis“, – kalbėjo strategas.

Antanas Skarbalius | rankinis.lt nuotr.

Antanas Skarbalius | rankinis.lt nuotr.

– Ką pavyko išsiaiškinti apie varžovių klubą?

– Informacijos iš tikrųjų nėra itin daug. Komanda gana paslaptinga, tačiau pavyko išanalizuoti jų detalias statistikas vietiniame čempionate ir pasidaryti tam tikrus namų darbus. Faktas, kad tai yra jaunimo pagrindu sudaryta komanda, tačiau pirmo ryškumo Juodkalnijos žvaigždžių šiame klube nėra.

– Kaip vyko komandos pasiruošimas šiam startui?

– Šį sezoną mums labai pasisekė su kalendoriumi. Turėjome galimybę savo žaidimą šlifuoti jau Lietuvos čempionate. Jau turėjome gerų testų ir laiko įsibėgėti nuo sezono pradžios tikrai užteko.

– Kas galėtų tapti komandos stiprybė rungtynėse išvykoje?

– Be abejo, kovingumas. Žaisime su visiškai nepažįstama komanda, tad labai daug lems tai, su kokiu užsidegimu žengsime į aikštę.

– Koks rezultatas išvykoje būtų tenkinantis?

– Važiuojame tik pergalės. Natūralu, kad išvykoje lengva nebus, tačiau jokių kitų minčių būti negali.

Kauno „ACME-Žalgiris“ su Juodkalnijos klubu išvykoje žais lapkričio 9 Podgoricoje, o lapkričio 16 atsakomosios rungtynės jau bus žaidžiamos Alytuje.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 12-09 West Ham United 22 : 00 Arsenal
Šeš 12-14 Liverpool 14 : 30 Watford
Šeš 12-14 Leicester City 17 : 00 Norwich City
Šeš 12-14 Sheffield United 17 : 00 Aston Villa
Šeš 12-14 Chelsea 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 12-14 Burnley 17 : 00 Newcastle United
Šeš 12-14 Southampton 19 : 30 West Ham United